Гороскоп на 23 березня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні Ви будете вельми великодушні, готові пробачити всім, хто Вас образив. Ви почуваєтеся вище за всі ці чвари, і це дуже мудро. Крім усього іншого, цей день чудово підходить для того, щоб розставити крапки над “і” у стосунках із тими, хто зазвичай поводиться з вами досить холодно і навіть трохи грубо. Покажіть їм, що є цілісною особистістю. Вам не складе особливих труднощів зробити це, не зачепивши нікого за живе і не вказуючи нікому його місце. Донесіть до їхньої свідомості, щоб Ви більше не збираєтеся грати за їхніми правилами.

Телець ♉

Схоже, навколо Вас розгорнулося справжнє поле битви! Вам може здатися, що в ситуації, що склалася, наймудріше рішення – йти напролом і залякувати опонентів своїм агресивним настроєм. Однак це не так. Спробуйте кардинально змінити свою стратегію. Викиньте білий прапор і почніть мирні переговори. Пустіть у хід свою харизму і постарайтеся якнайшвидше врегулювати і без того тривалий конфлікт. Дайте зрозуміти, що Ви готові йти на компроміси, щоб ухвалити рішення, вигідне обом протиборчим сторонам. Хтозна, можливо, в майбутньому ця людина стане Вашим надійним союзником.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви з легкістю прийматимете навіть найважчі рішення. Сам Всесвіт посилатиме вам знаки, вказуючи правильний шлях – вам залишиться лише слідувати їм. Тож можете з чистою совістю розслабитися і вимкнути свою інтуїцію, яка і так достатньо попрацювала за останній час. Читати між рядків – досить виснажливе заняття, і Ви заслужили невелику паузу, щоб просто насолодитися тишею і спокоєм. Приймайте за чисту монету все, що бачите і чуєте, тому що все це дійсно є правдою. Ніхто не намагається Вас провести.

Рак ♋

Навіщо приховувати від світу те, що Ви хочете йому запропонувати? Вам це не здається нелогічним? Скромність – це, звісно, позитивна риса, і навіть трохи мила, але коли йдеться про демонстрацію своїх здібностей, особливо в романтичних стосунках, навряд чи її можна назвати ефективною тактикою. Тож візьміть себе в руки і ризикніть. Продемонструйте навколишньому світу свої думки та почуття – Ви не пошкодуєте про це. Ви набагато цікавіші та харизматичніші, ніж звикли про себе думати.

Лев ♌

Ви неймовірно харизматичні та завжди вірите у свої сили. Так тримати! Ще зовсім трохи, і Ви опинитеся в заповітному світлі софітів. Зробіть що-небудь, щоб Вас помітили й оцінили. Нагадайте оточуючим, наскільки Ви добрі і доброзичливі. Навіть якщо Ви зробите сущу дрібницю, наприклад, пригостите друга обідом або поступитеся комусь місцем на стоянці, Вашу щедрість оцінять з гідністю. Щоб бути героєм, зовсім не обов’язково здійснювати щось масштабне.

Діва ♍

Зазвичай Ви стаєте на бік того, хто програв, підтримуючи його в його невдачах і налаштовуючи на нові звершення. Однак сьогодні Вам варто піти слідом за лідером. Ніхто Вас не засудить. Зрештою, що дивного в тому, що Вас тягне до цікавої та самодостатньої особистості, а не до того, хто пасе задніх? Перебуваючи в товаристві переможців, Ви перейметеся їхнім змагальним духом і самі надихнетеся на нові звершення.

Терези ♎

Приготуйтеся до того, що особистісні зіткнення можуть пригальмувати Вашу роботу. Наближається несподіваний поворот подій, але це буде для Вас радше розвагою, тому що Ви не будете в цьому замішані. Ви зможете просто поспостерігати за тим, що відбувається, збоку. Битва не буде дуже жорстокою, але на її учасників очікують шокуючі відкриття. Коли люди сходяться разом, дуже часто стосунки серйозно ускладнюються.

Скорпіон ♏

Теоретично Вас не повинно турбувати те, що про Вас думають інші люди. Але насправді Вам, можливо, доведеться трохи поприкидатися, щоб справити враження на деяких важливих для Вас людей. Вам потрібно залучити їх на свій бік, щоб завершити справу, над якою Ви працюєте. Це не означає, що Вам доведеться зрадити себе – Ви б ніколи так не вчинили. Але, можливо, доведеться стримати свій запал і проявити тактовність і делікатність. Підіграйте цього разу й отримаєте те, що хочете.

Стрілець ♐

Ви дуже впевнені в правильності своїх ідей, то чому б не взяти бика за роги і не почати діяти? Перестаньте чекати сторонньої допомоги або грошей і просто робіть те, що зможете зробити своїми силами. Коли у Вас настає подібний період у житті, Ви надзвичайно проникливі і володієте величезним запасом сил – Ви не можете дозволити собі зупинитися. Усе, що Ви почнете робити сьогодні, може принести результати не відразу, але пізніше Ви самі будете вражені.

Козоріг ♑

Якщо вам здається, що фінансові справи сьогодні йдуть занадто добре, придивіться ще раз уважніше. Не дозволяйте жадобі витрачати гроші опанувати Вас. Не потрібно розтрачувати фінанси, не знаючи, що на вас чекає в найближчому майбутньому. У повітрі витає невизначеність, тому найближчими днями Вам варто бути обережнішими в справах. Але не впадайте в паніку – це може відлякати від Вас людей. Просто переконайтеся в тому, що точно знаєте, на що йдете.

Водолій ♒

Ви щойно почали розв’язувати чергове завдання, і якщо відчуваєте розчарування через відсутність будь-якого прогресу, не здумайте опускати руки. Продовжуйте працювати – і зможете докопатися до чогось вражаючого. Зараз дуже важливо проявити завзятість. Ви маєте довести собі та іншим, що не зупиняєтеся на півдорозі. Ви можете навіть увійти в азарт, тому що те, що має статися, обов’язково станеться.

Риби ♓

Якщо хто-небудь сьогодні скаже те, що Вас збентежить, все одно не варто відкидати аргументи співрозмовника і припиняти розмову. Точка зору, яка для Вас не має сенсу, ймовірно, варта того, щоб придивитися до неї уважніше і чогось повчитися. Зав’яжіть бесіду з кимось, з ким Ви не сходитеся в думках, і Ви зрозумієте, що змушує цих людей діяти таким чином. Ваша допитливість потребує нової поживи для розуму, і подібні розмови цілком задовольнять цю спрагу.