6 знаків Зодіаку, у яких велике і добре серце

Вони – найтурботливіші та найчутливіші. Вони допомагають бабусям переходити дорогу, рятують кішку з дерева, віддають останні гроші, щоб допомогти тим, хто цього потребує. Ці люди роблять світ кращим і добрішим. Вони не з чуток знають, що таке турбота про інших. Спочатку вони можуть здатися міцним горішком, але всередині у них м’яка серцевина:

Риби

Риби поводяться так, немов вони занадто гарні для цього світу, але ті, хто їх знає, в курсі, що вони – ті ще м’якосерді добряки. Риби дуже співчутливі – якщо у вас проблеми, вони зроблять усе можливе, щоб допомогти вам. Серце у Риб добре і співчутливе, але це не робить їх слабкими.

Рак

Емоційні Раки дуже турботливі. Вони схильні занадто міцно прив’язуватися до оточуючих, тому намагаються триматися осторонь від людей, боячись болю. Рак не може прожити жодного дня, не зробивши комусь послугу або добру справу. Може здатися, що він тримає вас на відстані витягнутої руки, але знайте, що він, імовірно, просто захищається.

Овен

Ви можете подумати, що Овен занадто зайнятий, щоб піклуватися про інших людей, але насправді все якраз навпаки. Незважаючи на його конкурентний характер і звичку домагатися бажаного всіма способами, він глибоко переживає за долю його знайомих і близьких. Овен може хвалитися своєю безжальною перемогою і водночас піти працювати волонтером у притулок для бездомних.

Діва

Діва – критична особа, схильна до надмірного аналізу всього і вся, але це не означає, що під холодною і розважливою маскою не ховається людина з найдобрішими намірами. Діва, як правило, тримає свої почуття при собі. Однак вони, безумовно, проявляються в певних умовах. У Діви м’яке серце, вона просто занадто багато працює, тому ніхто не помічає його.

Козоріг

Якщо ви думаєте, що все, про що піклується Козоріг – це його робота, ви жорстоко помиляєтеся. Козоріг – дуже ніжний і турботливий. Він просто не проявляє цього, тому що боїться здатися слабким.

Козоріг остерігається того, що може статися, коли він покаже світу свою чутливість. Він не хоче постраждати від людей, які вирішать скористатися його слабкістю, і зробить усе можливе, щоб запобігти цьому. Козоріг вважає, що навколо не так багато добропорядних, співчутливих людей, тому краще зберігати емоції в собі.

Лев

Те, як Лева бачать інші, надзвичайно важливе для нього, тому він не схильний проявляти бурхливі емоції. Він хоче, щоб його любили, і боїться, що, якщо його надмірні емоції проявляться, його можуть засудити.

Лев скаже, що він не проти критики, але правда полягає в тому, що кожне негативне слово для нього болісне. Таким чином, він вдаватиме, що в ньому немає м’якого, вразливого боку натури.

Оригінал