Як можна керувати чоловіками за знаком Зодіаку?

У сучасному світі жінки бажають контролювати все, у тому числі свого улюбленого чоловіка. Іноді здається, що це неможливо, але астрологи запевняють, що такий спосіб є, і керувати чоловіком зовсім не складно, якщо знати всі особливості його знака Зодіаку.

Жінка готова використовувати будь-які хитрощі, щоб рухати свого обранця в потрібному напрямку. Не варто приховувати – іноді це досить важко. Однак завдяки рекомендаціям астрологів ви зможете керувати коханим чоловіком, як вам завгодно. Для цього потрібно знати характер, а також слабкі і сильні сторони вашого коханого. Для цього вам не потрібно проводити численні дослідження та спостереження, оскільки експерти розкажуть вам, як керувати представниками сильної статі, знаючи лише їхній знак Зодіаку.

Овен

Чоловік-Овен — справжнісінька дитина. Про це свідчать його впертість та постійні примхи. Якщо ви вмієте спілкуватися з дітьми, то навчитеся керувати Овном. Хваліть його навіть за найменші досягнення, захоплюйтеся його працями та стараннями, але не карайте його дуже суворо, якщо він завинить. Представники цього знаку не люблять, коли хтось спілкується з ними різко та намагається обмежити їх у діях. У цьому випадку ваші спроби керувати ним будуть схожими на тотальний контроль.

Телець

Телець — найупертіший, але при цьому найдобріший і найвразливіший знак Зодіаку. Тому керувати ним не важко. Якщо ви хочете, щоб чоловік слухався вас у всьому, створіть йому максимально комфортні умови. Насамперед, навчіться смачно готувати. Найчастіше балуйте його кулінарними вишукуваннями, а також запрошуйте в кіно або театри, оскільки Тельців можна задобрити за допомогою не тільки смачних страв, але й духовної їжі. У цьому випадку ваш чоловік завжди буде поступливим і слухняним.

Близнюки

Майже неможливо утримати Близнюків на короткому повідці. Для того, щоб керувати таким чоловіком, будуть потрібні маленькі жіночі хитрощі. Найпростіший спосіб – будьте з ним веселою та дотепною. Таким чином ваш коханий зможе максимально розслабитися, і, сам того не помічаючи, виконуватиме будь-які ваші забаганки. Крім того, періодично вам потрібно підтримувати божевільні ідеї коханого. Навіть якщо він забажає стрибнути з парашутом, не потрібно відмовлятися: нехай ваш чоловік відчує звичне для нього повітря.

Рак

Не потрібно використовувати хитрі способи, щоб керувати чоловіком-Раком. Повірте, якщо вам вдалося зав’язати з ним стосунки, він завжди виконуватиме будь-які ваші бажання. Однак якщо ви не хочете втратити керування над коханим, не потрібно бути з ним надто різкою та грубою. Не варто забувати, що Раки дуже чутливі і вразливі, і якщо вони відчують тиск, то відразу почнуть задкувати. У цьому випадку ви ризикуєте втратити свого обранця назавжди. Тому просто будьте з ним лагідною та ніжною.

Лев

Хто може скласти ідеальну пару цареві? Звісно, ​​лише цариця. Якщо ви хочете керувати Левом, ви дійсно повинні бути кращою за інших жінок. Слід враховувати, що представники цього знаку люблять відчувати себе центром Всесвіту. Тому не перегинайте палку при створенні іміджу. Якщо Лев помітить, що ви в чомусь перевершує його, ви втратите управління над ним. Іноді вам доведеться поступатися і зображати поступливу кішечку. Дозвольте йому бути головним і тоді керувати ним буде зовсім не складно.

Діва

У житті чоловіка-Діви все має бути ідеальним. Його кохана – не виняток. Іноді його перфекціонізм може дратувати вас, але це не потрібно показувати відкрито. Керувати ним буде набагато простіше, якщо ви зумієте підкорити його своїм розумом та чарівністю. Можливо, для цього вам доведеться зайнятися своєю самоосвітою, вивчити багато книг, виявити потяг до мистецтва, але результат вартий ваших зусиль. Найголовніше – завжди будьте охайною та акуратною. Найбільше представники цього знаку зневажають недбалість, тому жінка у брудному, м’ятому одязі та з недоглянутим волоссям навряд чи зможе керувати ним.

Терези

Терези дуже непостійні, тому й керувати ними буває складно. Сьогодні вони вирішили вчинити так, а завтра поміняють своє рішення Ваше завдання – бути спокійним і навчитися пристосовуватися до коханого, оскільки запальність може відштовхнути його. Крім того, вам потрібно вміти слухати та розуміти, що хоче донести до вас коханий чоловік. Під час розмови уважно дивіться йому у вічі та періодично ствердно кивайте. Терези дуже оцінять вашу уважність і згодом виконуватимуть будь-які ваші доручення та прохання.

Скорпіон

Чоловіки Скорпіони – справжні маніпулятори, тому керувати ними дуже складно. Вам доведеться дуже добре постаратися, щоб зайняти місце біля керма, але результат того коштуватиме. По-перше, добре вивчіть характер, звички та слабкості свого коханого, тому що це ваша головна зброя. По-друге, коли Скорпіона накриє черговою хвилею пригод, ви маєте бути поруч із ним. Головне, що вам потрібно знати, представник цього знака дуже відвертий. Станьте хорошим слухачем, і тоді сказане ним ви зможете використати у своїх інтересах.

Стрілець

Якщо ви хочете, щоб чоловік-Стрілець став вашим кишеньковим песиком, який завжди і скрізь буде поряд з вами, вам слід знайти іншого партнера. Керувати представником цього знака повною мірою у вас не вийде, тому що за своєю натурою Стрілець – це шукач пригод. Вам потрібно просто навчитися підтримувати будь-які його пориви та обговорювати те, що йому цікаво. Коханий хоче поговорити про роботу? Уважно вислухайте його. Він раптово захотів вирушити в далеку подорож? З радістю погодьтеся. Згодом він зрозуміє, що знайшов свою єдину і сам піддасться вам.

Козоріг

Якщо вам вдалося завоювати серце чоловіка-Козорога, значить, ви вже на правильному шляху. Представники цього знаку Зодіаку — справжнісінькі поціновувачі домашнього побуту. Вони завжди будуть раді взяти участь у сумісному прибиранні або готуванні або вислуховувати вас у важкі хвилини. Найголовніше – будьте відкриті та чесні з Козорогом, ведіть з ним розумні розмови та частіше демонструйте свою освіченість. Тоді вам не доведеться йти на прийоми, щоб керувати ним, оскільки він сам завжди буде під вашим впливом.

Водолій

Нарівні зі Стрільцями представники цього знаку люблять шукати пригоди. Їх приваблюють таємниці та загадки, особливо якщо вони ніким не розгадані. Спосіб керувати Водолієм цілком очевидний – станьте для нього загадкою. Намагайтеся торкнутися його природної цікавості, використовуючи жіночі хитрощі: пропадайте і з’являйтеся раптово, іноді радуйте його приємними подарунками і, головне, не будьте надто доступною та відкритою. Водолій обов’язково оцінить, якщо йому доведеться домагатися зустрічі з вами. Після цього можете бути спокійні, тому що кермо вже у вас у руках.

Риби

Керувати чоловіком-Рибою не лише просто, а й цікаво. Єдине, що від вас буде потрібно — це наявність акторського таланту. Іноді вам доведеться видати ваші рішення за нього, причому робити це дуже природно. Крім того, ви повинні дозволити йому відчути себе головним у відносинах. Попри м’який характер, представники цього знаку не люблять бути акторами другого плану. Тому навіть якщо ви дійсно навчитеся керувати ним, намагайтеся робити це дуже приховано. Інакше ви ризикуєте злякати його своїм натиском.

Попри те, що чоловіки по праву є сильною статтю, завоювати їхнє серце зовсім не важко. Деякі жінки використовують для цього побутові способи, радуючи чоловіка смачними стравами та прасованим сорочками. Інші вдаються до змов та ритуалів для залучення кохання. Якщо ж ви хочете назавжди прив’язати до себе обранця, потрібно поєднати всі наведені вище способи. Тоді результат не забариться.

Оригінал