Як вирішують «складні ситуації» різні знаки Зодіаку

В цьому життєвому спостереженні багато хто напевно пізнає себе і своїх знайомих. Отже, якщо триндець трапився у:

Овна: Овен його вирішить. Будь-який триндець. І відразу. Сам, гордо, мовчки.

Тельця: Телець його вирішить. Потім все розповість. Всім. Щоб підстрахуватися – напише в газету. Щоб точно всім.

Близнюків: Вони поділяться. Постараються віддати все Овну, але якщо Овен на все не погодиться, віддадуть Стрільцеві.

Рака: Він почне ридати заздалегідь, і щоб він заткнувся, хто візьме весь триндець на себе + Ракові жовані соплі. Якщо ніхто цього не зробить, Рак чудово зробить все сам. Якого хріна було скиглити – взагалі не зрозуміло.

Діви: Діва засмутиться. Особливо якщо вона цей триндець не планувала. Діва подумає. Знайде рішення. Вирішить. Зробить висновки.

Лева: Лев скличе всіх. Сам розправиться з триндецем. Поклониться, візьме квіти, дасть автограф і піде.

Терезів: Терези зважать триндець. Зважать ще раз. Прийдуть до висновку, що якось забагато і відважать кому-небудь на зразок Лева або Овна. При спробі дати Діві відразу отримають по лобі – у Діви триндець тільки за розкладом.

Скорпіона: Скорпіон подивиться. Весело скаже «та триндець якийсь!» і заб’є.

Стрільця: Стрілець засмутиться. Потім повеселішає. Потім буде довго сміятися над собою, над триндецем, згадає які триндеці у нього ще були в житті, всім навколо розповість і забуде. Якщо триндець сам собою не пройде, його швидше за все доведеться вирішувати якомусь Леву.

Козорога: Козоріг постарається відразу відмовитися від триндеця, заявивши, що він не хоче. У 90% випадків це чомусь спрацьовує. Якщо зовсім не проканає – Козоріг все вирішить в кращому вигляді. Але обов’язково за чужий рахунок.

Водолія: Водолій почне його радісно вивчати. Потім напише книгу. Якщо такий триндець у нього вже був – занудьгує і почне шукати близнюків. Триндець від цього все одно нікуди не дінеться (близнюки відкосять відразу), але стане веселіше.

Риб: На відміну від Рака, Риби плачуть тихо. Тому триндець у них вічний, вирішують вони його самі, ніхто їм не допомагає, а вони вже і не чекають.

Оригінал