У яких знаків Зодіаку краще просити пораду

Життя любить робити сюрпризи, часто рішення знаходиться не відразу, але щасливий той, у кого є справжні друзі. Розглянемо 4 знаки Зодіаку, які не побояться і пораду слушну дати і гірку правду сказати, коли це дійсно потрібно.

Овен

Овен один із тих знаків Зодіаку, який простягне руку допомоги у скрутну хвилину, але не для того, щоб вибратися з глибокої ями, зовсім ні. Овен витягне з ями, але для того, щоб ще болючіше штовхнути. Овен глибоко вірить, що ніщо так не протвережує людини, як проблеми та труднощі. Він із тих, хто любить бачити як борсається той, хто зовсім не вміє плавати. Садист, подумаєте ви, ні — він реаліст. Овен розвінчає всі ваші страхи, піддасть жару стимулу і покаже, що настав час для рішучих і відважних вчинків.

Телець

Спокійний і розважливий Телець ніколи не гаситиме пожежу водою, оскільки він завжди при собі має вогнегасник. Філософський погляд на життя Тельця допоможе вам порозумітися з вашими недоброзичливцями. Навчить приймати рішення тільки на холодну голову і обов’язково завтра, тому що на думку Тельця вирішення проблеми одразу не приходить, потрібно подумати, добре поїсти, міцно поспати, а вранці, бац і вирішення проблеми вже крутиться у голові. Сам так робить та інших так само вчить. Спробуйте, може, і вам допоможе. Зірки вважають, що такого добряка в особі Тельця вам точно не знайти, крім «блискучих порад» він допоможе і ділом. Надійний і розумний яким і має бути той, кому не байдуже чуже горе.

Лев

Лев має дві відмінні риси характеру: любить себе і любить штовхати свою власну франшизу популярності. Егоїст і нарцис в одному флаконі. Не дивуйтесь, бо це правда. Ну і що може слушного вам сказати Лев? Річ у тому, що, коли Лев слухає вашу сповідь про проблеми, він починає зсипати слушними порадами і пропонувати найпростіше вирішення проблеми, але буде говорити обов’язково при свідках, щоб справити на всіх незабутнє враження. Але й при всьому цьому вихвалянні є серед Левів і ті, хто буде з вами до кінця, доки не побачить білий прапор від ваших супротивників. Допоможе вирішити проблему, чого б це йому не вартувало.

Козоріг

Стане вашим особистим полководцем. Ніколи не піде назад. У резерві у Козорога для вас завжди є план Б, потім і В, та що приховувати, планів стільки, що на весь алфавіт вистачить. Для Козорога немає безвихідних ситуацій. Якщо Козорога закрити в кімнаті з бомбою, то він докладе усі свої розумові та фізичні здібності, щоб знешкодити її. Кращого радника годі й шукати.

Оригінал