Як кожному знаку Зодіаку побороти свою лінь?

Представники знаків Зодіаку люди абсолютно різні, зі своїми характерами, особливостями поведінки і звичками. Та що говорити, вони навіть лінуються по-різному! А ось боротися з лінню вміють далеко не всі. Але завдяки астрологам, кожен представник зодіакальної плеяди може дізнатися, як йому подолати лінь. Довідаймося про це і ми.

Овен

Овну немає потреби боротися з лінню. Ця людина завжди сповнена енергії і постійно знаходиться у справі. Мало того, своїм запалом він заражає всіх оточуючих, змушуючи їх забути про втому і трудитися не покладаючи рук. Однак життя показує, що зрідка і підопічні Марса схильні до ліні. Статися це може в тому випадку, коли Овен довгий час займається одним і тим же, нудною й рутинною справою. У цьому випадку вихід може бути лише один – перехід на іншу, більш динамічну справу, щоб в Овна з’явився інтерес. А до покинутої справи ця людина повернеться потім, коли їй знову знадобиться різноманітність.

Телець

Тельці – неймовірно вперті особистості, які звикли працювати до знемоги. Частково, ці люди працюють на знос тому, що знають свій характер. Присівши відпочити на хвилину, вони можуть розлінитись настільки, що вже не повернуться до роботи! І переконати Тільця, що такий підхід не зробить людину щасливою і не принесе їй багатства, не зможе ніхто. Підопічний Венери сам повинен усвідомити, що йому необхідно навчитися розподіляти сили на дистанції і дозувати навантаження, регулярно даючи собі нетривалий відпочинок. У цьому випадку у Тельця залишатимуться сили, а значить, він легше впорається з лінню.

Близнюки

Особистості цього знака в принципі не люблять працювати, і вважають працю невдячним заняттям. Змусити їх виконувати ту чи іншу роботу не легше, ніж Тельців. Але є один вихід! Якщо робота здасться Близнюку веселою, якщо він побачить інтерес у ній, він зробить все в кращому вигляді, не згадуючи про лінь і не намагаючись хитрувати. Так, наприклад, Близнюк буде активно працювати в приємній компанії, з людьми, які підіймають йому настрій. Як варіант, підопічний Меркурія з радістю виконає роботу, щоб вразити кохану людини. Загалом, представника стихії Повітря потрібно добре зацікавити. Це буде найкращим способом боротьби з лінню.

Рак

У представників знаку Рак тонка душевна організація. Трудоголіки по характеру, ці особи не дозволяють собі віддаватися ліні, коли виконують легку і зрозумілу роботу. Але все змінюється, коли Рак стикається зі складною і незрозумілою справою. У цьому випадку представник стихії Води починає сумніватися в собі, гальмувати і падати духом. Складності зовсім не мотивують представника цього знака, а тому, якщо йому не прийти на допомогу, і не підштовхнути до подолання чергової перешкоди, Рак почне лінуватися і спробує кинути все так і не виконану роботу. Тільки своєчасна допомога і підтримка може повернути дитя Місяця в робочий стан.

Лев

Леви – самодостатні і гармонійні особистості, які не роблять того, чого не люблять. Напевно, тому будь-яку справу, якою займаються представники стихії Вогню, вони виконують з великим бажанням і задоволенням, а значить, абсолютно не лінуються. Правда і в цих особистостей бувають зриви. Якщо Лев починає сумніватися в собі, якщо він раз за разом стикається з перешкодами, які втомився вже долати, він може зопалу навіть кинути улюблену справу, пославши все «до біса». У прямому сенсі це не можна назвати лінню. Після відпочинку, коли Лев набереться сил і заспокоїться, він повернеться до незавершеної справи і доведе її до кінця.

Діва

Діви не схильні до ліні. Навпаки, це яскраво виражені трудоголіки, які не уявляють себе лежачими на дивані або сплячими після шостої ранку. У підопічних Венери інша проблема. Вони звалюють на себе занадто багато справ, через що деяку роботу їм доводиться відкладати у «довгий ящик». Це, так звана, прокрастинація, з якою Діви борються протягом життя. Їм би варто було б навчитися не починати нові справи, не завершивши старих. А краще, завести щоденник і щодня позначати в ньому все, що зробили за сьогоднішній день, і що залишилося на наступний.

Терези

Лінь одна з глобальних проблем для особистостей знаку Терези. Але їх не можна назвати ледарями в прямому сенсі цього слова. Особистості даного знака з відповідальністю підходять до виконання будь-якого доручення, але варто їм хоча б на хвилину відволіктися, як їх тут же долає лінь. І в цьому величезна проблема підопічних Венери. Щоб вирішити її, Терезам можна порадити лише одне – чітко розділяти роботу і відпочинок. Під час роботи захистите себе від будь-яких речей, які можуть відволікати вас. Вимкнути мобільний телефон та інші гаджети, щоб максимально зосередитися на тому, чим ви займаєтеся. Не допускайте дроблення важливої справи, завжди доводячи її до кінця. Тільки так ви позбавите себе від ліні.

Скорпіон

Скорпіони легко піддаються ліні, а тому дана проблема актуальна для цих особистостей, як ні для кого іншого. Часом навіть виконуючи найважливіше доручення, вони можуть кинути все заради відпочинку і більш приємного заняття. А повернути собі робочий тонус Скорпіонам дуже непросто. Щоб вирішити дану проблему, представникам стихії Води необхідна мотивація. Коли Скорпіон мотивований, він виконує все швидко, і навіть не думає про відпочинок. Тому, щоб перемогти лінь, перед тим як приступити до роботи, подумайте про те, що ви отримаєте в разі її виконання.

Стрілець

Представники знаку Стрілець контактні особи, які не уявляють свого життя на самоті. Їм необхідна хороша компанія, адже тільки в оточенні людей вони по-справжньому живуть. Природно в самоті Стрільці працюють без ентузіазму і швидко починають лінуватися. Але все міняється, коли на допомогу цій людині приходять друзі. У компанії Стрілець «оживає» і починає не тільки активно працювати сам, але і «запалювати» своїм ентузіазмом оточуючих. Тому, якщо ви Стрілець, перш ніж приступати до роботи, думайте не про те, як ви її будете виконувати, а з ким!

Козоріг

Козороги не звикли лінуватися. Це обов’язкові особистості, які точно знають, як згубна лінь, а тому здатні довести до кінця навіть нудну і нецікаву роботу. Більш того, Козороги складають план і намагаються не відволікатися на дрібниці, щоб не кинути роботу. Правда, зіткнувшись з важкою і незрозумілою справою, ці особи можуть вибитися з сил, і кинути її, так і не завершивши. Але це не можна назвати лінню. Обов’язкові Козороги просто беруть тайм-аут, щоб проконсультуватися зі досвідченими людьми і повернутися у всеозброєнні завершувати незакінчену справу. Все це лише підтверджує той факт, що Козороги не знайомі з лінню.

Водолій

Лінь – друге ім’я Водолія. Особистості даного знака славляться тим, що, почавши справу, нерідко кидають її на півдорозі тільки тому, що втрачають до неї всякий інтерес. Так відбувається постійно і це вже стало характерною рисою представників цього знака. Але якщо Водолії мріють досягти своєї мети, їм необхідно навчитися долати лінь

Не треба намагатися вирішувати питання «з наскоку». Візьміть за правило будь-яку справу виконувати послідовно, починаючи з малого і забираючись поступово все вище і вище. Тільки так, розбиваючи роботу на етапи і долаючи їх крок за кроком, ви зможете побороти лінь.

Риби

Риби часто стикаються з лінню, хоч і вважають себе обов’язковими і працьовитими особистостями. Вони з ентузіазмом беруться за роботу, але варто їм замріятися, як підопічні Нептуна несподівано виявляють себе лежачими на дивані! Цікаво, що зіткнувшись з лінню ці особи не поспішають повертатися до роботи, а починають шукати виправдання своїй бездіяльності.

Все що їм потрібно щоб перемогти лінь – мотиватор у вигляді вчителя, батьків, старшого товариша або супутника життя. Хороший «моральний удар», і Риби знову готові підкорювати вершину за вершиною! А от щоб самим побороти лінь, цим особистостям потрібна хороша мотивація, особливо та, яка зачіпає фінансову сторону.

Оригінал