Гороскоп на 9 січня

Овен ♈

Навіть якщо Ви створюєте те, що вважаєте графіком або порядком денним, будьте готові до того, що Ваші плани будуть порушені. Можливо, вся річ у тім, що Ви все складали, не враховуючи, що у когось можуть бути зовсім інші думки щодо того, як Ви маєте провести цей день. Тож, якщо ви раптом намірилися провести час удома в тиші та з улюбленим серіалом, може статися так, що вас покличуть кар’єрні справи, а це значить, що на цілком заслужений відпочинок доведеться почекати ще якийсь час.

Телець ♉

Сьогодні Ви напевно зацікавитеся тим, що відбувається за межами Вашого затишного маленького світу, який обмежується Вашим будинком і роботою. Подумайте про ті можливості, які чекають на вас буквально за межами вашої зони комфорту. Так, вони знаходяться у великому світі, але Ви можете прийти до них. А якщо поки що цього не можна зробити фізично, ніщо не завадить Вам спокійно спланувати майбутнє дослідження.

Близнюки ♊

Проблеми, пов’язані з тим, що належить Вам, а що ні, сьогодні можуть постати перед Вами у всій красі. Зокрема, мова може йти про Ваші фінанси, з якими у Вас начебто все гаразд, але річ у тім, що серед Ваших коштів можуть знайтися ті, що належать іншим людям, а це значить, що все може стати вельми заплутаним. Переконайтеся, що те, що Ви захищаєте, дійсно належить Вам.

Рак ♋

Сьогодні натискати на Ваші емоційні кнопки буде досить легко. Річ у тім, що Місяць додає вам чутливості, а Меркурій не найкращим чином впливатиме на ваші партнерські стосунки. Тож, якщо хтось вирішить вдарити вас по болючому місцю, вам слід порахувати до десяти, перш ніж йому відповісти. Пам’ятайте про те, що йти на поводу у почуттів, звісно ж, можна, але ви маєте бути готові до того, куди вони вас приведуть.

Лев ♌

Коли пам’ять про добре проведені вихідні ще свіжа, у вас може виникнути спокуса розслабитися і відпочити. Місяць захоче, щоб ви сховалися під пухову ковдру і провели час за переглядом хорошого серіалу з відерцем морозива. Однак Меркурій гучно заявлятиме про те, що ви маєте зайнятися своєю роботою і домашніми обов’язками, а не продавлювати диван. І, хоч би як нудно це звучало, ви в підсумку будете вдячні Меркурію за його заклик до працьовитості.

Діва ♍

Місяць висвітлюватиме дружбу і бажання бути товариськими. Зазвичай у Вас немає жодних проблем із комунікацією, але сьогодні, ймовірно, виникне бажання побути наодинці з собою і зайнятися якимись цікавими дослідженнями, а відтак бути частиною чиїхось планів Вам не захочеться. Утім, ухилятися від запрошення або просто не з’явитися – не вихід. Краще чесно скажіть усе, як є.

Терези ♎

Неважливо, наскільки вражаюче виглядає те, що Ви “будуєте”, якщо воно стоїть на дуже хиткому й ненадійному фундаменті. Тож двічі подумайте про те, що можна поліпшити, наприклад, у Вашому плані дій, якщо Ви вважаєте, що він не продуманий належним чином. Місяць сьогодні стимулюватиме Ваші амбіції, висвітлюючи при цьому Ваш шлях до успіху. На вас може чекати істотний прогрес у кар’єрі, якщо, звісно, ви не піддастеся впливу Меркурія, який зазиває вас додому.

Скорпіон ♏

Жага до подорожей може істотно посилитися через вплив Місяця, який підігріває дух авантюризму. Утім, розширення Вашого кругозору не обов’язково означає, що Вам потрібно кудись їхати. Можна просто знайти цікаву для вас літературу або відео, щоб дізнатися більше про незвідані місця, в яких ви хочете побувати. І, до речі, подумайте про те, чи всі визначні пам’ятки Ви вивчили у своєму місті або області. Ймовірно, не так далеко від дому Ви знайдете щось вельми цікаве.

Стрілець ♐

Імовірно, сьогодні Ви почнете дуже ретельно оцінювати, що Ви даєте людям і що отримуєте натомість. Не виключено, що йтиметься про щось матеріальне, тож будьте готові підбити підсумки. Не варто ділитися всім, що у Вас є, оскільки такий підхід робить Ваше життя дещо обмеженим. Ви повинні пам’ятати про те, що потрібно, і собі залишати щось, що допоможе Вам гідно існувати.

Козоріг ♑

Сьогодні, незважаючи на вроджене терпіння, Вам доведеться нелегко у спілкуванні з деякими людьми, які або занадто багато розмовляють, або просто не бажають конструктивного діалогу. Отже, на Вас чекають напружені розмови, а парочка може навіть увірватися на несподівано емоційну територію. Можливо, Вам доведеться відкрито сказати комусь, що йому варто зайнятися своїми справами. Це буде правильно.

Водолій ♒

Сьогодні Ви можете чути голоси, але не турбуйтеся – Ваш розум на місці, і Ви його не втрачаєте. Просто річ у тім, що Ваша підсвідомість працюватиме значно активніше, ніж зазвичай, і почне надсилати вам різноманітні сигнали і навіть осяяння, які напевно стануть вам у пригоді. Десь там напевно заховано як мінімум одне дуже важливе повідомлення.

Риби ♓

Ваше уявлення про дозвілля або задоволення може суперечити тому, що думають інші люди. Але замість того, щоб всіляко критикувати чужі погляди, Вам варто постаратися відшукати в них зерно істини або хоча б уважно вислухати те, що Вам говорять. Дуже навіть може бути, що ви хочете одного й того ж, просто по-різному. А ось пошук золотої середини в гонитві за задоволеннями може бути веселим сам по собі. Те, з чим Ви, нарешті, погодитеся, може надихнути Вас.