Знаки Зодіаку із найсильнішою енергетикою

Чи доводилося вам помічати, що деякі люди мають здатність впливати на оточуючих, керувати ними і навіть впливати на процеси, що відбуваються навколо? Іноді складно зрозуміти, чому це залежить, але все встає на свої місця, якщо вивчити енергетику людини.

У кожного з нас є різна енергетика. В одних вона слабка, спокійна, в інших сильна і нестримна. При цьому енергетика може бути доброю, творчою, або навпаки, злою та руйнівною. Саме енергетика впливає на наш темперамент і наш потенціал, а значить, визначає, як ми поводитимемося з оточуючими людьми, чого прагнутимемо і чого зможемо досягти. У зв’язку з цим хотілося б дізнатися, яку енергетику має кожен із представників зодіакальної плеяди, і у кого найсильніша енергетика.

Овен

Серед представників стихії Вогню в Овна найпотужніша і найруйнівніша енергетика. Ці особи ламають стіни, пробираючись до своєї мрії. Вони не шукають обхідних шляхів, не хитрують та не будують планів. Найсильнішої внутрішньої енергетики їм вистачає для того, щоб подолати найскладнішу перешкоду. При цьому в пориві люті або в запалі боротьби особистості цього знака перестають контролювати свою енергію, внаслідок чого слова, які вони вимовляють, можуть стати прокляттям для інших людей.

Телець

Найпотужнішою енергетикою серед цих трьох знаків має Телець. Це творча, тверда енергетика, яка наділяє Тельця неймовірною завзятістю та допомагає не пасувати перед труднощами. Саме завдяки своєму внутрішньому потенціалу Тельці завжди досягають своїх цілей. Однак із цими людьми треба бути обережними. Тельці миролюбні, але якщо їм завдати серйозної образи, реакція у відповідь піде негайно. Слова Тельця, сказані в пориві гніву, нерідко виявляються пророчими і можуть стати прокляттям для кривдника.

Близнюки

Це легкий і світлий знак, нехай і володіє відомою хитрістю. Близнюки легкі у спілкуванні, спілкуючись із ними людина відпочиває, розслаблюється і думає про захист. Можливо, відбувається це тому, що володіючи досить потужним енергетичним захистом, Близнюки чудово захищають не тільки себе, а й людину, яка перебуває з ними у близькому контакті. При цьому самі особистості даного знака не харчуватимуться енергетикою оточуючих і не будуватимуть їм підступи, особливо за допомогою магії. Вони можуть обдурити, можуть розчаруватись у вас, але проклинати точно не стануть.

Рак

Найнебезпечнішу енергетику мають Раки. Маючи не найпотужніший внутрішній потенціал, Раки, як і Риби, потрапляють під вплив енергетичних вампірів. При цьому особи даного знака досить заздрісні, а значить, у пориві агресії чи образи можуть завдати шкоди людині. Їм просто необхідний партнер, який зміцнював би їхню віру в себе і всіляко підтримував Рака. В іншому випадку діти Місяця почнуть накопичувати в собі негатив і псувати життя оточуючим. До речі, саме від Раків можна очікувати підкладів, псування та інших негативних впливів.

Лев

У представників даного знака більш творча та контрольована енергія. Леви егоцентричні, внаслідок чого сконцентровані на собі. Їм нема чого доводити оточуючим, своїх цілей вони звикли домагатися власними силами, а тому харчуватися чужою енергетикою або знищувати людей, які стоять на їхньому шляху, Левам просто не потрібно. Усі і так шанобливо розходяться убік. При цьому, Лев має прекрасний захист, а тому впливати на нього не здатний жоден інший знак Зодіаку.

Діва

Серед знаків Землі Діва є найпозитивнішою, чому сприяє рівна позитивна енергія. Енергетично, ці особи чудово захищені від оточуючих, що дозволяє їм на рівних спілкуватися буквально з будь-яким знаком Зодіаку. Немає в Дівах і заздрості, яка б розпалювала їх, і змушувала сіяти навколо зло. Навпаки, підопічні Венери прийшли у цей світ, щоб знищувати хаос і наводити всюди порядок.

Терези

Серед знаків Повітря це найпотужніший знак, який має творчу та відновну енергію. За даними знаком народжують відомі творчі особи, які несуть у цей світ красу. Більш того, Терези доброзичливі, а спілкування з ними схоже на психологічне відновлення. Все тому, що ці люди із задоволенням діляться своєю енергією із тим, кому її бракує. І це робить їх справді щасливими!

Скорпіон

Найпотужнішим і найнебезпечнішим енергетичним потенціалом серед знаків Води, та мабуть, і серед усіх знаків Зодіаку, володіють Скорпіони. Ці особистості надзвичайно мстиві і безжальні у своїй помсті, а тому, спрямувавши весь свій негатив на кривдника, можуть завдати йому серйозної шкоди, а то й зовсім знищити. До того ж Скорпіони здатні бачити людей наскрізь, а їхній погляд і слово мають неймовірну силу. Нарешті, Скорпіони – відомі енергетичні вампіри, яких особистості зі слабкою та беззахисною енергетикою вважають за краще обходити стороною.

Стрілець

Найпозитивніша і найбільш творча енергетика серед вогняних знаків у Стрільця. Це миролюбні особи, які готові протягнути руку допомоги будь-якій людині і навіть віддати їй частину своєї енергії, якщо вона піде на добру справу. У Стрільців багато талантів, і при цьому вони ладнають буквально з усіма, а значить, їм просто не потрібно будувати підступи іншим людям, сіяти прокляття або намагатися маніпулювати оточуючими. Життя лише підтверджує, що такий підхід не менш ефективний у плані самореалізації, ніж руйнівна енергія Овнів.

Козоріг

Найбільш витончена енергетика у Козорога. Серед знаків Землі це наймудріший, але водночас найбільш холоднокровний і замкнутий знак. У нього досить важка енергетика Сатурна, завдяки якій Козоріг пригнічує людей. Люди не поспішають зближуватися з представниками цього знака, адже Козороги здебільшого виявляються енергетичними вампірами, які бажають цього чи ні, підживлюються енергією інших людей. До того ж у них погане око, отже, образи ця людина ніколи не залишить без відповіді.

Водолій

Водолії – відомі інтроверти, які зайняті собою та власним розвитком. Вони не мають часу цікавитися чужими долями, а тим більше брати в них участь. Їм це зовсім нецікаво, тому небезпеки від цих людей очікувати не варто. Вони не опустяться до того, щоб проклинати інших людей або намагатися маніпулювати ними заради власної вигоди. Водолії вище за це, та до того ж чудово захищені від впливів ззовні, а тому концентрують свою енергію на те, що їм справді цікаво.

Риби

Енергетика представників знаку Риби не надто сильна, а тому ці люди нерідко стають жертвами енергетичних вампірів. При цьому самі Риби не мають поганого ока і не можуть накласти псування на людину. Водночас підопічні Нептуна мають одну дивовижну здатність. У них настільки розвинена інтуїція, що Риби приховано відчувають тих людей, поряд з якими їм буде комфортно, і тих, від яких варто триматися подалі. Більш того, Риби інтуїтивно відчувають вигідні пропозиції та сфери, в яких можуть досягати успіху.

Оригінал