Гороскоп на 18 квітня

Овен ♈

“Не все те золото що блищить”. Цитата Вільяма Шекспіра актуальна для Вас зараз. Ваше прагнення домогтися результату в обраній сфері може стати причиною, по якій Вашу увагу приверне щось привабливе зовні. Але насправді потрібно дивитися в суть, що таїться за красивим фасадом. І навіть якщо побачене Вам не сподобається, ніщо не заважає переробити його на свій смак.

Телець ♉

“Що добре для одного, згодиться і іншому”: досить прямолінійне твердження про рівність. На жаль, автори абсурдних правил на планеті Земля про інших взагалі не думали. Якщо будете триматися безглуздих і нібито універсальних правил, це сильно зашкодить Вашому прогресу.

Близнюки ♊

Вам потрібно краще управляти своїм часом, а значить, важливо все як слід зважити і обдумати. Недавній план може принести результати, навіть якщо раніше викликав сумніви. З іншого боку, десь ще Ви можете діяти по-старому, не замислюючись – а між тим там є що покращити.

Рак ♋

“Обпікшись на молоці, дмуть на воду” – Ви напевно знаєте цю приказку. Чи варто зараз так берегтися? Спробувавши свої сили в чомусь ризикованому, чи пошкодуєте Ви про це (як могли шкодувати в минулому)? Все у ваших руках. Бездіяльність небезпечніша за обережність, але зайва обережність тільки шкодить!

Лев ♌

Всі ми деколи недооцінюємо те, як легко програмується наш мозок. Він постійно поглинає нову інформацію, і якщо думати про хвороби і біди, звичайно ж, відбудеться налаштування на них. Повірте, що це не якесь езотеричне марення – це реальність! Тому варто всерйоз задуматися про позитивне мислення. Воно працює, чесно-чесно!

Діва ♍

Зосередившись на брак матеріальних благ, ми легко випускаємо з уваги інші свої багатства. Любов, повага, визнання – все це теж притягує нас. Але нерозумно думати, що ми отримаємо їх разом з грошима. І точно так само безглуздо приймати їх як належне, пускаючись в погоню за матеріальним. Будьте вдячні за дари, які маєте!

Терези ♎

Ми всі – “людство”, і багато хто з нас радісно пливе за течією. Заради легкого і зручного життя люди охоче обирають шляхи, протоптані іншими. Але якщо Вам потрібно згадати про власну унікальність і право йти своїм шляхом, день принесе таке нагадування.

Скорпіон ♏

Обставини можуть змусити Вас до одного з двох варіантів реакції. Перший – реакція емоційна. Другий – логічна. Важливо усвідомлювати різницю, оскільки кожна призведе Вас до іншого підсумку. Емоції можуть завершити ситуацію, логіка – навпаки, дати їй шанс на нове життя. Вирішувати вам!

Стрілець ♐

Чи можна вкласти в щось 100% зусиль? Результат найчастіше залежить саме від цього. Навіть якщо здається, що нам не вистачить сил, щоб віддати більше, ніж ми вже віддали, все одно є місце для розвитку. Але сьогодні, не будьте до себе занадто суворі. Ви вже віддали стільки сил, скільки могли. Тепер пора зробити паузу і подивитися на результат.

Козоріг ♑

Хто виграє, якщо Ви покажете світу певні думки або почуття? Можливо, перспектива відкритися Вас лякає. Але на ділі в уразливості є свої переваги. Ви точно нічого не втратите, але можете багато виграти, якщо поставите іншого до відома про те, що думаєте про якусь ситуацію – або про нього.

Водолій ♒

Люди дуже легко вирішують, що у сусіда трава зеленіша. Але, може, сусід просто краще за нею доглядає? А ще трава буває дуже зеленою над вигрібною ямою… Тому не заглядайте на чужу зелень, а краще подумайте, як поліпшити своє становище там, де ви є прямо зараз.

Риби ♓

Є чимало фільмів і книг, де герой повертається в минуле. Зі стрічки “Назад в майбутнє” ми знаємо, що в такій ситуації краще нічого не чіпати. Ми нічого не можемо фізично змінити в минулому, тому що його більше немає. Але якщо озирнутися в те, що було, можна помітити речі, яких ми раніше не бачили. Зараз такого роду просвіта може принести Вам масу користі.