Скільки буде шлюбів у людини, на прикладі всіх 12 знаків Зодіаку

Приказка «одне життя — одна дружина» має давні корені. Зараз до питань шлюбу та створення сім’ї підходять менш уважно. Розлучаються понад 7 з 10 союзів протягом перших років спільного життя. Астрологи виявили цікаву закономірність. Річ у тому, що кількість укладених союзів безпосередньо співвідноситься з датою народження. Про те, скільки буде шлюбів у різних представників зодіаку, і розповімо далі.

Представники вогню

Дуже імпульсивні та енергійні люди. В принципі, намагаються передати це й своєму партнерові. До представників відносять:

• Овнів;
• Левів;
• Стрільців.

Кожен з них має власні унікальні риси характеру. Тому про всі поговоримо детальніше.

Овни

Лідери за своєю природою. Тому у відносинах будуть грати тільки першу роль. Якщо партнер з цим згоден, то союз буде вічним. В іншому випадку розрив неминучий. У більшості Овнів понад 3 шлюби.

Леви

Як зрозуміти, скільки шлюбів буде у них? Це складне питання. Союзи будуть або дуже міцними, або медовим місяцем все і закінчиться. В цілому намагаються одружуватися не більше 2 разів.

Стрільці

Непостійні натури. Йдуть по життю досить легко і невимушено. Точно так само можуть розбити серце і своєму партнерові. Нерідко стрільці одружуються або виходять заміж понад 4 рази у житті.

Представники землі

Найбільш приземлені знаки зодіаку. Лише уважний аналіз ситуації дозволить їм укласти союз. У це зоряне сімейство входять:

• Тельці;
• Козороги;
• Діви.

Всіх їх об’єднує одне — раціоналізм. Про всіх представників скажімо більш подібно.

Тельці

Союзи укладають в пізньому віці. При цьому перевіряють партнера максимально скрупульозно й ретельно. Нерідко саме з Тельцями створюються найбільш міцні зв’язки. Вступають у шлюб раз в житті, розлучення — рідкість.

Козороги

Ґрунтовні у своїх діях і рішеннях. Часто керуються не волею серця, а розумом. Нерідко виходять і за розрахунком. Розлучення — додаткові витрати і нерви, тому укладають союз раз у житті.

Діви

Постійні пошуки ідеалу — основна парадигма життя Дів. Як визначити скільки шлюбів буде у них? Все залежить від партнера. В молодості можуть один раз помилитися, але потім такої розкоші собі просто не дозволять.

Представники води

Чуттєві і вразливі натури. Звичайно, за винятком скорпіонів. Вони теж вразливі, але потім кривдникові краще відразу емігрувати. Бажано, на іншу планету. Сюди відносять:

• Риб;
• Раків;
• Скорпіонів.

Унікальні всі представники сімейства. Детальний аналіз кожного дозволить відповісти на питання про кількість шлюбів.

Риби

Немає міцного морального стрижня. Своєю постійною зневірою і легкою інфантильністю зведуть з розуму будь-кого. Для представників цього знаку характерні короткі і нетривалі союзи. Можуть вступити в шлюб понад 5 разів в житті.

Раки

Швидко прив’язуються до партнера. Після цього закривають очі на всі його недоліки і хиби в поведінці. Ініціаторами розлучень практично не бувають. Тому можна сміливо сказати — союз з раками на століття.

Скорпіони

Найпарадоксальніший знак зодіаку. Відрізняється неймовірним інтелектом, але в любовних справах нерідко виявляє недовірливість. Перший союз сприймає виключно як пробу пера, а от до другого підходить більш ґрунтовно.

Представники повітря

Ці персонажі звикли літати в хмарах. Це стосується всіх аспектів їхнього життя, в тому числі і шлюбу. Сюди включають:

• Водоліїв;
• Терезів;
• Близнюків.

Характер кожного відрізняється досить сильно. Тому про всі з них скажімо докладніше.

Водолії

Впадають в крайнощі. Саме в результаті цього дати однозначну відповідь на питання про те, як зрозуміти скільки буде шлюбів у водоліїв неможливо. Варіантів два: або один, або безліч.

Терези

У всьому шукають гармонію і справедливість. Нерідко ці пошуки тривають все життя. Виходять заміж або одружуються лише тоді, коли відчують відповідні прагнення від партнера. Найчастіше в них не більше одного шлюбу, іноді залишаються неодруженими в принципі.

Близнюки

Про їхню нещирість складають легенди. Розлучаються легко і невимушено, майже граючись. У цьому переліку їх можна легко назвати справжніми рекордсменами. Нерідко вступають у 6 союзів і більше.

Підсумки

Звичайно, багато в чому все залежить і від партнера. Союз з кожним представником зоряного сімейства може бути довгим і тривалим. Важливо тільки враховувати загальні інтереси.

Оригінал