Гороскоп на 5 березня

Овен ♈

У Вашому житті починається яскравий період, що означає, що зараз саме час вивчити нове хобі або кар’єрні перспективи. Ваш розум відкритий для нових ідей і способів дії, і Ви готові перейти до активних дій або провести необхідні дослідження. Виходити зі звичної зони комфорту зазвичай страшно для Вас, проте сьогодні Ви бадьоро і з радістю вирушите туди, де ще не бували, подивитеся на те, чого ніколи не бачили, і спробуєте те, чого в житті не пробували.

Телець ♉

Сьогодні Вам варто приділити час пошукам реальних прикладів інноваційних ідей або філософських концепцій. Художній музей може виявитися ідеальним місцем для цього, так само як і показ художніх іноземних фільмів. Будьте відкриті для використання свого розуму новими способами й обмірковування невідомих раніше або навіть некомфортних ідей. Можливо, деякі складні концепції принесуть розчарування, проте це найкращий спосіб тренування розуму.

Близнюки ♊

Ваші нові тривоги щодо своєї кар’єри найближчим часом не зникнуть, і Вам доведеться розібратися з ними як розумна людина, якою Ви і є. Настав час поговорити з кимось, кому Ви довіряєте – і це необов’язково має бути людина, з якою Ви близько спілкуєтеся щодня. Вам необхідно виговоритися, а знайома людина може сказати Вам правду, якою б жорстокою вона не була. Уникайте обговорень з людиною, яка занадто близька до ситуації. У таких людей можуть бути свої мотиви.

Рак ♋

Коли востаннє Ви робили егоїстичний вчинок? Останнім часом Ви були настільки безкорисливі, що люди думають, ніби Ви змагаєтеся за щось. Сьогодні Ваша щедрість почне тиснути на емоції – з’явиться відчуття, що у Вас не залишається часу на себе. Тому відкладіть свої плани і влаштуйте собі вихідний. Або вирушайте в одиночну відпустку. Вам необхідно спрямувати всю енергію на себе. Перерва допоможе іншим людям по-справжньому зрозуміти, який вплив Ви маєте на ситуацію.

Лев ♌

Сьогодні вас буде оточувати багато приводів відволіктися від справи. Деякі будуть цікавими, наприклад, спонтанне свято або несподіваний гість, а інші – дратівливими, наприклад, колега, який активно скаржиться, або гіперактивний друг. Проте, Ви все одно можете отримати задоволення від того, що відбувається, тому не дозволяйте нічому Вас тривожити. Усе, що вам потрібно, – це зберігати позитивний настрій і гнучкість. Таким чином, ви зможете швидко подолати весь негатив і виділити більше часу на розваги.

Діва ♍

На відміну від учорашнього дня, сьогодні саме час розпочати проєкт, якому Ви давно хотіли дати хід. Всесвіт посилає Вам багато позитивної енергії, яка призведе до відмінних результатів. Якщо всі ключові елементи на місці, Ви можете сміливо спрямовуватися вперед, назустріч пригодам. Якщо Ви хочете прискорити своє просування вперед, але не можете, продовжуйте свої спроби, і Ви здивуєтеся, як далеко зумієте зайти ще до того, як усі навколо помітять, чого Ви досягли.

Терези ♎

Вивчайте навколишній світ, і Ви неодмінно відкриєте кілька приємних сюрпризів. Ви можете просто гуляти своїм районом або купити квиток на літак до далеких країв – у будь-якому разі на вас чекають нові люди і місця, які варто дізнатися краще. Ви зараз дуже допитливі, і звичні старі речі вас уже не задовольняють. Коли Ви виходите за рамки, то відчуваєте прилив креативності й можете багато чого змінити. Щастя настає, коли Ви відкриваєте для себе нові речі.

Скорпіон ♏

Ніколи не можна передбачити, як відреагують на ті чи інші речі інші люди, а сьогодні – особливо. Є велика ймовірність того, що хтось буде занадто емоційний – це можете виявитися і Ви. Однак не варто стримувати свою поведінку заради того, щоб цього уникнути, бо Ви лише додасте собі стресу. Поводьтеся сьогодні, як зазвичай, і намагайтеся приборкати емоційні сплески в міру їх виникнення. Якщо саме Ви вийдете з себе, то принаймні намагайтеся мінімізувати наслідки.

Стрілець ♐

Приділіть увагу другові, який опинився в складному становищі, – Ваші добрі слова будуть оцінені набагато вище, ніж Ви можете собі уявити. Ваша дружба дуже багато значить для цієї людини, і зараз вона є променем світла в її житті. Може здатися, що на Вас лежить занадто велика відповідальність за їхнє щастя, однак пам’ятайте, що це не Ваша робота – робити інших людей щасливими. Проте, як друг Ви можете дати їм знати, що підтримаєте їх і готові вислухати, якщо їм буде потрібно з кимось поговорити.

Козоріг ♑

Ви досить розумні, щоб знати, що життя несправедливе, тож якщо сьогодні щось піде не по Вашому, подивіться на ситуацію ширше. Вам необхідно досягти балансу між практичністю та ідеалістичністю. Засучіть рукава і будьте готові діяти – або прийняти те, що відбувається, або змінити ситуацію на свій розсуд. Мова не про те, щоб протистояти рішенням, які ухвалили вищі за рівнем люди. Мова про те, щоб переконати оточуючих у тому, що Ваші ідеї кращі.

Водолій ♒

Переконайтеся, що ви одягнені так, щоб вам було комфортно як працювати, так і розважатися. Це буде дуже насичений день, сповнений спілкуванням із друзями та великими можливостями для веселощів. Події цього дня можуть тісно заповнити Ваш день, тому час буде головним питанням. Робіть усе, що можете, щоб заощадити час. Дозвольте собі все що завгодно заради цього! Якщо ви проявите трохи креативності, то зможете зробити свою роботу і відпочити як слід, нічого не випустивши з уваги.

Риби ♓

Вам необхідно звернути увагу на людей, які докладають усіх зусиль, щоб Вас уникнути. Електронні листи і телефонні дзвінки залишаються без відповіді. Або ці люди зробили щось, про що не хочуть Вам говорити, або вони бояться, що Ви вже про це дізналися. Зв’яжіться з ними і проясніть ситуацію. Ці люди не збираються зізнаватися, поки не стане надто пізно, щоб усе виправити. У Ваших же інтересах вистежити їх і змусити говорити.