Як жінці змусити чоловіка певного знака Зодіаку думати про себе

Почуття, які знаходяться на відстані, потрібно постійно підкріплювати, інакше вони мають властивість швидко згасати. У хід ідуть і повідомлення, і дзвінки, і навіть власні фотографії. Але знайти підхід до чоловіка потрібно суворо індивідуально, спираючись на знак Зодіаку. І лише тоді, і за таких умов його можна змусити думати про себе.

Овен

Для нього не складає проблем досягти того, що він собі запланував. Чоловік настільки впевнений у собі, що його не треба чимось надихати. Найкращою стратегією є те, щоб дати йому можливість самим завоювати жінку, що сподобалася. А щоб не давати себе забувати, потрібно постійно розпалювати його інтерес, радувати інтимними сюрпризами і вселяти думки про те, що ви повинні бути разом. І робити це потрібно обережно, на відстані.

Телець

Чоловікові не потрібно про себе нагадувати постійними повідомленнями чи дзвінками. У своїй партнерці він повинен бачити надійну підтримку і ту людину, якій можна беззастережно довіряти. І щоб його запалити, варто заряджати його позитивними емоціями. Також непогано цікавитись його життям, але без нав’язливих питань. А якщо дівчина хоче його підкорити, то смачна страва та доглянута зовнішність змусить представника постійно думати про найближчу зустріч. А для відстані безпрограшним варіантом стануть чудові фото.

Близнюки

Цього чоловіка важко змусити про себе думати, оскільки у його голові гуляє один вітер. Він завжди шукає нових вражень і перебуває у нескінченному русі. Але зацікавити його можна, поділивши з ним усі захоплення. Якщо ж жінка спробує стати для нього другом, то йому така ідея може дуже сподобається. Але тоді їй не доведеться на щось інше розраховувати. Хоча у дружбі теж є перевага – подзвонити першою та не чекати від нього дзвінка. Подібною дією можна йому легко про себе нагадати.

Рак

Цього чоловіка не треба змушувати згадувати про жінку, він і так про неї ніколи не забуває. Але щоб його думки набули правильного консенсусу, ними потрібно навчитися керувати. Для цього потрібно не забувати заохочувати його компліментами та всілякою похвалою. Для впевненості представника, його потрібно підтримувати. Але неважливо, як це робиться – безпосередньо чи дистанційно. Він думатиме про те, настільки значущий для своєї обраниці. І це почне народжувати реакцію у відповідь – думати про вас.

Лев

Ці владні особи завжди наповнені бажанням домінувати та тримати всю ситуацію під контролем. Але ніколи не дозволять своїй жінці здобути над ним гору. Чоловік не потерпить те, що йому нав’язуватимуть стосунки, яких він точно не хоче. А якщо жінка мудра, вона вибере зовсім іншу стратегію. Наприклад, разом із ним вести один проєкт чи розробляти план якогось об’єкта. Тоді можна буде обмінюватися думками та повідомленнями у будь-який час.

Діва

Закритий чоловік ніколи не демонструватиме своїх почуттів, як би цього не хотіла жінка. І щоб він почав думати про свою обраницю, треба про себе залишити гарне враження. В цьому випадку потрібно мати чудовий вигляд, правильно викладати свої думки і не критикувати його без приводу. А також жінці потрібно тримати в рамках пристойності всі свої замилування, тому що чоловіки цього знака не сприймають відкритості. І тоді можна домогтися, що він думатиме і бажатиме зустрічі зі своєю обраницею.

Терези

Цей галантний та дипломатичний чоловік знає, як і чим зачарувати жінку. Але він часто схильний до перепадів настрою, тому може злитися і не сприймати ситуацію. А якщо він перебуває у такому стані, то й до розлучення недалеко. Одним словом, на чоловіків не можна давити. І щоб він захотів думати про жінку, з ним потрібно поводитися дуже ввічливо і доброзичливо. А ще треба вміти підтримувати розмову, навіть у нічний час.

Скорпіон

Що потрібно зробити, щоб запеклий Казанова почав думати про свою жінку, то це залишатиметься для нього постійною загадкою. Його потрібно не тільки спокушати, а й інтригувати. І чим ефектніша жінка це робитиме, тим вища гарантія того, що він захоче її побачити. Але перед ним не можна викладати всі карти, інакше він втратить до своєї обраниці інтерес. Чого представник не допускає взагалі, то це критики в повному оточенні. Він тоді цього точно не пробачить, і про жодні зустрічі не йтиметься.

Стрілець

Чоловік цього знака просто обожнює, коли на нього звертає увагу жінка. Тому флірт і момент спокуси для нього є основною складовою життя. Він не може пройти повз біля доглянутої жінки, тому його інтерес доведеться постійно підтримувати. Красива зовнішність і приємні манери можуть змусити не лише частіше згадувати про жінку, а й думати. А ще кращим стимулом послужить вигадані ревнощі, які придумати для жінки не складе труднощів.

Козоріг

Виявляти свої почуття не в правилах цього чоловіка. Він настільки діє за стандартними принципами, що всі його моменти передбачувані. Чоловіку цього знаку далеко до романтики. Але якщо жінка захоче, щоб він думав тільки про неї, їй треба його заохочувати і хвалити. А ще непогано його запросити на якийсь захід та бути з ним гранично чесною. Щоб налагодити тісний контакт із представником, необхідно частіше бачитися. І це і стане приводом для думок про вас.

Водолій

Цього чоловіка завжди оточує велика кількість жінок. І щоб завоювати його увагу, потрібно стати для нього особливою. Жінка повинна бути не схожа ні на кого, мати яскравий смак і вишукані манери. А ще її погляд для нього має бути привабливим і проникливим. У ньому він обов’язково побачить загадку, розгадати яку він захоче якнайшвидше. Тільки його ніколи не треба квапити. Він знайде час, щоб зв’язатися з вами.

Риби

З цим представником на жінку чекає важке завдання. Він настільки сконцентрований на своєму світі, що йому важко знайти схожість із реальністю. І якщо така жінка відповідає його намальованим фантазіям, то він сам почне про неї думати без різних нагадувань. Тому жінці не варто приймати будь-яких поспішних дій, а тим більше його квапити. Але для нього потрібно постаратися стати тим життєдайним повітрям, без якого він не зможе прожити і дня.

Оригінал