Ці знаки Зодіаку відчувають брехню за кілометр

Є знаки Зодіаку, яких просто неможливо обдурити. Вони ніби мають надздібності вираховувати брехню. З такими завжди потрібно бути напоготові. Не варто їх обманювати або намагатися щось приховати. Простіше відразу сказати правду, ніж потім намагатися виправдати свій обман.

Риби

Риби – дуже проникливі знаки Зодіаку. Вони теж вразливі й чутливі, але природа їхніх “рентгенівських” здібностей скоріше прихована в тому, що Риби володіють буквально надприродною інтуїцією.

Риби дуже добре розуміють, що від них намагаються приховати. Їм навіть не потрібно говорити зі співрозмовником, щоб зрозуміти, що з ним відбувається і що він задумав. Представники знака чудово зчитують жести та міміку. Це – справжні детектори брехні.

Рак

Рак дуже чутливий і емоційний. У нього високо розвинена здатність до емпатії. Він буквально відчуває іншу людину, як самого себе. Раків часто ображають по життю, оскільки вони дуже вразливі. Їх легко поранити.

Тому, зазнавши великої кількості болю, Раки швидко вчаться “читати” обличчя людей. Вони по очах бачать, коли їх обманюють. Найкраще їхні здібності спрацьовують в особистих стосунках. Рак завжди дізнається про таємну інтрижку або зраду. Тому краще не зраджувати крихку довіру цього знака.

Скорпіон

Звісно, Скорпіони – лідери серед тих, хто здатен “відчути” брехню за кілометр. А все тому, що ці знаки Зодіаку самі чудові брехуни та маніпулятори. Вони віртуозно володіють техніками управління людьми, часто ними користуються. А обдурити профі не так-то просто. Краще навіть не намагатися.

Скорпіони знають усі техніки. Навіть якщо вони цього не навчалися спеціально, це просто в них у крові. У них буквально “чуйка” на те, як впливати на людину й отримувати від неї бажане. Тому брехню вони бачать із перших секунд.

Козоріг

Козорогу пощастило найбільше. Мало хто може позмагатися з таким високим рівнем розвитку інтуїції, як у нього. Крім того, Козоріг любить думати, міркувати, аналізувати. Усе це разом допомагає йому бачити людей наскрізь, тому в його оточенні перебувають тільки ті люди, які, якщо треба, пройдуть із ним усе – і вогонь, і воду.

Близнюки

Близнюки належать до того типу людей, які просто не можуть всидіти на самоті. Їм неодмінно потрібне спілкування, причому не завжди важливо з ким. Здавалося б, за такої кількості знайомих Близнюки втрачають розбірливість, хто є хто.

А ось і ні! Вони одразу визначають, кому можна довіряти, а від кого варто триматися подалі. Близнюки вміють вибудовувати хороші стосунки практично з усіма, але своїми друзями вони вважають одиниці.

Оригінал