Гороскоп на 23 листопада

Овен ♈

Молодий місяць підштовхуватиме Вас покинути зону комфорту і подивитися, що лежить за горизонтом. Зробіть і те, й інше і світ відкриється Вам з нового боку. Розширте свій світогляд, чи це вивчення нових дисциплін, чи підготовка до відпустки у далекому екзотичному куточку Землі. Чим більше Ви пронизуватимете зручні, але обмежуючі бар’єри, тим приємнішими будуть відкриття, які Ви зробите.

Телець ♉

Молодий місяць змусить Вас прийняти страхи або сумніви, які заважають Вам стати стабільнішою і міцнішою версією себе. Звичайно, це не станеться в одну мить. Але такий поворот подій допоможе Вам визнати свою силу, щоб Ви могли використовувати її розумно. Вам не потрібно боротися проти урагану, якщо у вас є сили просто зупинити його.

Близнюки ♊

Молодий місяць зміцнить стосунки, оживить поточні партнерські відносини і подарує Вам нові. Поки Ви вважаєте себе рівними решті, ділові, дружні чи романтичні зв’язки будуть рухатися вперед, підтримувані Вашою енергією. Крім того, якщо останнім часом Ви працювали над якоюсь важливою угодою, настав час довести її до кінця.

Рак ♋

Молодий місяць буде впливати на рутинні обов’язки, даруючи Вашому життю нові старти. Ця місячна подія також є каталізатором самовдосконалення, тому правильна дієта чи фітнес-режим космічно підтримуються. Замість того, щоб плисти проти течії, подивіться, що відбувається, коли Ви віддаєтеся на її волю. Це дозволить Вам стати ефективнішими та продуктивнішими.

Лев ♌

Молодик посилить усе, що пов’язане з відпочинком та задоволенням. Тому дозвольте місячній події дати новий старт усьому, що робить Вас щасливими та змушує Ваше серце битися швидше. Це гарний час, щоб піти на ризик, зрозуміло, розрахований. Але Всесвіт готовий винагородити Вас за ініціативу, тож вперед!

Діва ♍

Молодий місяць буде впливати на всі домашні справи, пропонуючи Вам нові можливості. Навіть найменші зміни у Вашій оселі можуть зробити її абсолютно новою та унікальною. А якщо Ви раптом розглядали варіант прожити в іншому місці, зараз саме час почати вивчати варіанти. Чи, може, Ви хотіли влаштувати вечірку? Тоді зберіть своїх найкращих друзів та влаштуйте легендарний захід!

Терези ♎

Молодий місяць буде стимулювати спілкування і може викликати у Вас бажання кричати на все горло, лякаючи оточуючих. Ця місячна подія чудово підходить для самовираження, особливо якщо Ваша робота пов’язана з комунікацією чи письменницькою справою. Отже, зберіть і впорядкуйте свої думки, щоб передати їх із кристальною ясністю. Також зверніть увагу на деякі припущення, що мелькають у Вашій голові. У них може бути зерно істини.

Скорпіон ♏

Тема грошей сьогодні, можливо, фігуруватиме у дискусіях. Крім того, завдяки молодикові, це ідеальний час для оцінки Ваших доходів і тим більше витрат. А якщо Ви прагнете збільшити власний капітал, Ваші активні дії, швидше за все, матимуть бажаний ефект. Ви зможете усунути будь-який дисбаланс, зокрема на роботі, вивівши оплату своєї праці на гідний рівень. А якщо Вам потрібне нове джерело доходу або просто підробіток, Ви їх знайдете.

Стрілець ♐

Ваш персональний Новий рік розпочнеться сьогодні! Молодий місяць у Вашому знаку підтвердить, що Вам настав час зосередитися на пріоритетах і переконатися, що Ваші потреби не знаходяться в кінці будь-якого списку справ. Використовуйте Вашу енергію, щоб повернутися на правильний шлях, якщо раптом упустили щось, що для Вас важливо, і збилися з курсу. Ви можете змінити те, як Вас бачать інші. Не гайте часу даремно.

Козоріг ♑

Емоційний багаж є у всіх, але Ви не можете завжди нести його на своїх плечах. Молодий місяць дасть Вам силу звільнити те, що вже давно має бути розвіяне за вітром. Ви зможете забути про минулі проблеми та занепокоєння, щоб рухатися вперед у світле та яскраве майбутнє. Перестаньте думати про те, як це – випробувати таку свободу і скористайтеся шансом, щоб відчути її смак на своїх губах.

Водолій ♒

Ваше коло спілкування говорить за Вас багато, і сьогодні, завдяки молодикові, у цій сфері почнуться деякі зміни. Перед Вами відкриється чудова можливість розпочати нове життя, познайомившись із незвичайними людьми або просто навівши мости з тими, хто давно зник із Вашого поля зору. Нові друзі, союзники, однодумці – це найкраще, що може запропонувати Вам доля.

Риби ♓

Сьогоднішній молодик підвищить Вашу амбітність, оскільки Ваші кар’єрні цілі можуть різко змінитися, і Ви почнете все з чистого листа. Подумайте про те, де Ви хочете бути, наприклад, до середини наступного року і почніть планувати свій професійний шлях. Нові висоти чекають, поки Ви їх досягнете. Настав час докласти серйозних зусиль, щоб посіяти насіння майбутніх успіхів та звершень.