Гороскоп на 5 жовтня

Овен ♈

Ви будете сповнені такою кипучою енергією, що запросто зможете вивести поняття “веселощі” на новий рівень і дещо його переосмислити. Навіть якщо сьогодні Вам не хочеться виходити в люди, зробіть це і не пошкодуєте. Якщо Всесвіт хоче, щоб Ви весело провели час із друзями чи рідними, то будьте впевнені, Ви про це не пошкодуєте.

Телець ♉

На вас чекає дуже обнадійливий прогрес. Але, втім, він, напевно, не стане для Вас несподіванкою. Швидше, мова просто йде про те, що Ваші колосальні зусилля починають приносити довгоочікувані плоди. А це означає, що вже дуже скоро на Вас чекає не тільки успіх, а й фінансові надходження. Адже існує дуже сильний зв’язок між тим, куди Ви йдете, і як швидко зростають Ваші доходи.

Близнюки ♊

Якщо жага до пригод чи невгамовне бажання пізнати щось нове посилюються, сміливо віддайтеся на волю цій течії. Прагнення вчитися чи досліджувати світ може бути таким сильним через вплив Місяця. А зараз у Вашому знаку опинився і Марс, тому незважаючи на всі бурі та тривоги Ви все ж таки вирушите в далеке плавання, яке обіцяє Вам незабутні відчуття.

Рак ♋

Цей день буде представлений Вам словом «приховане». Багато речей, на яких Ви намагаєтеся зосередитися, знаходяться у Вашій підсвідомості, але якщо виконати певну роботу, то Ви зможете трохи відкрити завісу над ними. Іншими словами, Вам доведеться дізнатися щось дуже цінне про себе, і, можливо, навіть шокуюче. Повірте, це одкровення буде важким, але дуже своєчасним та важливим.

Лев ♌

Зараз не час йти на самоізоляцію і продавлювати улюблений диван, пожираючи очима улюблені серіали. Сьогодні мова піде про спілкування, насамперед із діловими партнерами та близькими людьми. Комусь, можливо, потрібна Ваша допомога, а хтось просто прагне Вашої компанії. Тому не будьте самітником. Ідіть у люди і, ймовірно, Ви почуєте якусь дуже привабливу пропозицію, яка відкриє перед Вами нові обрії.

Діва ♍

Щоденні справи та робочі обов’язки не викликають у Вас почуття дискомфорту і навіть подобаються Вам? Добре, але зараз Ви повинні запитати себе, а чи приведе Вас ця комфортна рутина до тих висот, яких Ви завжди мріяли досягти? Чи стануть вони свого роду трампліном на вищий рівень? Подумайте про це, але поки що дуже тихо. Хтось дуже авторитетний, хто може навчити Вас літати, уважно стежить за Вами та з дуже великим інтересом.

Терези ♎

До вихідних залишилося лише три дні, але для Вас вони починаються прямо зараз! Хвиля позитиву обгорне Вас з головою і буквально змусить по-новому поглянути на всі принади цього світу. А могутній Марс увіллє у Вас океан енергії, яка штовхатиме Вас на дослідження та різноманітні авантюри. Веселіться та смакуйте життя. До речі, компанія для цього Вам загалом і не потрібна – за бажанням.

Скорпіон ♏

Глибоке занурення у приховані емоції може бути дуже складним та некомфортним. А пояснювати зараз оточуючим, що відбувається у Вас у душі, і що Вас може образити чи не кожне їхнє слово – це ще гірше. Тому постарайтеся розібратися з почуттями, що нахлинули на Вас, і розібратися, що до чого. І найоптимальнішим варіантом для цього буде усамітнення. Намагайтеся, по можливості, сховатися від чужих очей і зайнятися ретельним самоаналізом.

Стрілець ♐

Сьогодні вся Ваша енергія буде зосереджена на конструктивному діалозі із партнером. Але при цьому точно піде про події минулих днів, зокрема, про якусь проблему з минулого, яка так і залишилася невирішеною. Проте йдеться про романтичні відносини або ділові, Вам вдасться вивести їх на новий рівень і започаткувати більш продуктивну співпрацю.

Козоріг ♑

Підбиття фінансових підсумків може послужити для Вас точним орієнтиром щодо справедливості оплати Вашої праці. І якщо Ваше прохання до начальства про підвищення зарплати викличе сміх або Вам просто вкажуть на двері, це означає, що настав час вгамувати спрагу до трудоголізму. Робіть тільки те, що від Вас вимагається і не більше. Звичайно, мова не йде про те, щоб працювати абияк, але й перетравлюватися не варто.

Водолій ♒

Якщо Ви вирішите діяти за принципом «все по-моєму», то Вам сподобається сьогоднішня космічна підтримка. Місяць у Вашому знаку зміцнює Ваш зв’язок з емоціями та потребами, а в поєднанні з Марсом супутник Землі додасть палива для творчості, веселощів та задоволення. А це означає, що зараз саме час, щоб керуватися виключно своєю уявою та натхненням. Грайте виключно за своїми правилами.

Риби ♓

Сьогодні Вам, мабуть, не вдасться уникнути напруженої емоційної атмосфери. Грань між фантазіями та дійсністю стає все більш розмитою, а Ваше прагнення до безпеки буде особливо гострим, що й не дивно. До того ж спостерігатиметься зростання напруженості між Вашими близькими. Це все буде дуже важко переносити, але така буря необхідна, оскільки після неї буде штиль.