Гороскоп на 22 квітня

Овен ♈

Момент істини може захоплювати, а може лякати. Ми можемо добре уявляти, якого саме результату хочемо – але коли момент наближається, приходить щось на зразок страху сцени. Те, чого Ви так чекали, ось-ось настане. Морально Ви до цього давно готові. Пора прийняти нову реальність.

Телець ♉

Вам повинно бути зовсім не важко розгледіти позитив в обставинах, що склалися. Але водночас Ви знайдете і причини для розчарування і негативу. Якщо це – своєрідна запобіжний захід, постарайтеся все ж побачити приводи для оптимізму і докладання зусиль! У Вас є всі причини бачити ситуацію в райдужному світлі.

Близнюки ♊

“Люди купують людей”. У цих словах багато правди. Багато угод укладалися тому, що одній людині просто сподобалась інша, а не тому, що контракт обіцяв небувалі вигоди. Зараз людина з Вашого оточення легко “купить” Вас – і будьте впевнені, що це на краще.

Рак ♋

Ви можете приділити турботі про себе всього кілька хвилин в день? Краще мало, ніж нічого, але все ж більше – ще краще. Дехто в Вашому оточенні добре знає, наскільки комфортне їхнє життя завдяки Вам. Прийшов час забезпечити такий же комфорт самим собі.

Лев ♌

Ми можемо, самі того не помічаючи, занадто близько підійти до тієї чи іншої проблеми – і з цієї причини не беремо до уваги реальний позитив, поки нам на нього не вкажуть. Сьогодні щось подібне чекає і на Вас. Як тільки Ви зможете побачити щось страшне в новому світлі, воно розкриє для Вас свій захопливий потенціал.

Діва ♍

“Чи не попросиш – не отримаєш”. Зараз до цієї істини слід підходити з обережністю. Якщо в тій чи іншій галузі інформації у Вас менше, ніж хотілося б, треба добути відомості. Пріоритет на найближчий час – задати кілька прямих запитань тому, хто має у своєму розпорядженні факти.

Терези ♎

Певним відносинам не зашкодить трохи хаосу. Як правило, всі прагнуть до балансу і рівноваги – але зараз каменем спотикання стане саме чинний дисбаланс. Просвітлення, чи повернення з небес на землю – так чи інакше Вам стане очевидно, що пора щось змінювати.

Скорпіон ♏

Ви зрозумієте, що настав час зустріти страх лицем до лиця. Це назрівало дуже давно і безумовно змінить Ваше життя на краще. Часто нам потрібно зробити те, чого ми дуже боїмося, щоб страх ослаб або взагалі пропав. Зараз важливо нагадати собі про це.

Стрілець ♐

Ситуація вимагає тверезої оцінки з Вашого боку. Ваші або чужі вчинки ставлять на кін питання порядності. “Невелика поправка” може мати далекосяжні наслідки. Якщо заглянути всередину себе повинні Ви, зараз виразно прийшов час це зробити.

Козоріг ♑

Коли ми дуже довго щось шукаємо, неприємно буває почути, що весь цей час воно було у нас під носом. Але саме це, на думку Всесвіту, Ви зараз повинні зрозуміти. Виклик чи проблема здаються на рідкість великими. Рішення абсолютно очевидне – але Ви не помітите його, якщо не будете вірити в себе.

Водолій ♒

Іноді ми плутаємо бажання і потреби. Немає нічого поганого, щоб бажати чогось так сильно, що наш образ мислення і дії підкоряються цьому прагненню. Але якщо ми бажаємо непотрібного, воно так і залишається фантазією, ілюзією. Всесвіт задовольняє потреби охочіше, ніж бажання. Як тільки Ви приймете цей “обмін”, все почне складатися!

Риби ♓

Не варто недооцінювати силу невеликих змін. Ви можете навіть не замислюватися про них, адже є більш масштабні речі, яким треба приділити увагу. Але зміна обраної траєкторії всього на один градус призведе Вас в абсолютно інше місце – і воно сподобається Вам куди більше, ніж поточний пункт призначення.