Як чоловіки різних знаків Зодіаку висловлюють кохання

Сильні та впевнені, мужні та неповторні. З одного боку, вони так схожі, з іншого – такі різні. Чоловіки. Зрозуміти їх не завжди просто, особливо коли йдеться про кохання. Але є один секрет, який може розповісти про чоловіка багато чого. Його знак зодіаку. Цікаво, як проявляється кохання чоловіків різних знаків зодіаку?

Овен

Прямолінійність – одна з головних рис представника знака Овен. Якщо цей гарячий і нетерплячий хлопець закохається у вас, то ви про це дізнаєтеся перша, причому негайно. Томити очікуваннями кохану і підбирати тактику зваблювання точно не в його стилі. Зазвичай Овен говорить у лоб: “Люблю, хочу, погоджуйся!”. Причому, якщо на його всілякі пропозиції надійде відмова, Овен буде вперто гнути свою лінію доти, доки результат не стане для нього очевидним.

Телець

А ось Телець, на відміну від Овна, поспішати не стане. Цей скрупульозний і розважливий товариш, закохавшись, почне збирати досьє на свою обраницю. А що ви хотіли? Він занадто високо себе цінує, щоб розмінюватися на дрібниці. І коли, нарешті, пазли зійдуться і Телець зрозуміє, що вибір правильний, то він одразу ж розпочне розробку плану зачарування своєї пасії. А далі будуть і квіти з подарунками, і залицяння, і романтика. Усе як у найкращих романтичних фільмах.

Близнюки

Закохані представники знака Близнюки зачаровуватимуть свою обраницю за допомогою барвистих компліментів і цікавих історій зі свого життя. Що дивно, цим невиправним базікам чудово вдається заговорити навіть найнеприступнішу даму. Але з цими непосидами варто бути насторожі. Сьогодні Близнюки клянуться вам у коханні, а завтра можуть несподівано зірватися в далеке плавання. Любов мінливості – коник таких чоловіків.

Рак

Зрозуміти, чи закоханий Рак, зовсім нескладно. Любовні стосунки для нього – це завжди міцний зв’язок на довгі роки. Цей чоловік рідко розглядає жінок як випадкових партнерок. Його наміри завжди серйозні, і він навряд чи стане їх приховувати від коханої жінки. Очевидно, що на перших побаченнях він активно цікавитиметься планами жінки на майбутнє та її ставленням до сім’ї і дітей. І хоча він навряд чи одразу ж зізнається у своїх почуттях, але його ввічливість і боязкість розкажуть усе за нього.

Лев

Закоханий чоловік знака зодіаку Лев, подібно до принца з казки, примчиться до своєї коханої на коні з букетом і серенадами. Причому він постарається зробити це саме в той момент, коли навколо будуть натовпи глядачів. Що тут поробиш. Справляти враження і вбивати всіх наповал – його улюблене заняття. Але не варто сприймати його жест, як позерство. Якщо Лев зважився на цю виставу, значить для нього це дійсно важливо.

Діва

Чоловіки знака Діва зазвичай проявляють свою любов за допомогою красивих жестів і ненав’язливих залицянь. Вони терплячі, обережні й уважні до бажань своєї обраниці. Але не варто чекати від чоловіків знака Діва гучних зізнань і зайвої наполегливості, так він проявляти любов не буде. Зате напевно періодично цікавитиметься вашими справами, самопочуттям і запропонує свою допомогу, якщо побачить, що ви її потребуєте.

Терези

Чарівні та ввічливі чоловіки Терези, доглядаючи за коханою жінкою, змушують її відчути себе справжньою принцесою з казки. Вони послужливі, уважні та ввічливі. Здавалося б, такий залицяльник – мрія кожної! Але будьте уважні до цих ввічливих спокусників. Свою увагу і турботу вони можуть дарувати не вам одній.

Скорпіон

Темпераментний і винахідливий представник знака зодіаку Скорпіон, закохавшись, обов’язково придумає що-небудь таке, щоб зачарувати свою пасію. Хоча його палаючі очі і пронизливий погляд розсекретять його вже з перших хвилин закоханості. Він не стане пускати ситуацію на самоплив. Серенади, несподівані сюрпризи і дорогі подарунки – все це він обов’язково включить до свого списку способів завоювання дами серця.

Стрілець

Відвертість чоловіків знака зодіаку Стрілець часом не знає меж. Йому нічого не варто підійти до вподобаної дівчини і сказати їй прямо в очі все, що він відчуває до неї. Причому не варто дивуватися, якщо своє зізнання він підкріпить неоднозначним жартом або просто залишить свій номер телефону і скаже на прощання, що чекатиме дзвінка. Зрозуміло, що він не стане здавати позиції і довірятися долі. Стрілець – мисливець. Тому він зробить усе можливе, щоб домогтися свого.

Козоріг

Зрозуміти, що чоловік Козоріг закоханий, неймовірно складно. Він настільки потайний і стриманий, що розгледіти в його поведінці або погляді хоча б частку закоханості абсолютно неможливо. А оскільки чоловіків цього знака зодіаку вирізняє консервативність у коханні, то для них найкращий спосіб проявити свою любов – це довести жінці серйозність своїх намірів. А також переконати її в тому, що він гідний кандидат, і нарешті відкрито зізнатися в почуттях.

Водолій

Зазвичай чоловік Водолій відкрито не заявляє про кохання. І за його поведінкою зовсім не просто зрозуміти, відчуває він симпатію до жінки чи ні. Але якщо до нього уважно придивитися, то можна помітити, що з вподобаною дамою він завжди більш балакучий. До того ж його цікавить її життя. І, що найголовніше, він присвячує їй максимум свого часу, який він мало з ким готовий ділити.

Риби

Життя без кохання для чоловіка Риби немислиме. Саме тому він рідко буває самотнім. Щойно в його серці оселяється жінка, чоловік Риби перетворюється на справжнього Дон Жуана, готового полетіти на край світу за своєю коханою. Він даруватиме їй подарунки, клястиметься в коханні. А також влаштовуватиме романтичні вечори і всіляко доводитиме свою любов. Що примітно, його почуття завжди щирі, а вчинки виходять з глибини душі. Справжня романтика, що тут скажеш!

Оригінал