Гороскоп на 21 квітня

Овен ♈

Якщо список зобов’язань і справ тільки зростає, тут є чому порадіти. В обраній області не відбувалося нічого і Ви було зневірилися в результаті. Але тепер почався рух там, де він найбільше Вам потрібен. Головне – не квапити події, а лише акуратно направляти їх.

Телець ♉

Відчуваєте вітер змін? Все виглядає дуже райдужно і йде до того, що бажане здійсниться. З’явилися приводи для упевненості, невизначеність і занепокоєння залишилися позаду. Ваш оптимізм, безумовно, має під собою серйозні підстави. Ви будете отримувати нові причини для радості.

Близнюки ♊

Ми всі висмикували ниточку з одягу і шкодували про це (тому що виходила стрілка або дірка) або намагалися витерти крихітну цятку мокрою ганчіркою і отримували величезну пляму. Мораль цієї байки така: вирішуючи невелику проблему зараз, будьте обережні і постарайтеся не перестаратися!

Рак ♋

Вкладаючи зусилля в певні починання, сприймайте їх як фізичні тренування: за секундами повної віддачі має бути пауза, коли потрібно відпочити. Потім – знову повна віддача. Саме така, дещо незвичайна стратегія зараз ідеально підійде Вам. Ситуацію потрібно підштовхнути, а потім відпустити.

Лев ♌

Ви поглянете на виникаючі виклики новими очима. Можливо, у деяких перешкод – своя історія, і Ви вже успішно долали їх у минулому. А значить, що б Вам не здавалося, не треба думати, що Вас чекає маса проблем. Будь-які труднощі невеликі і вирішувані – на диво.

Діва ♍

Подумки збудуйте проблеми вряд і вимагайте, щоб кожна пояснила, з якої такої причини Ви повинні приділяти їй увагу. Індивідуальний підхід допоможе визначити, які питання можна відкласти до нових віників. Виявиться, що тут і зараз проблем у Вас зовсім не багато!

Терези ♎

Коли нам пропонують “посміхнутися”, реакція може бути зовсім не позитивною – головним чином тому, що такі поради не мають на меті нас підбадьорити, а просто показують, що людині не хочеться бачити наші переживання. Але коли порада посміхнутися виходить від самого Всесвіту, можна бути впевненими, що він щиро хоче допомогти нам. Зараз варто розслабитися і прийняти те, що зірки намагаються донести до Вас.

Скорпіон ♏

Ви не менше інших хочете, щоб певні обставини змінилися. Якщо Ви вже ситі по горло, можете бути впевнені, що і інші люди відчувають себе точно так само. Досить вирішувати проблеми поодинці. Колективні зусилля принесуть відмінний результат. Командна робота – велика сила!

Стрілець ♐

Якщо до Вас йдуть за відповідями, то це тому, що людина сподівається почути щось таке, чого їй не говорили в інших місцях. У Вас є унікальний погляд на речі, який нерідко приносить винятковий результат. Не відмовляйте в допомозі тим, хто вірить у Вас.

Козоріг ♑

Ймовірно, Ви цілком впевнені, що нещодавно зробили правильний вибір. Навіть якщо прямих результатів поки немає, Ви принаймні знаєте, що ідея втілилася в плані, який рухається в потрібному напрямку. Звичайно, Ви хочете побачити результат, перш ніж робити наступний крок. Цей процес, на жаль, поза Вашим контролем, але будьте впевнені, що успіх – лише питання часу.

Водолій ♒

Вперед і вгору! Часом усе, що обіцяє “позитивне мислення”, виявляється правдою. Життя змінюється на краще, і Ви нарешті бачите перспективи, які відкриває майбутнє. Якщо поки вони здаються примарними, то і це зміниться.

Риби ♓

Настав час повірити у свої таланти. На щастя, Ви нарешті знаєте, на що здатні в порівнянні з минулим. Ви легко можете намалювати в голові картину того, чого хочете досягти. Багато передбачень стають реальністю завдяки Вашій вірі в краще – і підтримці сприятливого Марса!