10 причин полюбити Скорпіона

Скорпіони мають ту пристрасть, яка допомагає пояснити, чому їх люблять, а через секунду вже ненавидять. Є багато фактів, які вам варто знати про представників цього знака Зодіаку, особливо якщо ви закохані або перебуваєте з ними у стосунках. Ось кілька з них:

Скорпіон – 8 знак Зодіаку. До нього належать люди, народжені в період з 23 жовтня по 21 листопада. Їх частіше, ніж представників інших знаків, неправильно розуміють, оскільки вони дуже таємничі і по-сексуальному загадкові.

Вони люблять усім серцем

Скорпіони ніколи не бувають нещирими. Коли вони люблять, то люблять усім серцем. Але для початку вони повинні послабити свій, практично непробивний, захист. Вони дуже ретельно підходять до вибору людини, якій подарують своє серце. Представники цього знака дуже бояться, що їхнє серце розіб’ють після того, як вони відкриються і довіряться людині. Саме тому вони постійно перевірятимуть свого партнера, щоб зрозуміти, що він гідний їхнього кохання. Коли вони нарешті роблять свій вибір, то це рішення остаточне, і Скорпіон кохатиме і піклуватиметься про свою другу половинку до кінця життя.

У них глибока особистість

Скорпіонам подобається спілкування, але вони не особливі шанувальники світської бесіди. Коли вони знайомляться з кимось на вечірці, то можуть бути як екстравертами, так і інтровертами, залежно від теми розмови і того, чи привернула ця людина їхню увагу. З першого погляду Скорпіони можуть здатися тихими і напруженими. Коли вони добре почуваються і мають гарний настрій, то представники цього знака Зодіаку жартують, веселяться і можуть стати душею компанії.

Коли їх цікавить якась конкретна людина, вони люблять одразу ж переходити до справи. Скорпіони віддають перевагу глибоким і значущим розмовам на ті теми, які їх цікавлять. Вони не витрачають свій час на світські бесіди або порожню балаканину. Не питайте думки Скорпіона, якщо тільки не готові почути різку або навіть нетактовну відповідь.

Вони веселі

У Скорпіонів досить специфічне почуття гумору, яке одні вважають образливим, а інші – кумедним. Якщо ви чутлива людина, то, найімовірніше, відреагуєте на жарти представників цього знака закочуванням очей, або ж будете шоковані чи ображені. Проте не варто заперечувати, що їхні жарти правдиві. Якщо тема розмови буде Скорпіонам до душі, то вони можуть придумати доволі цікавий і кумедний жарт. Представники цього знака дотепні й часом навіть саркастичні. Це дозволяє їм побачити іронію практично в будь-якій темі, яку ви обговорюєте. Вони можуть оживити будь-яку звану вечерю своїми пікантними або навіть шокуючими коментарями.

Вони кмітливі й ніколи не здаються

Скорпіони найкмітливіші з усіх знаків Зодіаку. Представники цього знака – сучасні “Макгайвери”, які використовують будь-які доступні засоби для вирішення проблем. (Прим.: Макгайвер – герой телесеріалу, який міг засмутити плани лиходіїв, використовуючи свої широкі наукові знання – іноді за допомогою однієї лише скріпки і скотчу). Скорпіони наполегливі і можуть впоратися з будь-яким завданням. Вони не здадуться, поки не досягнуть поставленої мети, особливо якщо йдеться про об’єкт їхнього романтичного інтересу.

Ви можете довірити їм свої секрети

За своєю натурою, Скорпіони дуже потайливі і замкнуті люди, які ніколи не розкривають свої темні секрети. Вони не стануть виносити свої або ваші проблеми на загальний огляд. Вони змушують близьких їм людей завоювати їхню довіру. Зі свого боку, вони дуже вірні і вміють зберігати чужі секрети. Представники цього знака не люблять, коли лізуть у їхнє особисте життя. Проте вони досить проникливі, тому якщо ви від них щось приховуєте, то Скорпіони обов’язково здогадаються. Завдяки цій навичці з них виходять чудові дослідники, детективи і шпигуни.

Їм потрібно контролювати ситуацію

Скорпіони – природжені лідери. Їм подобається брати контроль над ситуацією у свої руки, щоб усе було так, як вони цього хочуть. Це змушує їх почуватися комфортно і в безпеці. Якщо ж вони не можуть контролювати ситуацію, то починають відчувати стрес. Як не парадоксально, але їхня потреба в контролі є водночас як слабкою стороною Скорпіонів, так і сильною.

З одного боку, вона дає їм змогу багато чого досягати, а з іншого – може призвести до проблем у їхніх стосунках із партнером, особливо якщо вони бояться, що він буде над ними домінувати. Якщо цього вимагатимуть обставини, Скорпіони вдадуться до будь-яких видів маніпуляції, щоб утримати контроль у своїх руках. Навіть якщо вони і змушують вас відчути себе головними, насправді це далеко не так.

Вони загадкові

Скорпіони можуть бути відкритими та емоційними, а наступної секунди – тихими та потайними. З ними ніколи не засумуєш. Вони майстри в тому, щоб дізнатися необхідну їм інформацію, водночас не розкриваючи свої карти. Їх приваблює темний бік життя. Їм приносить задоволення розгадувати найтемніші таємниці, пов’язані з якоюсь людиною, місцем або річчю.

Представникам цього знака подобається потойбічний світ, їх захоплюють злочини, смерть, жахи, надприродне і навіть окультизм. Їм подобається випробовувати інших, але самі вони не стануть відповідати на запитання, на які не готові відповісти. Якщо ви зустрічаєтеся зі Скорпіоном, то, найімовірніше, відчуваєте, що він знає про вас більше, ніж ви про нього. Представникам цього знака також подобаються криміналістичні телевізійні серіали, такі як CSI.

У них вибуховий темперамент

Скорпіонів може бути досить непросто розлютити, але якщо це все-таки зробити, то готуйтеся до землетрусу потужністю у 8,6 бала за Шкалою Ріхтера. Представники цього знака можуть здаватися спокійними, але якщо хтось сильно їх засмутить або ж зрадить їхню довіру, то їхня реакція буде схожа на виверження вулкана. Їхня злість буде несхожа на все те, що ви бачили раніше. Одразу згадуються слова Халка з однойменного фільму: “Не зли мене. Тобі не сподобається, якщо я розлючуся”.

Коли Скорпіони виходять із себе, то дають вихід усім тим почуттям, які вони тримали в собі. Їхній кривдник зможе на собі відчути відоме жало Скорпіона. Якщо його зрадили, Скорпіон пробачить, але ніколи не забуде. Якщо говорити про помсту, то представників цього знака можна вважати професіоналами. Вони терпляче чекатимуть слушного моменту, щоб помститися. Ніколи не зраджуйте Скорпіону.

У них розвинені екстрасенсорні здібності

Скорпіони найбільш чутливі до таких речей серед усіх знаків Зодіаку. Також вони неймовірно спостережливі та проникливі. Представники цього знака можуть розпізнати почуття та емоції людини до такої міри, що можуть дізнатися, що вона думає ще до того, як та почне говорити. Вони прекрасно розуміють людську природу. У них немов спрацьовує вбудований детектор брехні, коли хтось намагається їм збрехати. Санта Клаус не єдиний, хто знає, хто з нас добре поводився цього року, а хто – погано. Скорпіони завжди женуться за правдою, що робить їх хорошими слідчими.

Їм подобається фізична близькість

Багато хто вважає Скорпіонів найпристраснішими з усіх знаків Зодіаку. Більшість представників цього знака неймовірно сексуальні. Фізична близькість у стосунках неймовірно важлива для них. Вони терпіти не можуть нудних і одноманітних стосунків. Хоч вони і люблять експериментувати в ліжку, це зовсім не означає, що вони готові робити це з першим зустрічним. Скорпіони займаються коханням, оскільки потребують глибокого емоційного зв’язку зі своїм партнером, а не просто тому, що хочуть сексу. Якщо вони хочуть вас як свого коханця, значить хочуть займатися цим завжди і тільки з вами. Через таку сильну прихильність до свого партнера, Скорпіони часто ревнують і перетворюються на власників. Вони люблять вас так сильно, що починають вважати, що ви по праву належите їм. Якщо ви одружені з представником цього знака, значить вам дістався найвірніший супутник по життю.

Не має значення, під яким знаком Зодіаку ми народилися, адже наше народження – прославлення нашого життя і тих якостей, які роблять нас унікальними. Нам усім приємно, коли нас вітають у наш день народження. Якщо сьогодні день народження вашого друга або просто знайомого, чому б вам не показати, як ви його цінуєте.