Ось які чоловіки потрібні жінкам 12 різних знаків Зодіаку

Овен

Бажаючи досягти величі не тільки у своїй кар’єрі, але і в особистому житті, жінка Овен буде терпляче чекати свого ідеального партнера. Вона сто разів подумає, перш ніж зважитися на серйозні відносини.

Їй подобається увага і вона любить, коли їй кидають виклик. Компліментами її не візьмеш, вона і так знає, наскільки неймовірна. Вона любить помучити, і для неї важлива наполегливість. Жінка-Овен повинна бачити вашу зацікавленість, і чекає сміливих кроків. Але Боже упаси намагатися контролювати її!

Самовпевнена жінка-Овен безстрашна як в житті, так і в любові. Як тільки ви побудуєте собі шлях в її серце, вона не стане приховувати свої почуття до вас. Ви будете себе почувати найкращим і найулюбленішим.

Але у відповідь вона чекає зізнань і запевнень, що її хочуть і потребують її. Баланс є ключем до успішних відносин. Вона не хоче, щоб хтось няньчився з нею, але вона не буде довго терпіти, якщо їй здасться, що ви тільки берете, а не віддаєте.

Незважаючи на те, що вона хоче сильного чоловіка, який може протистояти їй, вона буде домінувати та уникати контролю. Доведеться поважати її незалежний характер.

Бути з такою жінкою виключно цікаво і завжди захопливо. Будьте готові постійно рухатися вперед. Вона сповнена енергії та жадає пригод. Це відноситься як до зовнішнього світу, так і до ceксу.

Хоча їй подобається контролювати, вона вміє і коритися. Вона безстрашна і цікава, і завжди готова спробувати що-небудь нове в інтимному житті. Без цього вона просто зачахне.

Телець

Жінка-Телець ґрунтовна, відповідальна і терпляча. Вона завжди думає про довгострокову перспективу. Не квапте її. Ви повинні продемонструвати повну відданість їй, але без будь-якого тиску. Любов – це майже як дорога, дайте їй час і простір, щоб дістатися туди, коли вона буде готова.

Не розслабляйтеся з жінкою-Тельцем. Пам’ятайте, що вона завойовник. Вона не побачить в вас щось гідне завоювання, якщо ви здастеся занадто швидко або занадто легко. Фліртуйте з нею, поступово зближуючись. Дайте їй трохи часу.

Хоча вона дуже чуттєва і навіть може спробувати спокусити вас на ранній стадії, глибоко всередині вона сподівається, що ви будете чинити опір. Якщо ви думаєте про неї, чиніть опір її перемозі на ранньому етапі, подумайте про це як про прелюдії, адже вона це так любить.

Зачекайте слушного моменту, щоб зайнятися з нею ceксом, а тим часом зверніться до її інтелекту. Як тільки вона «виграє» у вас, вона не перестане працювати, щоб утримати вас. Ви її цінний приз, а вона велика власниця.

Довіра, як і любов – це те, що потрібно заробити. Вона цінує це насамперед. Якщо ви довіряєте, ви лояльні. Вона буде чесною і вірною, поки ви робите те ж саме.

Будь-яка форма нечесності, і все скінчено, вона не задумається двічі про те, щоб збрехати вам або зрадити вас. Але ви не зможете зневажати жінку-Тельця. Її злість завжди виправдана.

Вона любить побалувати себе. Романтичний вечір в ресторані з прекрасним вином – ідеальне місце для жінки-Тельця. Вона дуже оцінить всі дрібні прояви любові, які ви можете їй дати, наприклад, тримайте її за руку або пропонуйте їй свій піджак, коли на вулиці холодно.

Купіть їй квіти, включіть її улюблену запис, коли готуєте їй улюблену їжу. Покажіть їй, що ви звернули увагу на те, що для неї важливо, і що для вас це не складно.

Хоча Тельця звинувачують в матеріалістичні, це не зовсім так, це більше про безпеку і щастя, яке походить від неї. Вона може подбати про себе, і їй потрібен партнер, який може зробити те ж саме.

Їй також потрібна стабільність в її відносинах. Не забудьте помиритися після суперечки з нею. Виправляйте помилки своєчасно. Не погрожуйте її почуттю сталості. Коли слів недостатньо, і ви відчуваєте, що вона закривається, фізичний аспект відносин може бути єдиним способом дістатися до неї.

Ceкс і фізичні відчуття настільки ж важливі у відносинах, як і чесність з жінкою-Тельцем. Вона хоче, щоб до неї торкалися і цілували. Показуйте їй свою прихильність за допомогою дотиків: поцілунок, рука на її спині, ласка.

Вона жадає і пристрасті, і ніжності. Задовольнити її дике бажання в спальні, але також не поспішайте займатися з нею любов’ю.

Навіть якщо вона виховує вас і відноситься до вас по-материнськи поблажливо, це всього лише ознака її прихильності до вас.

Близнюки

Диявольські близнята – найбільш непередбачуваний знак Зодіаку.

Жінці-Близнюку дуже легко зачаровувати людей, а флірт для неї природний як дихання. Будьте готові до невеликого змагання, коли покладете на неї очі. У неї завжди буде група шанувальників. Її чарівність і дотепність неймовірні.

Вона може змусити будь-кого стримати слово. І вона любить говорити. БАГАТО. Будьте готові до тривалих розмов і до тонких жартів.

Перемогти її буде нелегко, але це буде варте того. Вона може здаватися і гарячою, і холодною. В один момент може здатися, що вона повністю ваша, хоча її думки будуть далеко від вас.

Це всього лише частина її подвійної природи, і щоб привернути її, вам потрібно навчитися йти в ногу з нею. Одне точно – вам ніколи не буде нудно з нею.

Уміння йти нога в ногу з нею в розмові та в соціальних мережах допоможе вам перемогти її. Спокушайте її гумором і інтелектом. Фліртуйте, але обережно, нехай вона не буде впевнена в вас. Коли вона вже думає, що виграла, відійдіть. Гра в ближче-далі дуже цікава для неї.

Не ображайтесь, коли вона говорить щось образливе або жорстко жартує над вами. Вона не тільки перевіряє вас, це означає, що вона дуже зацікавлена ​​в вас. 

Дикі Близнюки багато дають авансом і іноді викладаються занадто рано. Одне можна сказати напевно, ви її дуже розсердите, змусивши відчувати себе відданою. Ви побачите її нестійку, гарячу, а іноді й жорстоку природу.

Ви почуєте багато жалісливих слів, можливо, це буде боляче. Можливо, ви виявите 15 пропущених дзвінків і 20 текстових повідомлень, з докладним описом, чому ви поганий, а потім ви опинитеся всюди заблоковані. Не випробовуйте її довіру. Не змушуйте її відчувати себе проігнорованою.

В цілому, вона одна з найщедріших жінок Зодіаку. Вона надійна і вміє підтримувати. Хоча вона непередбачувана, ви завжди можете розраховувати на неї, коли вона вам знадобиться. У неї завжди в запасі відмінні слова мудрості та любові.

Як і все з Близнюками, ceкс може бути різним. Вона не визнає рутини, і в усе додає чуття та уяви. Місіонерська поза не для неї. Брудно поговоріть з нею. Шльопніть її. У неї немає табу. Запитайте її, чого вона хоче в ліжку, і вона завжди розповість вам.

Рак

Глибоко інтуїтивна жінка-Рак дуже налаштована на свої емоції, а також на емоції інших. Мало сказати, що вона складна. Вона глибоко емоційна і чутлива. Нею керують її почуття і серце.

Жінки-Раки чекають романтики на все життя. Найкращий спосіб почати такий роман – повністю зануритися в те, що вона хоче сказати. Послухайте її.

Сім’я і друзі дуже важливі для неї. Переконайтеся, що ви докладаєте зусиль, щоб поважати їх, дізнаватися їх і робити їх щасливими. Як тільки вона полюбить вас і наблизиться до вас, вона буде розглядати ваші відносини як тип сімейного життя і зробить все, щоб зберегти його, тому що вона буде дорожити вами, так само як і своєю сім’єю.

Вона не поспішає закохатися. Ви повинні поважати її та спочатку заслужити її довіру. Вона дуже лагідна та очікує від вас пристрасті, щоб залишатися щасливою. Те, що вона жадає – це глибокий зв’язок. Вона не шукає випадкових відносин.

Вона неймовірно жаліслива, ви завжди будете почуті та підтримані. Вона також надзвичайно стримана й вихована, тому будьте готові до того, що ви не будете знати, що саме її турбує. Вона любить порядок, і ви періодично будете виявляти, що вона реорганізує вашу шафу або прибирає ваше робоче місце.

Спосіб спокусити її полягає в тому, щоб змусити її почувати духовно прив’язаною до вас. Їй потрібен партнер, який змусить її почувати себе комфортно і дозволить їй висловлювати свою сексуальність. Дайте їй пристрасть.

Лев

Жінка-Лев – це вогонь, самовпевнений і чарівний. Вона є однією з найбільш щедрих в стосунках і любить давати більше, ніж отримувати. Єдине, чого вона хоче найбільше, це ваше захоплення, відданість і вдячність. Спостерігайте за тим, як вона вдячна, коли ви даєте їй це.

Будьте готові підтримувати її в усьому, навіть у її поганих починаннях. З жінкою Левом ви дізнаєтеся, що таке пробачити, але не забути.

Хоча вона хоче бути центром вашого світу, вона також зробить вас центром свого світу. Чекайте, що вона буде відчайдушно відданою вам і надзвичайно відданою своїй справі. Вам ніколи не доведеться здогадуватися, чи є у вас жінка Лев. Вона просто є, або її немає.

Зберігаючи її спокій, завжди пам’ятайте роль заспокійливих слів і дій. І НІКОЛИ не змушуйте її ревнувати. Переконайтеся, що ви не втрачаєте себе, адже іноді її доведеться ставити на місце.

Вся енергія у світі належить їй, і їй легко стає нудно. Робіть її життя цікавим, візьміть її в спонтанну поїздку в гори, на музичний фестиваль і.. тримайте її в тонусі. Нехай вона теж візьме на себе відповідальність.

Вона любить це, вона природжений лідер. Поважайте її свободу та обов’язково дайте їй відпочити, коли вона втомлюється від вас.

Жінка-Лев дуже сексуально розкута. Вона впевнена у своїх рухах і своєму тілі. У спальні вона іноді любить підкоряться, але зазвичай хоче домінувати.

Діва

«Крута дівчина» Діва вміє закриватися від світу, тому що вона народилася такою. Не поспішайте. Підходьте до неї з обережністю.

Не шукайте чогось в її сарказмі. Її дотепні, іноді кусючі коментарі не призначені для того, щоб нашкодити. Вона полюбить вас, якщо ви зможете побачити всі її бар’єри та розсміятися над її сарказмом, навіть якщо він на ваш рахунок.

Ось підказка, яку вам треба знати: за цими стінами знаходиться дуже м’яка душа. Тому вона інстинктивно хоче захистити себе.

Жінки-Діви дуже практичні, орієнтовані на деталі та навіть дріб’язкові. Вона може виглядати як перелякана і навіть холодна, але це всього лише обережність. В ній багато любові, і вона може поділитися нею, але все станеться у свій час.

Вона не цінує поверхневі розмови. Або ви зацікавите її своїм інтелектом і знаннями, або будьте готові до її байдужості.

Жінка-Діва здатна пробачити, але тільки в крайньому разі. Це в основному виникає через страх втратити кохання. Пам’ятайте, що їй було нелегко дозволити вам наблизитися. Не використовуйте цей привілей.

Вона буде цінувати все ваші вкладення в стосунки, і в свою чергу, буде так само старанна. Важливо пам’ятати, що вона докладає ті ж зусилля у всіх сферах свого життя – в дружбі, кар’єрі та сім’ї. 

Дайте їй час розслабитися і відчувати себе комфортно у вашій близькості. Вона чуттєва і ceксуальна, але натисніть на неї і вона встане і піде. Помасажуйте її, погладьте її волосся і спостерігайте, як вона перетворюється з хорошої дівчини у богиню.

Терези

Жінка-Терези легко себе почуває у всіх сферах життя. Вона дуже соціальна, і спілкування з нею завжди невимушене. Не обманюйте себе цією її легкістю, насправді у неї все під контролем.

Не тисніть на неї, випрошуючи побачення, або вона натисне на гальма швидше, ніж ви скажете – Терези. Терміни – це все. Дозвольте їй трохи відпочити у своїй нерішучості, це буде варте того, коли вона вирішить ризикнути з вами.

У той час як Ваги мають емоційну глибину, їм важко справлятися зі своїми емоціями. Дайте їм простір, дозвольте їм зрозуміти їхні почуття. Буде погано, якщо ви цього не зробите.

Вона цінує красу. Її естетичний смак бездоганний. Щоб її очі загорілися, відвезіть її в розкішний ресторан або в художній музей. Коли ви з нею, чекайте, що її оточать всі, тому, що вона знає всіх. У неї може бути багато друзів, але вона не вважає їх близькими. Вона дуже обережно вибирає тих, кому можна довіритися.

Вона вірна. Якщо любить вас. Якщо спочатку у неї блукаючий погляд, то це лише тимчасова ситуація.

У той час як вона буде піклуватися про вас глибоко і показувати вам знову і знову, скільки вона для вас робить, будьте готовим до того, що ваші емоції будуть препаруватися та перевірятися час від часу.

У Терезів величезне лібідо, і, як і все інше в житті, ceкс для неї – це мистецтво. Вона очікує, що її чоловік буде умілим і витонченим у цій сфері. Незалежно від того, чи є ceкс випадковим або значущим, він для неї також настільки ж важливий, як і розум.

Скорпіон

Найзагадковіша зі знаків Зодіаку, спокуслива жінка-Скорпіон – це та, в яку ви закохаєтесь і якій ви будете одержимі, але насправді ніколи не дізнаєтеся по-справжньому.

Це не просто її ceксуальна привабливість. У ній є щось майже небезпечне, що вас тягне, але змушує сумніватися.

Хоча вона і напориста, вона також стримана і приховано. Вона дуже закрита особистість, і ви ніколи не дізнаєтеся, що відбувається у неї в душі. Таким чином вона зберігає себе. Якщо вона дарує вам таємницю, визнання або просто думку або почуття, то вона дійсно довіряє вам.

Вона дуже вперта, і вона завжди сповнена рішучості йти своїм шляхом. Вона не проти взяти віжки. Якщо ви хочете перемогти її, прикиньтесь переможеним.

Ви не знайдете більш майстерної коханки, ніж жінка-Скорпіон. Будьте готові потонути в океані пристрасті. Вона буде гіпнотизувати вас своєю неперевершеною ейфорією. Будьте обережні, вона іноді використовує ceкс як зброю або як інструмент маніпуляції.

Якщо вона вибере вас, ви станете обраним, її єдиною людиною. Вона буде ставитися до вас, як до божества, може навіть, виявиться у ваших ніг. Якщо ж ви коли-небудь заподієте їй біль, остерігайтеся її жала. Немає нічого більш отруйного, як гнів і помста Скорпіона. І якщо ви заподіяли їй біль, ви її ніколи більше не побачите.

Стрілець

Весела і кокетлива. Гумористка. Соціальна і цікава. Дуже енергійна. Вам знадобитися багато витривалості, щоб не відставати від жінки Стрільця. Вам ніколи не буде нудно. Ви можете тільки втомитися.

Для неї важливо вивчення нового. Це новий досвід. Будьте готові до поїздки довжиною все життя. Сьогодні вона захоче піти на концерт, а на наступний день стрибає з парашутом. Дозвольте собі весело провести час з нею і дозвольте їй блищати. Вона сповнена світла, і ви помітите, що вона освітлює будь-яке місце, де б не була.

Свобода – це її найцінніше надбання. Не намагайтеся відняти свободу, це самий надійний і швидкий спосіб втратити її. Вона відчайдушно незалежна і здатна на вчинки. Не бійтеся відпускати її, вона завжди буде вірна і повернеться до вас. Їй просто потрібно, щоб вона могла робити те, що хоче.

Вона неймовірно чесна і не терпима до нісенітниці. І цього чекає і від вас. Вона не завжди висловлює свої почуття в усній формі, вона швидше висловить їх вчинками. Але якщо вам цікаво, як вона ставиться до вас, запитайте її. Вона не промовчить.

Смішіть її. Але ніколи не кажіть їй, що їй потрібно рости. Живіть з нею сьогоднішнім днем. Вона може осідлати вас в машині, потягти в провулок або в будь-який момент зробити стриптиз. Не обмежуйте її свободу.

Козоріг

Ця дама честолюбна і заповзятлива, і вона знає, як подбати про себе.

Потрібно багато праці, щоб зламати її захист, і хоча вона може здатися холодною, вона справжня лавиця всередині. Її довіру завоювати нелегко, але приз буде чудовим.

Вона не «квітка», але вона демонструє свої почуття діями. Вона незалежна, це не означає, що їй ніхто не потрібен. Вона хоче впевненості – емоційної, а також фінансової. Це не означає, що вона матеріалістка або не може подбати про себе, але вона просто хоче знати, що ви  ТЕЖ  можете подбати про неї.

Вона хоче знати, що подобається вашим друзям, мамі та іншим родичам. Вона не може повністю відкритися вам, поки вона не впевнена, що у вас щирі почуття до неї. І так, вона очікує, що ви будете фінансово стабільні.

Це може здатися цинічним, але це її природа. Тільки так вона зможе відчути себе комфортно.

Вона дуже прямолінійна та очікує такого ж від вас. Вона буде поруч, щоб допомогти вам добитися успіху у всіх аспектах вашого життя. У ній ви завжди знайдете підтримку і мотивацію.

Вона розуміє свої власні інстинкти. Зверніть увагу на те, як вона реагує на ваші дотики, і ви зрозумієте, що саме їй подобається.

Водолій

Жінка-Водолій руйнує всі традиції, тому не чекайте від неї нічого звичайного. Вона за визначенням ексцентрична.

Бесіда з нею ніколи не буде нудною. Вона хвилює і вона непередбачувана. Жінка-Водолій потребує постійної стимуляції. Вам доведеться тримати її в тонусі та одночасно в спокої. Їй подобається виділятися з натовпу, вам доведеться стати таким же, щоб привернути до себе її увагу.

Залишайтеся спокійним і не вимагайте занадто багато часу або уваги. Їй подобається її незалежність. Їй хочеться відчути, що вона може бути поруч з вами… або не бути.  Хоча вона не любить прив’язуватися, вона присвятить себе партнеру, якого вважає досконалим. Повага означає для неї все. Дайте це їй.

Вона також потребує фізичного стимулювання. Вона хоче пробувати нове в ceксі і бути непередбачуваною в спальні. Вона знає все про порушення правил.

Риби

Проникливий і замислений знак. І вам буде важко дістатися до серця складної Риби. Вона сама чуттєва зі знаків Зодіаку і може відчувати дуже глибоко, але вона не буде необачно проявляти почуттів. Вона може випробувати вас, перш ніж зізнатися, що вона хоче, або розповісти вам, як вона себе почуває.

Вам потрібно зробити перший крок, але це не буде важко, адже вона дуже тепла і дружня. Однак доглядати за нею не так просто. Вона буде скута до тих пір, поки ви не примусите її розсміятися. Вона також любить слухати. Відкрийтеся, дозвольте їй познайомитися з вами. Як тільки ви викликали у неї інтерес, вона легко відкриється вам.

Ви відразу дізнаєтеся, наскільки вона жаліслива, турботлива і безкорислива. У неї також є якість, перед яким неможливо встояти. Вона є ідеальним довгостроковим партнером. Вона хоче, щоб до неї ставилися з повагою, і як до рівної.

Всю її увагу буде повністю звернено на вас. З Рибами ви ніколи не відчуєте себе на самоті, вона чудова слухачка і відчуває все, що відчуваєте ви. Вона зробить все, що в її силах, щоб зробити вас щасливим і відчути себе значущим. Вона принесе вам натхнення і магію.

Вона безнадійний романтик, і потребує у знаках уваги. Пам’ятайте її улюблені квіти або час від часу дивуйте її. Хоча вона обожнює піклуватися про тих, кого любить, ви теж повинні піклуватися про неї та дозволяти їй відчувати себе захищеною.

Не нехтуйте цією жінкою. По-перше, вона гідна. По-друге, вона безкорислива. Вона м’яка, але вміє бути пристрасною. А її уява зробить ваш ceкс незабутнім.

Оригінал