Гороскоп на 24 жовтня

Овен ♈

Часто буває так, що якась дрібниця, яка здавалася Вам навіть не вартою уваги, насправді виявляється серйозною проблемою, вирішення якої потребує неабияких зусиль. І особливо важливо те, що своєю бездіяльністю та небажанням бачити очевидне Ви тільки посилюєте ситуацію. Тому якщо у Вас раптом виникла спокуса пустити все на самоплив, візьміть себе в руки та розв’яжіть проблему.

Телець ♉

Обставини часто штовхають Вас у певному напрямку. Іноді, якщо Ви відкладаєте у довгу скриньку те, що потрібно зробити прямо зараз, Вам навіть здається, що хтось буквально штовхає Вас у спину. Звичайно, Ви можете почуватися некомфортно через те, що не маєте жодного контролю над тим, що відбувається, але це нормально. Зараз Вам потрібно просто розслабитися та плисти за течією. Вона, напевно, винесе Вас туди, де Вам буде добре, і змусить зробити важливий крок, на який Ви ніяк не наважувались.

Близнюки ♊

Ви повинні чесно оцінити Ваші зусилля, вкладені у якусь справу чи вирішення певного завдання. Цілком можливо, що ви зробили недостатньо або зробили це недостатньо добре. Так, визнати це буде складно, але необхідно, адже тільки так Ви зможете рухатися далі і почнете шукати рішення, про які раніше навіть не думали. Можливо, Ви навіть не уявляєте, з чого розпочати, але успіх залежатиме від поєднання уяви з активністю.

Рак ♋

У Вас є вражаюче персональне джерело розуміння та співчуття, з якого можна черпати у будь-який час. Однак, щоб вирішити якусь стару проблему цього мало. Сьогодні Вам потрібно буде очистити свій розум від жорстких прямолінійних переконань та висновків. Настав час побачити щось чи когось у більш об’єктивному і, можливо, співчутливому світлі. І не думайте, що це буде здавання позицій з Вашого боку. Швидше це повернення до реальності та її півтонів.

Лев ♌

Щоб нести в собі образи і злість, потрібно бути дуже сильною людиною, адже в корені неправий той, хто вважає, що подібні емоції не мають жодної ваги. Насправді вони подібні до величезних корабельних якорів, які контролюють людину і керують її вчинками. Що ж можете зробити Ви, якщо опинитеся під владою негативних емоцій? Мабуть, Вам варто зробити перший крок назустріч Вашому, скажімо так, опоненту і навіть перепросити, якщо Ви були неправі.

Діва ♍

Якщо щось, чого Ви прагнули, відбувається несподівано, ймовірно, це не має нічого спільного з Вашими зусиллями. Однак це не означає, що Ви повинні просто пливти за течією. Ви повинні складати плани та працювати над їхнім втіленням у життя. А якщо доля підносить Вам різні сюрпризи, Ви повинні просто їй дякувати, але в жодному разі не розслаблятися. Поверніть все, що вийшло з-під контролю, у потрібне русло і просто робіть свою справу.

Терези ♎

Обережність любить оселятися у свідомості людей і ставати швидше звичкою, ніж реальною потребою. Ймовірно, Вам знайоме почуття, коли розум каже, що щось занадто небезпечне, а серце рветься і кричить, вимагаючи зробити крок назустріч Вашим бажанням. Можливо, Вам варто переглянути свої принципи і побачити, що зараз Ви обережні скоріше за звичкою, ніж за потребою. Тому забудьте на час про занудний шепіт у Вашій підсвідомості і сміливо йдіть вперед.

Скорпіон ♏

Згода з кимось зовсім не означає, що Ви просто йдете шляхом найменшого опору. Це також не означає, що ви відмовляєтесь від якихось своїх принципів, щоб пристосуватися до чужих. Просто зараз Ви сприйнятливіші до інших точок зору, і Ви лише відкриті для розумного компромісу. Саме так знаходяться точки дотику між людьми та ідеями. Тож рухайтеся у цьому напрямку. Такий підхід дасть справді вражаючі результати.

Стрілець ♐

Аналогія зі склянкою, яка або наполовину порожня або наполовину повна, добре допомагає проілюструвати оптимізм і песимізм. А Ви сьогодні раптом можете виявити, що обставини, які Ви розглядали в позитивному світлі, зараз бачаться набагато похмурішими. Однак Ви повинні пам’ятати, що склянка, як і раніше, наполовину повна. Тому не дозволяйте сумнівам переконати Вас у тому, що щось рухається не так, як Вам потрібне.

Козоріг ♑

Подумайте про те, як стрілки годинника рухаються вперед. Цей невблаганний рух – як прогрес, який не зупинити. В якійсь зі сфер Вашого життя незабаром може з’явитися щось таке, чого Ви ніяк не очікували, але, незважаючи на Вашу первинну негативну реакцію, воно стане для Вас інструментом досягнення мети. Просто настав той момент, коли докладені Вами зусилля дадуть результат, незалежно від того, хто і як намагатиметься зупинити стрілки годинника Вашого успіху.

Водолій ♒

Невід’ємною частиною посадових обов’язків супергероя є прибуття в останній момент. Але жителі умовного Готем-Сіті або Метрополіса, ймовірно, не розуміють, скільки уяви, зусиль та далекоглядності задіяно для досягнення такої ефектної появи. Якоюсь мірою Ви теж є супергероєм на зразок Бетмена або Супермена, оскільки теж є в потрібний і найчастіше останній момент. Все завдяки Вашій далекоглядності та таланту, які дуже скоро принесуть свої плоди.

Риби ♓

Багато телесеріалів, зокрема ситкоми, були і, ймовірно, завжди будуть ґрунтуватися на непорозуміннях. Але хоча Ви смієтеся з того, що відбувається з персонажем, зазвичай для нього це зовсім не смішно. На щастя, наприкінці все закінчується добре. Можливо, Вам теж варто легше ставитись до того, що сталося у Вашому житті, адже якесь непорозуміння однозначно не варте того, щоб псувати через нього настрій. Мабуть, Вам варто просто посміятися з того, що сталося.