Маніпулятори по знаку Зодіаку

Ми всі стаємо трохи нерозумними, коли закохуємося. Ми бачимо речі так, як хочемо їх бачити, і дивимося на них через призму кохання, яке рідко буває об’єктивним, тому нашому обранцеві буде досить легко використовувати нас у своїх інтересах, маніпулювати нами, контролювати й обманювати. Як це можуть робити різні знаки зодіаку?

Овен

Після сварки або запеклої суперечки він стає солодким і чемним. Ви думаєте це тому, що він занадто любить вас, але насправді він намагається звинуватити вас у тому, що ви спровокували його на конфлікт. Овен хоче здаватися спокійним і раціональним у стосунках, тому ірраціональними і нелогічними виявитеся ви.

Телець

Телець завжди дає вам поради про те, як ви можете зробити щось краще або вдосконалити себе. Ви думаєте, що це його спосіб переконатися у ваших талантах і здібностях, але насправді він занадто критичний і любить верховодити. Він не просто контролює вас, він навмисно занижує вашу самооцінку і хоче змусити вас думати, що ви не ідеал.

Близнюки

Він завжди робить вам компліменти і хвалить кожну дрібницю. Ви танете і думаєте, що Близнюкам дуже пощастило, що вони знайшли вас. Однак чарівність цього знака приховує його справжні наміри, які, ймовірно, не у ваших інтересах, а в його власних. Його похвала присипляє вас хибним почуттям безпеки, і ви будете здивовані, дізнавшись про його справжні цілі.

Рак

Рак каже, що ви для нього все, і весь світ обертається навколо вас. Ви думаєте, що він перебільшує, тому що шалено закоханий. Правда в тому, що він перекладає на вас тягар свого щастя. Рак просто не хоче, щоб у вас було життя за межами ваших стосунків, тож усвідомте для себе, що він – не ваша дитина і не ваша відповідальність.

Лев

Лев постійно засипає вас подарунками. Ви думаєте, що це мило, але він повільно витісняє ваші особисті речі саме своїми дарами. Одна річ – принести квіти, але інша річ, коли він замінює ваш телевізор або комп’ютер, тому що вони не відповідають його стандартам. Лев не довіряє вашому смаку і думає, що він знає краще. Його кінцева мета полягає в тому, щоб приймати за вас усі ваші рішення.

Діва

Цей знак завжди завалює вас повідомленнями і телефонує під виглядом “просто перевірки”. Але коли ви не одразу відповідаєте, він починає осаджувати вас з усіх боків, поки ви не відгукнетеся. Звісно, вам подобається мати настільки відданого партнера, але він фактично демонструє свої нарцисичні якості й розглядає вас радше як своє майно, ніж як самостійну особистість.

Терези

Ви вважаєте, що це мило, коли Терези кажуть вам про те, що кращих за вас людей не буває, що ви найбільш розсудливий і сексуальний партнер у їхньому житті. За словами цього знака, всі його колишні “божевільні”, і проблеми полягали в них, а не в ньому. Терези взагалі люблять безсторонньо пройтися по колишніх. Задайтеся питанням, а що Терези розкажуть про вас, якщо ваші стосунки закінчаться.

Скорпіон

Коли Скорпіон каже, що ви створені одне для одного, ви думаєте, що він романтичний. Правду кажучи, він просто хоче відсторонити вас від вашої сім’ї та друзів і зробити своїм власним додатком. Якщо ви залежите від нього, тоді вам не буде до кого звертатися, коли все піде не так. Це не любов, це більше схоже на одержимість, і вона може загострюватися.

Стрілець

Ви думаєте, що Стрілець просто жартує, коли застосовує до вас епітети “несповна розуму”, “дурненький” або “нездатний”. Насправді він так висловлює своє ставлення. Стрілець вважає, що ви маєте бути щасливі, що він турбується про вас. Це просто його спосіб принизити вас і дати зрозуміти, що він крутіший. Реальність ситуації полягає в тому, що проблеми якраз у нього, а не у вас.

Козоріг

Ви натхненно розповідаєте Козорогу про свої плани на майбутнє, і він каже, що буде максимально підтримувати вас у всьому, а то й звалить сам усе на себе. Переклад його намірів: “Я хочу мати повний контроль над твоїми фінансами, над твоїм спілкуванням і твоїм життям”. Вам уготована доля жити в золотій клітці.

Водолій

Хоча з Водолієм можна домовитися про вільні стосунки, проте він вміє по-звірячому ревнувати. Ви думаєте його ревнощі означають, що він глибоко піклується про вас. Причина, через яку правила раптово змінюються, полягає в тому, що він насамперед говорить вам те, що ви хочете почути, але робить і поводиться все одно по-своєму.

Риби

Усі свої дії Риби виправдовують своєю любов’ю до вас, і ви на це постійно купуєтеся. Подумайте про те, що виправдання “Але я люблю тебе” далеко не завжди працює. Це скоріше замилювання очей: “Я був грубим із твоїми батьками, тому що я тебе люблю”, “Я взяв твою банківську картку, тому що я тебе люблю”, і “Я розлютився, тому що я тебе люблю”. Це очевидна типова маніпуляція.

Оригінал