Як знаки Зодіаку ставляться до сім’ї

Родинні зв’язки далеко не для всіх людей є священними і непорушними, тому й різні зодіакальні знаки ставляться до свого сімейного клану, що складається з кількох поколінь, по-різному. Для когось усталені внутрішні традиції абсолютно байдужі й навіть дратують своєю патріархальністю, а хтось із трепетом збирає і відновлює старі фотографії своїх предків і зберігає сімейний архів.

Овен

Сім’я? Ви, безумовно, вмієте струсити і потрясти всіх своїх родичів, але, будучи індивідуалістом, вам не потрібне їхнє схвалення, щоб жити тим життям, яке ви обрали. На щастя, незважаючи на притаманну вам деяку різкість, ваші близькі цілком із вами миряться, як і ви з ними.

Ви людина проста і відкрита, тому здатні розважливо впоратися з будь-яким питанням і вирішити його після ретельного обговорення. Крім того, ви для сім’ї є мотиватором, сповненим бадьорості та життєрадісності, а діти цінують ваш динамізм і вміння сприймати життя як пригоду.

Телець

Сім’я для вас насамперед – це спілкування за святковим столом із родичами в повному складі. Як людина закрита, ви можете обговорити особисті теми тільки з ними, і це одна з переваг родинних зв’язків. Родичі теж цінують вас за спокій і врівноваженість, за винятком рідкісних випадків, коли ви можете капітально вийти з себе.

Навіть близькі з вами обережні, бо ви не з тих, хто легко забуває або прощає. Якщо ваша сестра зіпсувала ваш улюблений светр десять років тому, то ви за нагоди обов’язково це згадаєте. Ну а ваші кулінарні таланти – це сімейна гордість і предмет хвастощів.

Близнюки

З дитячих років у вас особливі почуття до родичів, і нормальні стосунки, як і активне спілкування з ними, для вас важливі й цінні. Ви не уникаєте розмов, не замовчуєте і не приховуєте своє життя, підтримуєте будь-які діалоги, і тому завжди отримуєте схвалення своєї рідні. З іншого боку, ви ненавидите стандартні ситуації й однакові посиденьки за великим столом, які незмінні з року в рік. Ви б хотіли проводити спільну відпустку щоразу в новому місці, а замість обридлих загальних зборів удома досліджувати спільно нові ресторани та місця для розваг, інакше зустріч усієї родини перетворюється для вас на рутину та повинність.

Рак

Сім’я для всіх Раків священна! Добробут всіх її членів є для вас важливішим за все інше, особливо щодо тих родичів, які потребують вашої опіки і захисту. Ви ніжно піклуєтеся і про немовлят, і про підлітків, і про батьків, готуючи їм їжу, спілкуючись зі старою бабусею або розповідаючи казки дітям.

У деяких випадках, це те, що представляє для вас найбільшу цінність, і вам дуже подобається бути хранителем традицій і спогадів. Зазвичай ви є активним ініціатором сімейних зустрічей і святкувань, ви пам’ятаєте всі моменти, жарти і курйози, і ви зворушливо бережете всі фотографії та сімейний архів.

Лев

Вам хочеться бути об’єктом уваги, гордості, а то й заздрості серед своїх родичів. У вас має бути найкращий будинок із великим садом, чудова кар’єра і найвихованіші та майже геніальні діти. Від родичів ви, до речі, теж чекаєте успішності і мало не досконалості. Ваші амбіції великі, але іноді трохи наївні, хоча ви робите все для досягнення своїх цілей.

Взагалі в сім’ї ви хочете бути сонцем, навколо якого обертаються всі родичі, незалежно від вашого місця і старшинства в клані. На жаль, але такий ідеальний образ нерідко руйнується реальністю, і тоді для вас це стає травмою. Навчіться дистанціюватися від норм, які пропагує суспільство, адже важливо, щоб ви були щасливі в сім’ї – і все.

Діва

Що стосується осередку суспільства і сімейного клану, ваша увага здебільшого зосереджена на організації та розв’язанні повсякденних завдань, що стосуються ваших обов’язків і зобов’язань. Ви надійні та стабільні й багато берете на себе, прагнучи стати сімейним оплотом і непорушною стіною.

Однак у ваших родичів нерідко складається відчуття, що ви робите все автоматично, без особливих емоцій, а тільки з обов’язку, як якби ви мали справу зі своїми колегами по роботі, наприклад. Дійсно, ви вельми скупі на емоції та прояв почуттів, вважаючи, що надійність і серйозність мають першорядне значення. Зате ви не боїтеся ухвалювати надскладні рішення і завжди готові допомогти та підтримати близьких.

Терези

Члени вашої сім’ї завжди покладаються тільки на вас, коли необхідно згладжувати проблеми і вирішувати конфлікти, оскільки розбіжності мають властивість виникати навіть із найтривіальніших причин, переходячи в запеклі суперечки. У всіх випадках ви сімейний голуб миру, і вам, із вашою дружелюбністю, м’якістю і тактом, це вдається.

Остерігайтеся двох підводних каменів: по-перше, ви ризикуєте забути про свої власні бажання та інтереси, а по-друге, можете дозволити родичам сісти собі на шию. Не бійтеся встановлювати свій авторитет, адже ви чудовий комунікатор і миротворець. До речі, родичі вас люблять і вважають за краще проводити свій вільний час саме з вами, тому що ви найбільш безпроблемний і чуйний член сім’ї.

Скорпіон

У сімейних зв’язках і стосунках вам найбільше подобаються “скелети в шафі”, які ви вважаєте кумедними й захопливими. А якщо таких секретів немає, то ви можете навіть створити свою власну історію, прикрасивши її вигаданими деталями: що-небудь пікантне, скандальне або пов’язане з грошовими питаннями, особливо питаннями спадщини. А ще ви схильні до ревнощів і часто страждаєте від того, що нібито були нелюбою дитиною своїх батьків або вам приділяли найменше уваги і не надавали підтримки. Вам необхідно боротися з цими доволі параноїдальними тенденціями і навчитися відпускати колишні страхи, комплекси та образи.

Стрілець

Ваша ідеальна концепція сім’ї – це плем’я, велике і численне. В ідеалі ваше плем’я навіть слідує за вами в кочових мандрах, оскільки сидіти на одному місці ви терпіти не можете, і не хочете вкорінюватися, навіть якщо це практичніше і стабільніше. Мало того, ви свій кочовий сценарій можете посилено “проштовхувати” і нав’язувати, засмучуючись від того, що далеко не всі від нього в захваті.

У молодому віці ви вмієте блискавично пакувати валізи і залишатися на зв’язку за допомогою Viber, а вашому “племені” доводиться до цього звикати. У будь-якому разі, ви любите своїх родичів, і той факт, що ваша велика і весела компанія може зрідка зібратися навколо столу, щоб пожвавити ослаблені на відстані зв’язки, вас неймовірно тішить і надихає.

Козоріг

Ви вважаєте, що сім’я є синонімом відповідальності. Саме тому ви не поспішаєте створювати свою власну, вважаючи за краще спочатку “вийти в люди”, як сказали б у старі часи. Крім того, ви проповідуєте суворе виховання і підтримуєте твердість батьків у багатьох питаннях, особливо щодо освіти. Авторитет і повага до батьків і старшого покоління – неминуща цінність для вас, і ви вкрай надійні та безвідмовні, коли йдеться про надання їм допомоги, навіть якщо це може забрати у вас масу зусиль і часу. Однак ви не терпите, коли вас відверто використовують, і всіляко це припиняєте, а в гірших випадках без сумнівів розриваєте стосунки, якщо вас зрадили.

Водолій

Сімейні традиції? Ви не особливо до них прив’язані. Незалежно від покоління, до якого ви належите, ваша поведінка дуже схожа на ту, яку соціологи спостерігали в шістдесятих роках, тобто ви вперті і проти будь-яких форм примусу. Мало того, саме Водолії найчастіше виступають за легалізацію одностатевих шлюбів. А ще ви відкриті для усиновлення, оскільки відчуваєте, м’яко кажучи, нелюбов до патріархального домобуду, який вважаєте майже доісторичним і таким, що назавжди залишився в епоху, яка минула. Ось дружба – це реальна річ, тому ви прагнутимете не сімейних святкових вечорів, а скоріше до більш неформальних вечірок і для родичів, і для друзів.

Риби

Ваше поняття сім’ї дещо розпливчасте і надто узагальнене. Ви однаково із задоволенням вітаєте новоприбулих наречених, дівчат, зятів та інших нових родичів, і навіть друзів своїх батьків, зараховуючи їх до членів сім’ї. Коли всі вони вже увійшли у ваше внутрішнє коло, ви не робитимете жодної різниці між ними і вашими найближчими друзями та кровними родичами.

Проте тон у стосунках задають ваші погляди і принципи. Оскільки ви досить пасивно дозволяєте людям входити у ваше життя, то і взаємодія з ними у вас розвивається виключно на нематеріальній основі. Головне – це схожість інтересів і наявність тем для невимушеного спілкування. Власне, ці аспекти й дають вам зрозуміти, чи буде вам комфортно з такою людиною, незалежно від ступеня спорідненості.

Оригінал