Гороскоп на 9 червня

Овен ♈

Сумно, коли Вас не розуміють, хоч Ви і намагаєтеся порозумітися. Але дуже можливо, що Ваш співрозмовник зараз просто глибоко занурений у себе і ігнорує не тільки Вас. Відсутність гнучкості для цієї людини – синонім безпеки. Просто перейдіть на тих, хто готовий Вас слухати та цінувати.

Телець ♉

Хтось не дає Вам самовиражатися, а внутрішні блоки лише посилюють згубний вплив ззовні. Але якщо Вам правда потрібно висловитись, подумайте про те, як сформулювати своє послання, може навіть відрепетирувати його. Ви матимете таку можливість – і до неї варто добре підготуватися.

Близнюки ♊

Немов міраж на горизонті, перед Вами замаячить примара справжньої ефективності. Добре оцініть, що можете і що не можете потягнути, і потім на щось погоджуйтеся. Не соромтеся делегувати. Немає сенсу додавати у свої плани заняття, до яких у Вас не дійдуть руки. Краще передати їх ще комусь.

Рак ♋

Не отримавши бажаного, хтось із Вашого оточення почне поводитися дуже неприємно. Але якщо Вам потрібно висловитись, чужий настрій – не привід мовчати та відкладати на потім. Ваше висловлювання цілком доречне; інші буквально відчинили для Вас ці двері.

Лев ♌

Ваша увага – немов тенісний м’ячик між двома ракетками: сьогоденням та майбутнім. Нові горизонти манять, але й поточні обставини також. Між Вашим становищем тут і зараз і тим, чого Ви прагнете, є прямий зв’язок. Краще просуватися вперед маленькими кроками, ніж вагатися або, ще гірше, стояти на місці.

Діва ♍

Якщо Вам здається, що хтось дуже намагається завадити Вам і нашкодити, то Вам не здається. Ці люди знають, за які нитки смикати. Ваше терпіння аж ніяк не нескінченне. Але Ви можете піддатися на провокацію – а можете просто виявитися вищим. Стійкість перед лицем подразників скаже все за Вас.

Терези ♎

Цілі, плани, професійний успіх – все це чудово допоможе відволіктися. Але якщо справа стосується емоцій, здатність аналізувати деталі може Вас підвести. Щоб упоратися із ситуацією, зосередьтеся на тому, що відчуваєте. Холодна логіка у роботі з емоціями зазвичай дуже ефективна.

Скорпіон ♏

Зробив справу гуляй сміливо. Є величезне бажання “відкосити” та влаштувати собі перерву, але ангел на правому плечі закликає Вас спершу зробити те, що Ви маєте зробити. Відпочинок солодший подвійно, коли з примарою неприємних зобов’язань покінчено!

Стрілець ♐

Коли Стрілець бачить мету і прагне до неї всією душею, його ніщо не втримає. Але зараз Вам краще розслабитися і ненадовго відволіктися від того, що так довго володіло всіма Вашими думками. Вам потрібно дочекатися проміжних результатів, перш ніж можна буде продовжувати.

Козоріг ♑

Місяць впливає на сферу кар’єри та статусу, і Ви як ніколи зосереджені на своїх цілях. На жаль, начальство щось не дуже підтримує Ваше починання. Але нехай Вас це не бентежить. Час, який потрібен іншим, щоб правильно зрозуміти Ваші устремління, – це час, який Ви витратите на ретельніше планування своїх дій.

Водолій ♒

Зосередженість на цілі – запорука продуктивності та результату. Але чи може Ви тримати фокус так довго? Занадто багато може відволікати Вас, надто багато випробувань зазнає Ваше терпіння. Але цілком у ваших силах закликати на допомогу максимум самоконтролю. Вірте в себе, і ситуація успішно вирішиться.

Риби ♓

Бажання смітити грошима величезне, але дехто не менше хоче обмежити Ваші витрати. У цій ситуації важливо правильно відреагувати. Агресія не дозволить Вам зрозуміти, що інший просто хоче Вам добра. Якщо ж ви прислухаєтеся до поради, проблема розсіється сама собою і більше не спливе. Що вибрати – вирішувати Вам!