5 знаків Зодіаку, яким краще на самоті, ніж у стосунках

Деяким знакам справді краще одним. Так їм підказують самі зірки. Деякі знаки мають певні характерні риси, які заважають підтримувати близькі стосунки з іншими. Є й такі, які знаходять більше радості та насолоди життям на самоті. Ось список знаків, яким комфортніше наодинці робити свої речі у своєму власному темпі і яким буває нестерпно важко ладнати з іншими.

Але важливо зазначити, що представники цих знаків все ж здатні знайти любов і близькість з іншими людьми. Це не означає, що для них зблизитися з людьми – це неможливо. Просто їм це зробити набагато складніше, ніж іншим. Є підстави вважати, що їм у близьких стосунках буде важкувато. Можливо, вони в цьому не такі вже й хороші, як хотілося б.

Близнюки

Твоя боязнь брати на себе романтичні зобов’язання – основна причина того, що тобі буде краще самотнім, ніж у стосунках. І тобі дуже швидко стає нудно. Тебе дуже легко відволікти і збити зі шляху. Багато кому буде важко знайти у стосунках із тобою послідовність і стабільність. Ти завжди поводишся непередбачувано. І часто “гладиш” людей проти шерсті. Структура твоєї особистості не дає людям тобі довіряти, покластися на тебе у важкі для них моменти.

Стрілець

Причина, через яку тобі подобається бути самотнім, – це те, що ти надміру цінуєш свою свободу і вважаєш її найвищою цінністю. Ти знаєш, що будь-яка форма близьких стосунків – це певне одомашнення. І ніщо не лякає тебе так сильно, як застрягти в одному місці надовго. Ти не хочеш сковувати себе ланцюгами стосунків. Адже для тебе важливо завжди бути доступним на випадок того, якщо трапиться якась цікава пригода. І ти думаєш, що прихильність до когось буде тебе стримувати і гальмувати. Ти асоціюєш стосунки з якорями, що утримують тебе на одному місці, коли ти хочеш навпаки поневірятися по морях.

Овен

Не так складно зрозуміти чому тобі краще на самоті, ніж у стосунках. Ти дуже імпульсивний знак. І занадто швидко реагуєш. Тобі завжди потрібні негайні результати. Ти така людина, якій не дуже подобається витрачати час даремно. Ти відчуваєш, що тобі належить зробити ще масу речей у своєму житті, і ти не можеш дозволити такому цінному для тебе часу бути вбитим на непотрібні речі. І ти розумієш, що більшості людей не під силу за тобою наздогнати. І замість того, щоб під них підлаштовуватися, ти краще залишиш їх без свого товариства.

Телець

Причина, через яку тобі краще на самоті, ніж із кимось – це твоя впертість. Оскільки ти Телець, ти не можеш справлятися з критикою. Усі вважають представників цього знака дещо вузьколобими, і ти не дуже в змозі уживатися з іншими. Особливо з тими, хто не поділяє твоєї думки. Ти любиш оточувати себе однодумцями. У людях тобі подобається стабільність і передбачуваність. Але більшість людей зовсім не такі і тому-то тобі з ними і не комфортно. Тобі не подобається невпевненість, яку ти відчуваєш у близьких стосунках.

Козоріг

Звичайно, як у будь-якого іншого Козорога, у тебе дуже утилітарний підхід до життя в цілому. Тобі не подобається, коли тебе тягнуть назад і вниз, і тобі здається, що більшість стосунків саме це і роблять. Ти дуже амбітний знак. Ти хочеш самостійно домогтися дуже багато чого. І ти знаєш, що більшість людей будуть просто тебе від цього відволікати і заважати тобі бути таким, яким ти маєш бути. Тому ти не бачиш сенсу в стосунках, якщо, звісно, тобі не вдається зустріти людину, яка може тобі допомогти у твоєму становленні. Ти думаєш, що стосунки тільки заважають досягти цілей і втілити в життя твої мрії.

Оригінал