Гороскоп на 29 січня

Овен ♈

Вас чекають великі справи! Світила підтримають будь-які починання, але без фірмової завзятості Овнів теж не обійтися. Можливо, Вам запропонує пораду і допомогу досвідчена людина. Її підтримка виявиться дуже до речі як зараз, так і в майбутньому.

Телець ♉

Далекі цілі здадуться ближчими завдяки Вашій здатності дивитися на речі реально. Світила щосили зайняті розширенням горизонтів. Щоб прогрес був ще швидшим, заручіться підтримкою однодумців. Сміливо беріться за будь-яку цікаву справу, і успіх гарантовано!

Близнюки ♊

Терпіння і труд все перетруть, але зараз Вам потрібно діяти не тільки ефективно, але й ефектно. Просто старань мало – треба ще й спробувати здивувати себе і оточуючих. Будьте впевнені, що у Ваших починань будуть далекосяжні наслідки.

Рак ♋

Ви можете отримати підтримку з абсолютно несподіваного джерела. Як правило, Ви відмінно справляєтеся самі, але сьогодні варто включити пошуки союзника у свій список планів і справ. Не переживайте, якщо помічник включиться в справу не відразу. Він не лінується, а вивчає ситуацію, щоб допомога була справді ефективною.

Лев ♌

Левам потрібно скористатися націленою на результат енергією дня і при підтримці світил розібратися із завданнями, які зазвичай наганяють на Вас тугу. Ваші плани та проєкти приховують куди більше, ніж можна було б подумати спочатку. У Вас є можливість відчутно покращити свої справи.

Діва ♍

Вас чекає чудовий шанс спробувати сили в чомусь новому і цікавому. На перший план вийдуть справи сердечні, але також вийде зміцнити відносини з колегами і друзями. Ви зможете справити враження на потрібну людину. Для цього буде досить просто щирості.

Терези ♎

Світила підтримають починання, пов’язані з будинком і побутом. Пофарбуйте щось, полагодьте річ, яка давно вже лежить зламана. Ви сьогодні особливо ефективні і рішучі, і якщо раніше важко було проявити ініціативу, то сьогодні ця проблема зникне повністю.

Скорпіон ♏

Сьогодні на перший план вийде Ваше вміння висловлювати свої думки, особливо в тих областях, де потрібна прямота. Ви будете дуже ініціативні і одночасно відчуватимете ґрунт під ногами. Головне – не поспішати, спершу думати, а потім говорити, і намагатися уникати занадто гучних висловлювань.

Стрілець ♐

У фокусі опиняться питання стабільності і безпеки – в першу чергу фінансової. Світила нагадують, що Ви не зобов’язані погоджуватися на пропозиції, які не влаштовують Вас. Ви маєте право отримувати гідну оплату за свою працю. Також в грошовому плані Вам допоможе розвиток талантів, про які Ви схильні забувати.

Козоріг ♑

Сьогодні на перший план вийдуть амбіції. А коли Ви налаштовані на перемогу, вона просто неминуча! Ви відчуєте полегшення, коли виявите, що обраний шлях, всупереч побоюванням, не веде в глухий кут, а вказує новий продуктивний напрямок. Настав час відкривати нові горизонти!

Водолій ♒

На перший план вийде підсвідомість. Зверніть найпильнішу увагу на ідеї, бачення, сни – вони таять несподівані одкровення, які допоможуть Вам у житті, в тому числі і матеріально. Світила закликають Вас скористатися їхньою підтримкою і, звичайно ж, докласти і власних зусиль.

Риби ♓

У фокусі виявляться люди, які і так вже відіграють помітну роль у Вашому житті. Світила підтримають наведення мостів, спілкування, соціальна взаємодія. Ви опинитеся в потрібний час в потрібному місці і з потрібними людьми. А, як відомо, для успіху знайомства бувають навіть важливішими за знання.