Ідеальна подруга по знаку Зодіаку

♈ Овен

Якщо почитати гороскоп сумісності друзів, то для жінок — Овнів ідеальна подруга та, яка має риси Водолія, адже дівчата, народжені під цим знаком, вміють дружити і розуміти, ніколи не стануть нав’язуватися і не вступають в занадто близькі відносини, що дуже зручно для Овнів. Користуйтеся порадами подруги, якщо вам потрібне натхнення та креативні ідеї, вона завжди з радістю вам допоможе.

♉ Телець

Для Тельця прекрасний варіант – Риби, адже саме подруга з таким знаком Зодіаку здатна розповісти жінці-Тельцю про душевні переживання, вона завжди вислухає, допоможе, однак, потрібно пам’ятати, що це закритий знак, у якого багато своїх таємниць, про них краще не питати, якщо жінка-Риба не розповідає сама. Звернутися до подруги з цим знаком Зодіаку краще тоді, коли вам потрібно підбадьорення і з’явилася невпевненість у собі.

♊ Близнюки

Жінці-Близнюкам найближча по духу подруга, яка народилася під знаком Овна. Подруга-Овен стане лідером в дружніх стосунках, але Близнюків це не буде засмучувати. Овен буде з радістю виконувати головну роль і організовувати спільні дні відпочинку. Подруга-Овен незамінна в надзвичайних ситуаціях, до неї завжди можна звернутися за допомогою і захистом.

♋ Рак

Кращий знак Зодіаку для подруги Рака – Телець. У цих подруг завжди будуть спільні інтереси, наприклад, дизайн або кулінарія. Жінка-Рак зможе розділити неприємні ситуації, які можуть виникнути з упертим Тельцем.

♌ Лев

Сумісність подруг за гороскопом рекомендує Левам вибирати подруг-Близнюків, які розумні і володіють широким кругозором. Жінки-Близнюки активні, знаходяться в постійних поїздках і подорожах.

♍ Діва

Діви, з радістю виберуть собі в подруги жінку-Рака, яку будуть завжди опікати і у всьому допомагати. Дівам потрібно враховувати, що подруга-Рак любить перебувати вдома, у неї часто змінюється настрій.

♎ Терези

Терезам краще вибрати в подруги жінку-Лева, яка захоплена мистецтвом. Однак, важливо пам’ятати, що Левів ні в якому разі не можна критикувати, навіть якщо вас щось не влаштовує. Іноді подруга цього знаку може перетворитися в талісман вашого щастя і успіху.

♏ Скорпіон

Кращий варіант – подруга-Діва, яка завжди подбає, буде скромною і вірною. Однак, під час спілкування прагніть уникати критики в адресу один одного. Люди, народжені під знаком Діви, відрізняються природженим цілительством.

♐ Стрілець

Жінці-Стрільцеві краще зав’язати дружбу з товариськими Терезами, які завжди зможуть згладити кути і знайдуть вихід з будь-якої ситуації. Однак, в перший час після знайомства ініціатива у дружбі буде у Стрільця, адже Терези поводяться скромно і нерішуче.

♑ Козоріг

Жінки, що народилися під знаком Козорога та Скорпіона, стануть близькими подругами на довгі роки. Вони ніколи не стануть пліткувати один про одного, завжди будуть вірними.

♒ Водолій

Водолій з радістю подружиться з веселими Стрільцями. Часто такі подруги знайомляться на навчанні, адже у них повинні бути спільні інтереси. З допомогою Стрільця жінка-Водолій може досягти значного просування по кар’єрних сходах і завоювати повагу оточуючих.

♓ Риби

Для Риб прекрасний варіант – Телець, адже саме подруга з таким знаком Зодіаку здатна розповісти жінці-Рибі про душевні переживання, вона завжди вислухає, допоможе, однак, потрібно пам’ятати, що це закритий знак, у якого багато своїх таємниць, про них краще не питати, якщо жінка-Телець не розповідає сама. Звернутися до подруги з цим знаком Зодіаку краще тоді, коли вам потрібно підбадьорення і з’явилася невпевненість у собі.