Гороскоп на 21 грудня

Овен ♈

Сонце подарує Вам прекрасну можливість для досягнення професійних цілей. Проте це не означає, що Вам на голову посиплеться мана небесна або боги кар’єри зроблять так, що Ви відразу ж станете віце-президентом великої компанії. Успіх чекає на Вас виключно завдяки послідовним, дисциплінованим зусиллям, заснованим на вірі в успіх. Ви ж знаєте, що все у Ваших руках, і Ви можете досягти того, що задумав Ваш допитливий розум.

Телець ♉

Всесвіт хоче, щоб Ви фізично вирушили в якесь місце, яке допоможе Вам розширити кругозір і навчитися чогось нового. Утім, якщо такої можливості у Вас немає, то постарайтеся просто знайти якийсь навчальний матеріал, який допоможе Вам розвиватися інтелектуально, не відходячи від комп’ютера. Далекі місця, люди і культури можуть виглядати вельми привабливими, а плани вирушити у відпустку або переїхати можуть посісти чільне місце у 2023 році.

Близнюки ♊

Ваше життя набуває більш містичного, чуттєвого і часом навіть напруженого відтінку. Річ у тім, що Сонце почне висвітлювати прірву, яка розверзлася між тим, що Вам належить мати, і тим, що Ви маєте насправді. Можливо, у зв’язку з цим Ви зможете щось переосмислити, зокрема, у сфері Ваших фінансів. До того ж на Вас може чекати сюрприз у цій царині, який суттєво обтяжить Ваш гаманець.

Рак ♋

У міру того, як Сонце зігріває ваші особисті стосунки, ваше романтичне життя може істотно змінитися. Якщо Ви досі самотні, сьогодні Всесвіт подарує Вам нові привабливі можливості це виправити. Як наслідок, у Вас з’являться всі шанси знайти хорошого і надійного партнера. Якщо ж такий у Вас є, Ваш зв’язок із ним стане ще тіснішим. Але слово “партнер” нині також стосуватиметься і ділової співпраці. Тож подумайте про це.

Лев ♌

Сьогодні Вам вдасться подолати будь-які перешкоди на професійному та соціальному шляхах, оскільки Сонце зараз впливає на рутину, звички та робочі процеси. Тільки запасіться терпінням – воно дуже стане вам у пригоді, коли треба буде доносити до оточуючих і начальства геніальність своїх ідей. На жаль, вони не для всіх будуть очевидними.

Діва ♍

Сьогодні на перший план вийде все, що пов’язано з вашими хобі та творчістю загалом. Наймогутніше світило, Сонце, принесе у ваше життя теплу хвилю відпочинку і задоволень, хоч би що це для вас означало. Незалежно від того, самотні Ви чи перебуваєте у стосунках, чекайте змін в особистому житті. Повністю зосередьтеся на тому, хто робить Вас щасливими. Ви точно заслуговуєте на все те хороше, що зараз відбувається у Вашому житті.

Терези ♎

Сонце починає свою чотиритижневу подорож, впливаючи на Ваш дім і сімейні зв’язки. У зв’язку з цим чекайте змін у домашніх справах. Приділіть більше уваги створенню затишку у своєму “сімейному гніздечку”. Ваш дім – це не просто місце, де зберігаються Ваші речі. Це насамперед притулок, де Ви можете сховатися від негараздів навколишнього світу. Створіть навколо себе “правильний” простір, навіть якщо це означає зміну місця проживання.

Скорпіон ♏

Сонце посилить Вашу тягу до дослідження навколишнього світу. Вам захочеться вирватися зі звичної рутини і нарешті дозволити собі розважитися. Не зупиняйте себе. Вибирайтеся з дому і пошукайте, куди б ви могли сходити. Сонце принесе у Ваше життя хвилю тепла і позитиву, відкривши перед Вами дивовижні можливості. Не втрачайте їх!

Стрілець ♐

Сезон свят завжди позначається на фінансовому стані. На щастя, цього разу на допомогу приходить Сонце, висвітлюючи своїм світлом усе, що пов’язано з матеріальними цінностями. Завдяки підтримці цього світила у вас будуть сили розібратися з грошовими труднощами, використовуючи можливості, яких ви зазвичай уникаєте. Сонце виявить особливий інтерес до Ваших доходів, тому вдалими виявляться пошуки додаткового заробітку.

Козоріг ♑

Сонце дарує Вашому знаку своє унікальне потужне тепло. Завдяки цьому загостриться Ваша здатність активно самовиражатися. Не втрачайте час. Скористайтеся фантастичною підтримкою цього світила, щоб відійти від минулого і почати новий етап життя. Ви сповнені енергії та впевненості в собі – скористайтеся цим, щоб вирватися з порочного кола рутини.

Водолій ♒

Вплив Сонця до 20 січня може бути практично непомітним, однак це не означає, що він не принесе жодного результату. Просто знадобиться час, щоб зрозуміти силу цього впливу. Світило допоможе вам звільнитися від старих кайданів, які занадто довго заважали вам рухатися далі. Головна мета Сонця – залікувати Ваші таємні душевні рани. Баласт, якого Ви позбудетеся, звільнить місце для нових можливостей і починань.

Риби ♓

Сонце проливає своє світло на Ваші соціальні зв’язки, відкриваючи найбільш товариський період Вашого життя. Ви зустрінетеся з безліччю однодумців, які з радістю підтримають вас у ваших нових починаннях. Світ відкриває перед Вами безліч дивовижних можливостей. Ловіть момент!