Сила семи поколінь: навіщо знати історію своїх предків?

Чи знаєте ви, ким були ваші предки? Як їх звали, яка доля їх спіткала? Якщо прямо зараз попросити вас заповнити генеалогічне дерево, скільки поколінь ви згадаєте?

Практика показує, що 90% людей насилу згадують імена своїх прабабусь і прадідусів, і, на жаль, мало що можуть сказати про їхнє життя. Адже в ідеалі людина повинна знати своїх предків до сьомого коліна! Не даремно слово «сім’я» складається з двох складових: «Сім» і «Я». Традиція знати і шанувати своїх предків була добре відома попереднім поколінням і зовсім забута в наш час. Ми втратили розуміння, навіщо це потрібно і для чого, а тому зовсім перестали цікавитися своїм корінням. Адже від цього залежить наше життя!

Не дарма пам’ять роду заносять саме в родове дерево. Стовбур дерева символізує нас самих, листя — це наші діти, а коріння — предки. А тепер уявіть, що ви виростили велике і здорове потомство і ваше дерево виглядає сильним і могутнім. Але про предків ви майже нічого не знаєте і ніколи не цікавилися. Які корені будуть біля такого дерева? Слабкі, маленькі, мляві. У разі налетів ураган вони не зможуть утримати дерево в землі, захистити його від негоди. Так відбувається і в житті. Якщо людина не цікавиться минулим і навіть не розуміє, навіщо їй треба знати своїх предків, то вона позбавляється допомоги і підтримки роду, сили, яка часом рятує цілі життя!

Але просто знати — цього мало. Якщо у людини в житті склалися погані відносини з батьками, бабусями і дідусями, саме на цьому місці блокується надходження родової енергії. Образи, злість, ненависть не лише перешкоджають підживленню сили роду, але й трансформує цю силу в негативну і руйнівну. Напевно ви чули про родові прокльони? Тому так важливо налагодити стосунки з рідними людьми, якщо вони ще живі або пробачити їх, якщо вони померли.

Але це не єдина причина, чому треба знати своїх предків і підтримувати з ними добрі стосунки, навіть якщо вони померли, думаючи про них добре, ми налагоджуємо родовий канал, по якому вони підживлюють нас енергією). Сім поколінь людини символізують її сім енергетичних центрів — чакр. Кожне покоління формує в нашому житті певні аспекти:

  • Перше покоління (я).
  • Друге покоління (батьки — 2 чол.) — формують тіло, здоров’я, передають сімейні сценарії.
  • Третє покоління (бабусі і дідусі — 4 чол.) — відповідають за інтелект, здібності, таланти.
  • Четверте покоління (прабабусі і прадідусі — 8 чол.) — хранителі гармонії, радості в житті і матеріального добробуту.
  • П’яте покоління (батьки прадідів — 16 чол.) — відповідають за безпеку в житті.
  • Шосте покоління (діди прадідів — 32 чол.) забезпечують зв’язок з традиціями. 32 людини шостого покоління символізують 32 зуби, де кожен зуб пов’язаний з кожним предком. Якщо у вас є проблемні зуби, варто налагодити стосунки з предками, відмолити їх.
  • Сьоме покоління (прадіди прадідів — 64 чол.) — відповідають за країну, місто, будинок, в якому ми живемо.

Якщо 64 людини розібрати по цифрах, то ось що виходить:

6+4 = 10 —> 1+0 = 1 — Знову перше покоління. Таким чином, замикається коло роду семи поколінь.

Для того, щоб налагодити стосунки зі своїм родом, перш за все, потрібно дізнатися ім’я кожної людини, його життя і долю. А потім потрібно прочитати молитви за кожного предка, відмолити його перед вищими силами. В наших руках отримати підтримку свого роду, благословення на виконання найзаповітніших бажань.

Оригінал