Найбільш вредні чоловіки за знаками Зодіаку

Так-так, чоловіки далеко не Ангели! Ось Вам рейтинг найбільш шкідливих Зодіаків чоловіків. Знайди себе, якщо ти мужик. І дівчатам, до речі, теж корисно знати, чого очікувати.

Овен

Якщо тобі довелося зустріти на своєму життєвому шляху Овна, можеш заздалегідь бігти в аптеку за антидепресантами. Цей представник сімейства баранячих своєю впертістю і егоїзмом, що проявляються з дитячою безпосередністю, може у два рахунки звести тебе в могилу. Навіть якщо він знає, що не правий, все одно буде сперечатися, просто з принципу. У нього завжди є своя думка з будь-якого предмета, навіть такого, в якому Овен погано розбирається. Різкі спалахи агресії і напади поганого настрою – прикраса цього знака. Правда, відходить він так само швидко, як і спалахує.

Телець

Телець вважає, що може зробити все, що тільки захоче, а раз так, то чого сіпатися? Він завжди задоволений собою. Навіть у випадку, коли пишатися, загалом, нічим. Непомірну впертість Телець вважає твердістю характеру справжнього чоловіка, скупість приймає за розумну ощадливість, а схильність до песимізму – за реалістичне сприйняття світу.

Близнюки

Ні в одного знака Зодіаку немає такого дару поставити все з ніг на голову, як у Близнюків. З ними не засумуєш, але вже на другому тижні інтенсивного спілкування відчуєш себе чимось на зразок спринтера серед стаєрів, безнадійно відсталим від інших і до смерті замученим. Якщо ти в змозі витримати Близнюків і їхню високу схильність до постійних змін (з урахуванням, що ти сама не Близнюк), то тобі слід спорудити монумент.

Вони тусуються то тут, то там, обожнюють пудрити мізки і знущатися. Майбутнє з ними більш ніж ненадійне, зате теперішнє веселе. Вірності від Близнюків не чекай, варто відвернутися – вони вже щосили фліртують з твоєю подружкою.

Рак

Цей зануда і скиглій в кожній дівчині шукає продовження своєї матері, і якщо знаходить свій ідеал, то неодмінно постарається одружитися. Рак – активний любитель сімейного вогнища і затишку – передчасно зведе дружину в могилу своїми вічними претензіями про те, як потрібно правильно мити посуд, годувати улюбленого кота і готувати омлет. Заміжжя з Раком – занапащена молодість.

Лев

Зациклений на власній персоні, Лев не помічає навколо нікого, крім себе. Ну, хіба що ще тих, хто захоплюється ним. Він зарозумілий і вважає себе занадто великодушним, щоб пам’ятати образи і обіцянки. Царська особа обожнює витрачати гроші, вести безтурботне життя і оточувати себе гарними дівчатами.

Дуже ревнивий, запальний і вразливий. Сам же не переносить, коли його ревнують, оскільки не може навіть допустити думку, що хтось може вважати його своєю власністю. Він повинен бути у тебе завжди на першому місці, і якщо раптом ти перенесеш ваше побачення на інший день через необхідність відвідати хвору тітку, може смертно образитися. Яка ще тітонька?

Діва

Це страшний педант. Він (вірніше було б сказати “вона”) зводить тебе дрібницями і нотаціями. Діва буде бурчати, що в маслі багато холестерину, а смажене дуже шкідливе для шлунка. Ледачий до неподобства, але вважає себе працелюбним, оскільки іноді розгойдується на те, щоб зробити яку-небудь дрібницю. З емоціями у нього напряжно, до любові відноситься дуже насторожено.

Терези

Терези недовірливі, потайливі і дріб’язкові. Бувають дратівливі і можуть зірвати злість на першому-ліпшому під руку, якщо справи йдуть не так, як би йому хотілося. Придумують собі різні неіснуючі проблеми, а потім довго їх вирішують. Мають багато друзів, але по-справжньому майже нікому не довіряють.

Скорпіон

Противний, в’їдливий і злопам’ятний скорпіон весь час дратується, якщо щось зроблено не так, як він вважає правильним. Постійні причіпки і похмурий погляд, здатний своєю вагою мало не загнати по пояс у землю, зведуть з розуму кого завгодно. А вже коли ця комаха почне ревнувати, мало тобі не здасться. Грошей не рахує, зате чудово пам’ятає, скільки разів забули порадіти його подарунку.

Стрілець

Він не бреше. Але лише тому, що його сутність терпіти не може брехні. Не бреше навіть тоді, коли говорити правду недоцільно. Якщо ж він викриє у брехні тебе – чекай неприємностей. Стрілець шалено ревнує, але сам не пропускає жодної спідниці. Навіть властиве йому почуття гумору не в змозі компенсувати його недоліки.

Козоріг

Козоріг – упертий на всі двісті і абсолютно не піддається переконанню. Навіть якщо він з тобою погоджується, то або ваші думки випадково збіглися, або він просто не хоче «метати бісер перед свинями». В останньому випадку будь впевнена – в глибині душі він нітрохи не сумнівається у своїй правоті. Козоріг – той ще зануда, він насилу переносить галасливі веселі вечірки і взагалі може бути втрачений для суспільства, якщо не провести з ним виховну роботу.

Втім, переконати, як було сказано раніше, майже нереально, тому краще тиснути на його інтерес і підвести до якоїсь ідеї дуже акуратно, щоб Козоріг вирішив, що це його власна думка. Козоріг честолюбний, вважає, що знає життя, і тому може годинами читати тобі лекції про те, як треба жити, а особливо – як витрачати гроші. Тому краще тримати маленькі радості твого шопінгу при собі.

Водолій

Водолій обожнює мріяти і замишляти щось грандіозне, але його енергії і терпіння рідко вистачає на те, щоб хоча б почати. Він наобіцяє тобі купу всього – причому у хвилину обіцянки Водолій сам вірить, що здійснить задумане, – але ти не вір словам його приємним. У серйозних справах на Водолія краще не розраховувати, тим більше не варто мріяти, щоб поставити відповідальність за щось на його мужні плечі, покладайся насамперед сама на себе.

Риби

Тобі потрібен нормальний хлопець, упевнений в собі і який твердо стоїть на землі, а не літає десь у хмарах? Тоді ти звернулася не за адресою. Риби живуть у своїх світах, по своїм законам і, як наслідок, абсолютно не пристосовані до реального життя. Риби – діти в душі, вони нерішучі, надзвичайно чутливі, і про них треба постійно дбати, інакше вони можуть пропасти через свою несамостійність.

Оригінал