Що не дає спокою вашому знаку Зодіаку

Овен

Свята – не найкращий час для Овна. Ви занадто схвильовані, коли плануєте кращу вечірку-сюрприз або знаходите ідеальний подарунок, навіть якщо ви змагаєтеся тільки з самим собою. Це може бути реальним джерелом стресу для вас – до тих пір, поки ви не навчитеся розслаблятися, коли це потрібно.

Ви не повинні втратити можливість сказати «Так» в день весілля, через те, що ви дуже зайняті питанням, чи сукні подружок нареченої підходящого відтінку синього.

Телець

Коли всі інші відчували себе старшокласниками та пишалися, що вони випускники, ви в цей час були надто зайняті, турбуючись про те, що буде далі. Життєві зміни можуть бути страшними, але для Тельця, який любить бути заземленим у своєму домашньому секторі, вони можуть бути абсолютно шкідливими в емоційному плані.

Хоча великий переїзд чи зміна роботи викликають у вас стрес, просто знайте, що з часом вам стане легше.

Близнюки

Близнюки настільки добре розуміють своїх близьких, що вони майже відчувають себе їхньою частиною. Сім’я займає ваш розум частіше, ніж щось інше. Ви можете ставити собі питання, чи достатньо ви підтримуєте з ними контакт, чи ви можете взяти їхні турботи за свої власні. 

Члени вашої родини завжди знають, що ви дбаєте про них, незалежно від того, чи можуть вони висловити це так, як ви, чи ні. Можливо, настав час зосередитися на тому, що необхідно саме вам.

Рак

Раки по своїй природі можуть занадто сильно піклуватися про людей в їхньому житті. Ваша любов до друзів і сім’ї не має собі рівних, але не відчувайте себе зобов’язаним розв’язувати їхні проблеми за них. Довіряйте своїм близьким, які здійснюють свої власні помилки, і ви будете менше нервувати.

Лев

Лев упевнений у своєму таланті та в тому, чого він хоче від життя. Ось чому він так нервує через непередбачені ситуації зі здоров’ям. 

Спортивні Леви побоюються зламати ногу прямо перед великою грою; артистичні Леви сподіваються, що не втратять голос в ніч виступу. Ви ненавидите, коли вам радять більше відпочивати або перебувати в ліжку в важливий для вас день.

Діва

Ваш аналітичний склад розуму зазвичай допомагає вам стати кращими, але це тільки погіршує ситуацію, коли ви виявляєте своє перше сиве волосся і сліди того, що ви старієте. Діви, як правило, найбільше стурбовані своїм зовнішнім виглядом, і їх вибиває з колії, коли вони помічають в собі недоліки.

 Ваші друзі, ймовірно, навіть не бачать так званих «вад» вашого носа, шкіри або живота, які займають ваш розум. Будьте м’якшими стосовно себе!

Терези

Терези прагнуть до гармонії у своєму житті, і їх особливо турбують життєві негаразди. У той час як деякі інші знаки зазвичай зазнають поразки, Терези страждають від невпевненості. Вони бояться оступитися і прийняти неправильне рішення. Ця робота – це те, що вам підходить? Ви впевнені, що хочете вийти заміж? Ви приймаєте правильне рішення? Іноді відпустити ситуацію – це все, що ви можете зробити.

Скорпіон

Комунікабельний Скорпіон має найміцніші стосунки зі своїми друзями, родиною та колегами. Але коли справа доходить до любові, він відчуває себе набагато менш захищеним. Можливо, ви боїтеся зобов’язань, а може, ви не зрозуміли, чого насправді хочете від партнера. Любов здається вам такою складною.

Стрілець

Щедрий, відвертий і далекоглядний Стрілець в душі активіст і приділяє увагу важливим питанням. У зв’язку з тим, що політика, схоже, стає все більш напруженою – особливо в Facebook – ви можете відчути, що ніколи не зможете відсіяти безглузді аргументи. Ви можете навіть відчувати себе безпорадним, коли навколо купа негативних новин. Навіть хочеться іноді абстрагуватися від усього того, що відбувається і перемикнутися на щось оптимістичне і радісне.

Козоріг

Ваші амбіції дадуть вам перевагу в ваших професійних цілях. Однак будуть моменти, коли вам потрібно почекати та підібрати слушний момент. Козоріг схильний найбільше напружуватися через роботу, матеріальні блага і робочі проблеми, хоча і виконує всі свої завдання в міру своїх можливостей.

Водолій

Водолієм в рівній мірі правлять дві абсолютно різні планети: хаотичний Уран і структурований Сатурн. Хоча Водолій досить винахідливий, щоб завжди думати на два кроки вперед, цей повітряний знак також має химерну і бунтівну натуру. Це змушує вас завжди турбуватися про гроші, незалежно від того, хвилюєтеся ви про свій пенсійний план чи з приводу того, чи варто платити за доставку їжі, якщо можна забрати її самостійно.

Риби

Ваше співчуття до інших настільки глибоке, що може майже стримувати вас. Ви відчуваєте занепокоєння, думаючи про те, що інші можуть сказати про вас, і завжди ставите собі питання, чи не зробили ви щось, що бентежить або випадково сказали щось образливе. По правді кажучи, ви, ймовірно, витрачаєте в 10 разів більше енергії, відтворюючи інцидент у своїй голові, ніж хтось інший, хто думає про це.

Тепер ви знаєте, що не дає спокою кожному знаку Зодіаку. А ви згодні з даними твердженнями? Що турбує особисто вас?