Кохання за знаком зодіаку: кому пощастить більше?

Яке кохання чекає на вас за знаком зодіаку? Якщо в одних стосунки складаються гармонійно і легко, то іншим доводиться докладати титанічних зусиль для того, щоб не зруйнувати свій союз. Що цікаво, представники різних знаків зодіаку мають абсолютно різні шанси на успіх у коханні.

Овен

І жінки, і чоловіки знака Овен – це природжені лідери, яким властива завищена самооцінка. Люди цього знака відкриті, яскраві та енергійні. Тому їм нескладно знаходити спільну мову з протилежною статтю. Але щойно Овен починає відчувати, що партнер намагається з ним конкурувати, у ньому одразу ж прокидається дух суперництва, за допомогою якого Овен зносить усіх, кого зустрічає на своєму шляху.

Телець

Телець, що володіє венеріанською чарівністю, рідко страждає від нестачі уваги з боку протилежної статі. Але все ж можуть виникати складнощі під час пошуку супутника життя. Будучи вибагливим у любовних справах, Тельцю не так просто знайти саме те, що вимагають його душа і розум. Але якщо гідна кандидатура зустрінеться, то Тельцю без зусиль вдасться побудувати з нею теплі й міцні стосунки.

Близнюки

Близнюків складно назвати везунчиками в коханні. Незважаючи на свою природжену чарівність і вміння справляти гарне враження на оточуючих, їх далеко не завжди супроводжує удача в коханні. Оскільки Близнюки занадто велелюбні й непостійні, мало кому вдається утримати їх у стосунках, залишаючись для них цікавими протягом довгих років.

Рак

Ця ніжна і сприйнятлива натура просто створена для серйозних і міцних стосунків. Рак вважається сімейним знаком, для якого надзвичайно важливо мати поруч постійного і надійного партнера. Заплутані й легковажні стосунки Рака швидко відштовхують. Тож шанси пов’язати своє життя з гідним партнером у нього досить великі.

Лев

Звиклі оцінювати людей за зовнішніми даними, Леви часто зачаровуються негідними людьми. Лева вабить статус і краса, популярність і чарівність потенційного партнера. Тому він рідко замислюється про те, наскільки чисті його помисли. Хитрі й ненадійні люди легко можуть скористатися довірливістю Лева.

Діва

Дівам досить часто не щастить у коханні. Але не тому, що вони недостатньо хороші. Навпаки. Діви, мабуть, занадто гарні для серйозних стосунків. У всякому разі, так вони вважають самі. Але вся біда в тому, що Діва не любить розмінюватися на дрібниці і хоче подарувати своє серце надійному партнеру, якого іноді доводиться шукати все життя.

Терези

Люди знака зодіаку Терези, перебуваючи під заступництвом красуні Венери, немов магнітом, притягують до себе увагу і любов протилежної статі. Терези завжди улюблені й шановані. Крім того, вони знають, як знайти правильний підхід до вподобаної людини і легко можуть завоювати її любов на все життя.

Скорпіон

Ось уже з ким, а зі Скорпіоном грати в кохання точно не варто. Ця харизматична і загадкова персона вміє закохуватися і зачаровувати. Але є й зворотний бік медалі, його гарячий темперамент і власницький характер не кожен готовий витримати.

Стрілець

Незважаючи на те, що Стрілець є улюбленцем публіки, оптимістом, завзятим жартівником і душею компанії в одній особі, його особисте життя не завжди складається якнайкраще. Постійна гонитва за чимось кращим заважає йому побудувати міцні стосунки. Що цікаво, чоловіки знака зодіаку Стрілець зазвичай успішніші в коханні, ніж жінки.

Козоріг

Консерватор і прихильник міцних і довірчих стосунків, Козоріг мріє знайти людину зі схожими поглядами на життя і надалі побудувати з нею міцну сім’ю. І якщо така людина знайдеться, то на Козорога чекає щасливе подружнє життя. Але, як показує практика, у нього на шляху набагато частіше зустрічаються зовсім не ті люди, з якими хотілося б іти пліч-о-пліч.

Водолій

Володарі знака зодіаку Водолій потрапляють до списку тих людей, яким частіше за інших не щастить у коханні. Причому не можна сказати, що Водолії через це сильно страждають. Водолій – це філософ і революціонер. Його голова забита новаторськими ідеями, спрямованими на розвиток майбутнього. А кохання почекає!

Риби

Успіх у коханні представників знака Риб повністю залежить від їхнього бажання його отримати. Якщо це бажання є, то Рибам не важко буде привернути у своє життя потрібну людину, огорнувши її своєю увагою, теплом і безумовною любов’ю. А якщо бажання немає, то Риби цілком готові насолоджуватися своєю самотністю, занурюючись у світ своїх фантастичних ілюзій.

Оригінал