Цікаві риси характеру кожного знака Зодіаку

Чи помічали ви, як часто люди діляться на типи за своїми сонячними знаками? Розуміння тонкощів поведінки людини ще до знайомства з нею особисто, безумовно, дає нам перевагу у спілкуванні з нею. І крім психології, єдиним предметом, який може допомогти нам розгадати код людської поведінки, є зодіакальна астрологія.

Овен

Овен – мінливий знак зодіаку, і народжені під знаком Овна відомі своїм гарячим і холодним темпераментом. Овни кажуть: “Я був би милим з тобою, якби ти не була такою надокучливою”.

Насправді вони не є непередбачуваними, грубими або метушливими. Овни – дуже автентичні люди, і вони мають низьку толерантність до фальшивих людей. Як тільки вони відчувають, що ви не справжні, вони виходять за двері. Вони також досить напористі і можуть бути брутально впертими.

Але вони мають чутливу натуру, яку вони тримають в таємниці. Вони хочуть налагодити позитивні зв’язки з іншими, але через свою ідеалістичну натуру часто легко виводяться з себе. Овнам варто сказати: “Не судіть мене, бо ви мене навіть не знаєте”.

Телець

Телець, навпаки, набагато більш стабільний знак зодіаку. Народжені під цим знаком зодіаку вірні, надійні, але вперті. Тельці вважають: “Так було завжди, навіщо міняти?”.

Так, вони можуть бути самовдоволеними, зацикленими на своєму і часом занадто впертими. Вони схильні триматися своєї компанії і, як правило, не відкриваються новій людині. Вони не люблять змін, і це також стосується зміни своєї думки про щось.

Але найкраще в Тельцях – це те, що вони тримають все при собі і ніколи не пхають свого носа туди, куди не слід.

Близнюки

Близнюки можуть бути досить невимушеними і легкими за характером. Вони занадто зайняті своїми думками і занадто зайняті вивченням нового, щоб звертати увагу на інших. Близнюки вважають так: “Я роблю свою справу, а ти – свою”.

Вони завжди шукають способи вдосконалити свої навички, дізнатися більше про світ і стати кращою людиною. У них немає часу на дрібниці, а емоції, на жаль, за їхніми словами, підпадають під цю категорію.

Їх цікавить так багато речей, що важко утримати увагу Близнюка надовго. Оскільки їх мало хвилюють почуття, вони схильні до кочівництва, часто зникають на кілька днів або не виходять на зв’язок.

Рак

Люди, народжені під цим сонячним знаком, відомі своєю емоційно вразливою натурою. Вони можуть відчувати широкий спектр емоцій протягом декількох хвилин і можуть легко стати вразливими або нестабільними. Раки-зодіаки кажуть: “Я спущуся, але спочатку я дам тобі зрозуміти в графічних деталях, як ти зробив мені боляче”.

Вони чутливі та емоційні, але можуть відсторонитися або віддалитися, якщо відчувають, що ви їх ігноруєте. Завдяки своїй чутливій натурі, Раки мають високий рівень емоційного інтелекту і можуть бачити брехню і обман людей наскрізь.

Лев

Будучи побратимом вогняного знаку Овна, уродженці знаку зодіаку Лев поділяють їхню схильність до правди і чесності. Вони не бояться називати речі своїми іменами, і це часто виводить людей з рівноваги. Вони можуть сказати: “Або буде по моєму, або ніяк”.

Так, нашим Левам все одно. Вони роблять те, що хочуть, і так, як хочуть. Вони також є вимогливим типом, який не потерпить абиякого ставлення до себе. Якщо ви не можете дати їм найкраще з найкращого, вони покинуть вас і отримають це для себе.

Але Леви також щедрі. Вони палко люблять, не ховають свої емоції, завжди борються за пригноблених і мають природну харизму, яка робить їх центром уваги, де б вони не були.

Діва

Діви – цілеспрямовані та наполегливі. Вони не люблять погоджуватися на менше, ніж ідеальне, і завжди готові розширювати свої межі. Вони очікують такого ж енергійного ставлення від інших і можуть стати критичними, коли бачать, що люди не викладаються на повну.

Зодіакальні знаки Діви кажуть: “Це добре, але ви могли б зробити краще”.

Вони звертають увагу на деталі, і ніщо не проходить повз них. Вони суворі до людей, тому що встановлюють досить високі стандарти для себе та інших. Вони схильні до переосмислення речей і часто піддаються стресу.

Терези

Терези – миротворці серед зодіакальних знаків. Вони справедливі, поступливі та розуміючі. Вони ненавидять поспішати, приймаючи рішення, тому що їм потрібно врахувати всі точки зору і розглянути всі аспекти питання.

Так, все це звучить гарно, коли виноситься вирок для судового процесу, але коли вони вічність вирішують, яку начинку вибрати для піци на вечірку з п’ятдесяти чоловік, це починає діяти на нерви.

Терези кажуть: “Я не вагаюся, я розмірковую”.

Так чи інакше, одне можна сказати напевно, їхнє прагнення зрозуміти інших зробило їх справжніми експертами в читанні людей.

Скорпіон

Скорпіони інтенсивні, мстиві, незалежні і різкі. Вони також дуже цілеспрямовані, і якщо вони щось задумали, то так чи інакше досягають своєї мети.

Вони перфекціоністи і часто суворі до всіх, включаючи себе. Однак вони надзвичайно віддані своїм близьким, але для світу вони страшні. Якщо ви коли-небудь перейдете їм дорогу, вони вас знищать.

Скорпіони кажуть: “Зачепи мене один раз і ти для мене мертвий”.

Скорпіони нікому не довіряють і приховують свої емоції від усіх, навіть від своїх близьких. Їх найбільші страхи – бути вразливими і висміяними за свої справжні почуття.

Стрілець

Стрільці можуть зачарувати оточуючих своєю дотепністю і життєрадісним характером. Вони мають чудове почуття гумору і можуть бути душею будь-якої вечірки. У них висока впевненість в собі і у своїх перспективах, що робить їх ще більш привабливими.

Але вони не позбавлені недоліків. Вони самовпевнені, ніколи ні до чого не ставляться серйозно, а інших сприймають як належне. Стрільці можуть сказати: “Ти явно засмучений, тому я просто піду і побуду з кимось, хто веселіший”.

Козоріг

Люди, що належать до цього знаку зодіаку, нав’язливі, контролюючі, інтенсивні та невблаганні. Їм важко відпускати людей. Козороги також мають звичку занурюватися в роботу або потурати шкідливим звичкам.

Козороги кажуть: “Я не відпускаю тебе, тому що хочу врятувати тебе від самого себе”. Але у Козорогів є багато спокутних якостей, наприклад, вони справжні лідери, вони щирі, і вони можуть підставити свою шию заради своїх близьких.

Водолій

Водолії логічні та розумні. Вони більше покладаються на свій розум, ніж на серце. Але це не означає, що вони холодні або безсердечні. Водолії можуть глибоко переживати, але вони просто не вміють показувати або виражати свої емоції.

Водолії можуть сказати: “Я буду любити тебе до кінця часів, але не можу підняти слухавку, щоб відповісти тобі”.

Хлопці та дівчата-Водолії також можуть бути дуже вибагливими, аж до прискіпливості. Вони непокірні і люблять здіймати хвилі своїм диявольським ставленням. Вони відомі тим, що мають унікальний стиль.

Риби

Риби – м’якосерді люди, дуже емоційні та чутливі. Вони легко зазнають болю і схильні приймати все на свій рахунок. Люди, народжені під цим знаком, мають тенденцію замикатися в собі, коли їх ображають, і з Рибами це відбувається дуже часто.

Риби кажуть: “Я не злюся на тебе, я злюся на себе за те, що занадто багато піклуюся про тебе”.

Вони можуть співпереживати людям і відчувати їхній біль. Але це також призводить до того, що вони занадто багато читають і передумують. Вони люблять базувати свої очікування на якостях вигаданих персонажів і відчувають себе розбитими, коли реальність б’є по них.

Оригінал