Гороскоп на 12 січня

Овен ♈

Сьогодні Марс впливатиме на перебіг Ваших думок і прагнення до істини. Можливо, це певним чином вплине на Ваші стосунки з оточуючими людьми. Не виключено, що ви будете жорсткіше висловлювати свою думку і при цьому жодним чином не щадити почуття інших людей. Вам варто подумати про це і постаратися якось пом’якшити свої реакції на те, що відбувається.

Телець ♉

Сьогодні Ви можете відчути себе дитиною в кондитерській. Так на Вашу свідомість вплине Марс, що минає, який раніше змушував Вас рахувати кожну копійку і всіляко обмежувати себе у витратах. Утім, це не означає, що зараз Ви маєте розкидатися грошима тільки тому, що Ви можете це робити. У Вас є новий рівень фінансової свободи, проте триньканням захоплюватися не варто.

Близнюки ♊

Якщо останнім часом ви були апатичні, і у вас не виникало бажання що-небудь робити, це можна пояснити впливом світил. Однак небесне тло сьогодні радикально зміниться, і Ви почуватиметеся як моряк Попай, що об’ївся шпинату. До Вас нарешті почне повертатися енергія, а разом із нею і пристрасть. І якщо у Вас раптом виникали проблеми у стосунках, сьогодні все різко почне налагоджуватися.

Рак ♋

Якраз тоді, коли ви подумаєте, що успішно придушили або замаскували якісь сокровенні думки або почуття, вони можуть прокинутися. Це, ймовірно, буде пов’язано з пробудженням Марса від тривалого сну. Також може статися так, що Ваші думки та емоції, які здавалися вам цілком зрозумілими, знову стануть занадто складними. Утім, це сум’яття може вплинути на вас рівно настільки, наскільки ви дозволяєте.

Лев ♌

Сьогодні Ви, ймовірно, захочете розширити коло свого спілкування і соціальні зв’язки. Світила пожвавлять Вашу увагу до дружніх стосунків і спонукають Вас на знайомства з новими людьми. Ваші устремління напевно знаходитимуть відгук навіть у незнайомих людей, і все завдяки впевненості та харизмі, які ви випромінюєте. Тож не гайте часу дарма і займайтеся тим, що вам до душі, а все інше не має значення.

Діва ♍

Якщо останнім часом у вас спостерігався певний застій у деяких сферах, сьогодні все може змінитися найрадикальнішим чином. Позитивний вплив планет додасть вам енергії, і ви перестанете почуватися, як муха в меду, а натомість отримаєте заряд енергії та бадьорості, які дадуть вам змогу значно прискоритися. До того ж, у вас з’явиться шанс показати себе, особливо тим людям, які мають величезне значення для вашого професійного розвитку.

Терези ♎

Вельми поганою ідеєю буде вказувати на когось пальцем і називати цю людину невіруючою. Замість цього Вам варто зосередитися на тому, що Ви відчуваєте і що знаєте. А той, хто не поділяє Ваші погляди, не повинен Вас хвилювати. Напевно у Вашому оточенні є ті, хто перебуває на одній хвилі з Вами, тож зосередьтеся саме на них.

Скорпіон ♏

Від Ваших слідчих здібностей щелепа відвисне у будь-якого детектива. Усе завдяки впливу планет, які сприяють розвитку у Вас дедуктивного методу. Таким чином, будь-що, що викликає Вашу цікавість або підозру, отримає вельми пильну увагу з Вашого боку. Можливо, комусь вдалося провести Вас, але це ненадовго, оскільки у Вас з’явиться прекрасна можливість вивести цих людей на чисту воду.

Стрілець ♐

Останнім часом у Ваших стосунках були тиша і спокій, але сьогодні через вплив Марса може статися певний перелом, який викличе у Вас емоційні спалахи і, можливо, навіть напади агресії. Однак ви маєте пам’ятати, що будь-яку конфліктну ситуацію можна вирішити шляхом діалогу, тому постарайтеся тримати себе в руках і шукати компроміс навіть там, де це видається малоймовірним. Ваша місія полягає не в тому, щоб підливати масла у вогонь.

Козоріг ♑

Часом у Вас напевно були ситуації, коли здавалося, що все падає з рук, і навіть найрутинніші завдання являють собою величезну проблему. Однак зараз все радикальним чином зміниться завдяки впливу світил. Ваші натиск і бажання досягти результату матимуть потужний ефект, який допоможе вам у всіх ваших починаннях. Загалом, на вас чекає вельми цікавий і вкрай продуктивний життєвий період.

Водолій ♒

Сьогодні жага спонтанності, особливо в плані розваг і веселощів, може істотно посилитися. Утім, нічого поганого в цьому немає, але тільки в тому разі, якщо ви обійдетеся без перегинів. Пам’ятайте про те, що не можна дати нерозсудливості заволодіти Вашими думками і змусити Вас робити різного роду дурниці. Відпочивайте і розслабляйтеся, але проявіть стриманість.

Риби ♓

Подібно до тих людей у телешоу, які з’являються в чиємусь будинку, щоб перетворити його, у могутнього Марса може бути певний план щодо Вашого житла. Найімовірніше, сьогодні у вас з’явиться енергія, яку ви зможете спрямувати на зміни у вашому домі. Але будьте обережні, пересуваючи меблі або переносячи їх кудись, оскільки ймовірність нещасних випадків і травматизму велика як ніколи.