Чоловік, на якого ви заслуговуєте згідно з вашим знаком Зодіаку

Намагатися знайти хлопця, сумісного з вами за знаком Зодіаку, це все одно, що намагатися знайти серйозні відносини в Тіндері. У більшості випадків, чоловіки, з якими ви знайомитеся, хочуть тільки сексу (або просто хочуть поділитися з вами своїми інтимними фото), або взагалі не шукають нічого серйозного. Але навіть коли ви зустрічаєте милого і не зацикленого на собі хлопця, як ви можете бути впевненою, що він вам не набридне через пару тижнів? Відповідь проста – ніяк.

Ви можете і не вірити в астрологію, але все-таки не варто заперечувати, що ви ніколи не читали інформацію про свій знак Зодіаку і не думали “хм, це справді схоже на мене!” Якщо ви вивчите свій знак Зодіаку, а також вашу сумісність з іншими знаками, у вас багато на що розплющуються очі.

Ви можете зараз не усвідомлювати, що деяким знакам слід шукати собі в партнери людину, яка є повною протилежністю. Представникам інших знаків, навпаки, потрібна буде така ж невимушена, як і вони самі, людина. Давайте подивимося правді у вічі: ви вже знаєте, які якості хочете бачити у своєму хлопці.

Можливо вам потрібен веселий хлопець, який буде цілі дні безперервно смішити вас. Можливо вам потрібен той, хто балуватиме вас подарунками та романтичними подорожами. Не важливо якого чоловіка ви шукаєте, адже головне лише те, що ви заслуговуєте на кращого з кращих. І в деяких випадках це означає, що вам потрібно уявити свого ідеального хлопця, перш ніж зустріти його в реальному житті.

Що це означає? Для початку вам слід порівняти ті якості, які ви хочете бачити у своєму хлопці з тим, що шукає ваш знак Зодіаку (наприклад, порівняти характер свого об’єкта обожнювання з характером вашого знака – очевидно, в наукових цілях).

Не хвилюйтеся, ми не будемо нікого тут засуджувати. Проте, ми все-таки вважаємо, що астрологія може бути досить корисною, коли йдеться про кохання. Прочитайте про того чоловіка, якого вам слід шукати… про чоловіка, якого ви дійсно заслуговуєте.

Овен – Чоловік-інтелектуал

Представниці цього знаку – незалежні особи, які завжди мислять логічно. Їм подобається бути самим собою, і вони схильні до глибоких роздумів. Вони шукають собі чоловіка, з яким матимуть змогу вести інтелектуальні бесіди. Також їм подобаються чесні та впевнені у собі чоловіки. У Овнів немає часу на якісь дурниці.

Телець – Рішучий чоловік

Тельці потурають собі найчастіше у порівнянні з іншими знаками Зодіаку; вони просто люблять свої безсоромні насолоди. У відносинах дівчата-Тельці завжди зберігають вірність своїм партнерам. Їм потрібен пристрасний та романтичний чоловік, який до того ж завжди стоїть на своєму. Для них немає нічого сексуальнішого, ніж рішучі чоловіки.

Близнюки – Чесний чоловік

Близнюки завжди хочуть пробувати все нове. Вони товариські та люблять пригоди, тому незалежно від ситуації, вони будуть чекати, що ви зможете йти з ними нога в ногу. Представниці цього знака шукають грайливого та веселого чоловіка, який зможе висловити свою точку зору, не ходячи навколо.

Рак – Чоловік із добрим серцем

Раки – одні з найдобріших і найчутливіших людей (з ними можуть зрівнятися, хіба що, Риби). Вони завжди хочуть найкращого для свого чоловіка, але це зовсім не означає, що цим потрібно користуватися. Представниці цього знаку хочуть здорових стосунків та шукають чоловіка, схожого на них самих: чесного, щирого та самостійного.

Лев – Кокетливий чоловік

Для Левів головне відданість та мотивація. Без цього їхні стосунки довго не протримаються. Представниці цього знака шукатимуть такого ж прямолінійного чоловіка, як вони самі. Проте дівчата-Леви не завжди бувають серйозними. Їм потрібний щедрий чоловік, який уміє фліртувати.

Діва – Терплячий чоловік

Діва – один із самих вдумливих та загадкових знаків. Представницям цього знака знадобиться чимало часу, перш ніж вони зможуть відкритися чоловікові, тому будувати з ними стосунки може бути непросто. Саме тому їм потрібний терплячий чоловік. Діви зроблять усе можливе для того, щоб очікування було того варте. Також їм хочеться, щоб їхній супутник життя був простим і підтримував їхній вибір. Представниці цього знаку проводять багато часу, займаючись самоаналізом.

Терези – Вірний чоловік

Терези відомі своєю завзятістю. Вони бувають або впертими, або вмотивованими. Тут все залежить від того, з ким вони мають справу. Представниці цього знаку мислять логічно, а це означає, що вони завжди аналізують ситуацію, що склалася. Їм чудово підійде відданий чоловік, який вміє легко пристосовуватися до будь-якої обстановки. Також вони хочуть, щоб їхній обранець любив спілкування і міг безпосередньо обговорювати важливі теми.

Скорпіон – Пристрасний чоловік

Дівчата-Скорпіони неймовірно пристрасні та сексуальні. Вони іноді потрапляють у неприємності, тому що вважають за краще спочатку діяти, а потім уже думати про наслідки. Чоловік, який зможе рівнем своєї пристрасті порівнятись з дівчиною-Скорпіоном, від самого початку спілкування з нею відчує глибокий зв’язок. Представницям цього знака потрібен веселий чоловік, який зможе терпіти її, особливо коли вона влипає у неприємності. Їм потрібен час, щоб довіритися іншим.

Стрілець – Чуттєвий чоловік

Стрільці доброзичливі та люблять пригоди. Вони ніколи не відмовляться від можливості спробувати щось нове, але також не проти провести час зі своїм чоловіком, залишившись вдома. Дівчатам-Стрільцям подобаються чуттєві чоловіки, які можуть розрядити обстановку за допомогою почуття гумору. Також для них важливо, що їхній чоловік був таким же активним, як і вони самі, адже інакше у них нічого не складеться.

Козоріг – Працьовитий чоловік

Дівчата-Козороги – розумні та серйозні особистості, і тому їм потрібен чоловік, який іноді зможе бути несерйозним. Також представниці цього знаку цінують чоловіків схожих на них самих, адже в цьому випадку їм легше встановити з ними глибокий зв’язок. Дівчата-Козороги шукають роботящого чоловіка, який водночас любить іноді повеселитися. Також для них важливо бути впевненими у своїх відносинах, оскільки так вони зможуть більше зосередитись на чомусь веселому.

Водолій – Чарівний чоловік

Представниці цього знака дуже креативні, і саме тому секс із ними буде досить палким. Їм подобається використовувати свою кмітливість, у тому числі й у ліжку, що робить їх ідеальними партнерками для інших знаків Зодіаку, які люблять пригоди. Дівчата-Водолії шукають чарівного та пристрасного чоловіка, який до того ж буде товариським, адже ця якість змушує їх почуватися впевненішими.

Риби – Чоловік-романтик

Риби – емоційні особистості, які часто займаються самоаналізом. Вони знають, як використовувати це у своїх інтересах. Вони не зазнають образ і принижень з боку і будуть чесні з вами, якщо їх щось непокоїть. Представниці цього знаку хочуть стосунків із таким же чуйним та уважним чоловіком, як і вони самі. Їм також подобається романтика, тому не бійтеся періодично демонструвати свій чуттєвий бік.

Оригінал