Як зрозуміти почуття чоловіка, знаючи знак Зодіаку

Чоловіки не люблять говорити про почуття вголос. Вони висловлюють своє ставлення до улюблених вчинків, залицянь, у загальній поведінці, яка, на їхню думку, красномовніша за тисячу слів. Ось тільки не кожна панночка здатна розгадати суть послання, яке надсилає їй коханий.

Крім того, чоловіки всі індивідуальні, тому свої почуття вони висловлюють по-різному. Тому, щоб зрозуміти почуття представника сильної статі та розгадати його наміри, є сенс зазирнути у гороскоп.

Овен

Овни – буквальні особистості, наміри яких можна легко прочитати по обличчю. Цей чоловік буде дивитися на вас закоханими очима, ловитиме кожен жест і реагуватиме на вашу реакцію, намагаючись зрозуміти ставлення до нього. Крім цього, закоханий Овен починає демонструвати свої найкращі якості, показувати який він діяльний та успішний. Підопічний Марса робить так із конкретною метою – привернути до себе увагу, здивувати та зачарувати собою. Помітивши явну активність та увагу до своєї персони з боку такого чоловіка, можете не сумніватися, що він у вас закоханий.

Телець

На відміну від Овна, Телець не виявляє своїх почуттів явно. Закохавшись, ця людина прагне стати другом, промацуючи ґрунт і вивідуючи всі особливості вашого характеру. Телець не стане явно загравати, він намагається зблизитися з вами, розповідаючи смішні та кумедні історії, що відбувалися з ним чи його друзями. Таке легке загравання дозволяє Тельцю оцінити свої шанси, і вирішити, чи варто починати активну фазу залицянь, чи взагалі не проявляти себе як закоханий чоловік. Представники даного знака дуже обережні і дуже бояться бути знехтуваними об’єктом обожнювання.

Близнюки

Близнюки легко привертають до себе людей, а якщо у цього чоловіка з’явилися справжні почуття, він стане неймовірно приставучим. Але його активність немає нічого спільного з нав’язливістю. Він буде березневим котом кружляти навколо вас, здійснюючи шалені та несподівані вчинки. Мета Близнюка − здивувати, шокувати, і, звичайно, підкорити серце своєї обраниці. Він не приховує своїх почуттів і робить все, щоб його кавалерійський наскок закінчився повним успіхом. А про те, що Близнюк налаштований серйозно та його почуття справжні, скаже гранична відвертість цієї людини.

Рак

Про те, що чоловік Рак відчуває до вас почуття, скаже різка зміна його поведінки. Цей чоловік раптом почне ставитися до вас поблажливо, по-батьківському, дбайливо вкриваючи від холоду своїм светром, даючи поради і схвально називаючи вас «Моя маленька». Це його спосіб встановити між вами місток довіри, і показати, що він готовий опікуватися і піклуватися про вас. В той самий час Рак навряд чи відкрито скаже про почуття, що його переповнюють. Швидше ви все зрозумієте з його очей. До того ж будь-який ваш флірт на боці викликатиме у цієї людини напад образи та ревнощів, що явно скаже про її почуття.

Лев

Про ставлення Лева до вас і розбиратися довго не потрібно. Якщо у представника даного знака з’являться до вас любовні почуття, він усім покаже, що ви його жінка, а будь-які спроби загравати з вами будуть припинятися на місці, причому в грубій формі. З вами ж Лев стане романтичним і галантним, ввічливим і чемним, що різко дисонуватиме з його різкою, наполегливою, а іноді й грубою поведінкою. Представники стихії Вогню вміють зробити так, щоб їхня дама серця почувалася королевою. Лев обов’язково стане водити кохану дорогими ресторанами, дивуватиме розкішшю і щедрістю, даруватиме дорогі подарунки. Це його стиль прояву почуттів, який легко вгадується панночкою.

Діва

Чоловік знаку Діва – особистість серйозна, і ви зрозумієте це, як тільки він закохається у вас. Цей чоловік не витрачатиме час на балаканину і порожні обіцянки. Він людина справи, а тому, перш за все, починає вивідувати всю докладну інформацію про свою кохану через соціальні мережі, друзів та знайомих. Вона потрібна йому для залицянь. Коли настане потрібний час, кохана Діви буде вражена вчинками, які зробить для неї цей чоловік, та подарунками, які подарує Діва. Не дивуйтеся, якщо в голову закрадеться думка про те, що чоловік цього знаку ясновидець! Він настільки добре підготується до залицянь, що для вас це буде схоже на магію.

Терези

Чоловіки Терези справжні хвастуни та позери. Вони чудово знають жіночу натуру і чітко розуміють, що приваблює ту чи іншу панночку. Тому закохавшись, ці чоловіки почнуть розмовляти з вами про моду, просять поради щодо вибору одягу, цікавляться вашим смаком та вашими уподобаннями. Загалом, Терези зроблять все, щоб завоювати вашу увагу. Ці особи постійно захоплюватимуть вас різними цікавими історіями і уважно слухатимуть ваші одкровення, не забуваючи підливати вино у ваш келих. При цьому з вуст Терезів щохвилини литимуться річки компліментів, від яких ви танутимете, наче морозиво на Сонці.

Скорпіон

Коли чоловік Скорпіон відчуває почуття до панночки, що йому сподобалася, від нього починає виходити хвиля найпотужнішого магнетизму. Його очі, міміка, рухи, все стає привабливим. Що характерно, привабливість ця має сексуальний характер, вас просто полонить цей сильний і впевнений у собі чоловік, через що пропадає будь-яке бажання чинити опір йому. Якщо ж Скорпіон почне залицятися, у вас навіть не виникне думки відмовити йому, адже він діятиме наполегливо і безапеляційно. Скорпіон почне поводитися з вами так, ніби ви завжди були його жінкою та його долею.

Стрілець

Зі Стрільцями все досить просто. Зрозуміти, що у цього чоловіка до вас почуття можна за його поведінкою. Він слідуватиме за вами по п’ятах, чатуватиме під вікном з букетом квітів, писатиме на асфальті слова кохання, складатиме ліричні вірші і дивитиметься на вас очима глибоко закоханої людини. І не думайте, що ваша відмова стримає запал велелюбного Стрільця. Цей чоловік азартний, і будь-які перешкоди для нього, як червона ганчірка для бика. Стрілець з’являтиметься несподівано, радуватиме і дивуватиме вас так, як ніхто і ніколи раніше не дивував. Тому приготуйтеся, якщо до вас буде залицятися підопічний Сатурна, він не зупиниться, доки не почує заповітне «так».

Козоріг

На відміну від представників інших знаків Зодіаку, закоханий Козоріг у присутності жінки, до якої відчуває щирі почуття, червоніє та губиться. За боязкістю і нерішучістю, що з’явилася, вже можна здогадатися, що ця людина до вас небайдужа. Він стає надмірно галантним та уважним. При цьому чоловік цього знака зовсім не квапить події. Зробивши натяк, він займає вичікувальну позицію, чекаючи дій у відповідь від жінки, що сподобалася. Він не виявить себе доти, доки не усвідомить, що кохання можна втратити назавжди. Ось тоді Козоріг проявить себе у всій красі, і зробить усе, щоб завоювати обраницю.

Водолій

Відчувши інтерес до представниці протилежної статі, Водолії докорінно змінюються. Вони пускають у хід всю свою чарівність, починають говорити без угаву, часто прибріхують, щоб надати собі значущості, загалом, намагаються всіма способами звернути на себе увагу. При цьому чоловік даного знака так і намагається взяти вас під лікоть або утримувати ваші долоні у своїх руках. Вони впевнені, щоб проникнути у ваше серце, потрібний тактильний контакт. Щоправда, тут важливо розуміти, що почуття Водолія нерідко бувають оманливими. Ви можете повністю довіритися цьому чоловікові, а він просто зникне в один прекрасний момент.

Риби

Ви відразу зрозумієте, що стали небайдужі до чоловіка знака Риби. Закоханий і натхненний, цей чоловік стає неймовірно романтичним і милим. Риби не приховуватимуть, що захоплені та розраховують на взаємність. Вони підтверджуватимуть свої наміри романтичними побаченнями, частими спільними прогулянками та бажанням усамітнитися з вами. У закоханих риб виявляються творчі таланти. Ці особи можуть почати писати картини або писати гарні вірші. Щоправда, висловлюючи свої почуття, цей чоловік не робитиме активних кроків у ваш бік, оскільки дуже боїться відмови.

Оригінал