До яких пір вас любитиме кожен знак Зодіаку

Я буду любити тебе вічно… Знайомі слова? Любов – одна з найяскравіших емоцій у житті будь-якої людини. Воно може кардинально змінити особистість, розвіяти смуток і хвороби. Безумовно, кохання – це ключ до щастя, яке значно прикрасить життя і наповнить його сенсом.

Але що відбувається, коли це світле почуття починає розсіюватися? Чи можемо передбачити перебіг подій? Чим керується партнер, приймаючи рішення? У цій статті ми детально розберемо, через що кохана людина може кинути вас, відштовхуючись від її знака зодіаку. Це допоможе вам помітити щось недобре і виправити ситуацію, поки ще не пізно.

Овен: “…доти, доки ти не зрадиш мене!”

Так-так, як би розпливчасто це не звучало, але це правда. Бачте, Овну протегує планета Марс – однойменного бога війни. Кожен день їхнього життя можна порівняти з маленькою війною. Вони готові битися до останнього, але за що саме, відомо тільки їм самим.

Найчастіше, Овни змушені ганятися за власними примарами. Але якщо це щось суттєве, то досягнувши свого, вони починають нудьгувати. Тому такі люди шукатимуть щось таке, на що можна буде виплеснути всю агресію. Овни завжди хочуть змагатися з кимось. Тому, якщо ви заручені з представником цього знака, дайте йому привід постійно боротися за щось у стосунках. Тільки так ви збережете його надовго.

Телець: “…доти, доки ти не розіб’єш мені серце”

Розбити серце Тельця дуже складно – для цього може знадобитися велика кількість негативу. Вони страждатимуть, але не здаватимуться. Це їхня найкраща якість: залишатися впевненим у собі в будь-якій ситуації.

Якщо вам пощастило завоювати довіру Тельця, то можете пишатися собою. Але якими б терплячими вони не були, достатньо однієї зради, і вони підуть від вас. Адже їхня головна проблема полягатиме виключно у вас! Не потрібно прямо і грубо критикувати Тельця. Якщо потрібно зробити це, то проявіть м’якість і креативність у цьому питанні.

Близнюки: “…доти, доки ти не спробуєш перехитрити мене”

Хочете пограти в ігри розуму з Близнюком? Не варто! Ви не зможете змагатися з майстрами обману. Вони відомі своїм гострим розумом, тож спроба може закінчиться для вас негативними наслідками.

Покровитель Близнюків – Меркурій. Він символізується Гермесом – богом інтелекту і торгівлі. Представникам цього знака не потрібне суперництво. Але якщо вони відчувають, що їх обманюють, то одразу дають відсіч. Не грайте з найкращими. Це закінчиться для вас ніяково.

Рак: “…доти, доки ти не кинеш мене”

Раки належать до Місяця, а протегує їм сама Артеміда або Діана. Не дивно чому вони так потребують компанії навколо себе. Ні, це не завзяті любителі вечірок. Вони, так само як і інші, потребують усамітнення. А стосунки для таких людей – це можливість знайти баланс. Тому взаємна довіра для них дуже важлива.

Рак поводиться мило і часто привертає до себе увагу. Але не потрібно їх зраджувати! Вони дуже потребують довіри і надійного плеча, адже їх і так оточує безліч людей, але не всі вони порядні. Дозвольте їм відчути себе в безпеці поруч із вами. І тоді ви зрозумієте, що вас ще ніхто так не любив. Але якщо ви їх зрадите, то вони з легкістю підуть від вас і продовжать пошуки десь далеко.

Лев: “…доти, доки ти не виставиш мене ідіотом”

Усе, що потрібно знати про Лева – це те, що їм протегує Сонце. А це, на хвилиночку, центр усього. Навколо нього мають бути всі інші. Тому, цілком природно, що такі люди ревно ставляться до своєї репутації та громадської думки.

Ніколи не ображайте їх, бо в цьому разі вони втрачають упевненість у собі. Їхня любов поширюється доти, доки їх не намагаються принизити або обдурити. Намагайтеся виділити їхні позитивні якості та постійно хвалити їх. Лев любить правду, тому вони прекрасно знають про свої мінуси. Не потрібно нагадувати їм про це. Вони просто хочуть, щоб поруч із ними була любляча людина, яка обійматиме їх у важку хвилину.

Діва: “…доти, доки ти не почнеш брехати”

Діви – це діти Меркурія/Гермеса. Вони відмінно проявляють себе в критиці і добре розуміють правду. Їх неможливо обдурити, тому що вони бачать людину наскрізь. Тому брехати їм – погана ідея.

Діви звикли вірити оточуючим і йдуть назустріч кожному з відкритим серцем. Тому їх легко поранити, незважаючи на вроджені здібності. І не дивуйтеся, що вони кинуть вас, якщо ви пораните їхнє серце. Ставтеся до таких людей так само, як і вони до вас. Тільки тоді ви зможете зберегти близьку людину.

Терези: “…доти, доки ти не порушиш мій мир”

Терези – це природжені дипломати і хранителі миру. Вони з легкістю завершать будь-яку суперечку і можуть зробити кращим усе, що їх оточує. І якщо ви порушите їхній світ, у якому вони звикли жити, готуйтеся до розставання.

“Діти Венери” – Терези, є “дітьми” Афродіти. Тому в їхній вірності можна не сумніватися. Вони робитимуть усе можливе, щоб зберегти своє кохання. Але вони ніколи не підуть всупереч із власними переконаннями. Не потрібно критикувати їх і піднімати голос. Дозвольте їм робити те, що вони вважають за необхідне.

Скорпіон: “…доти, доки ти не почнеш зберігати таємниці від мене”

Не потрібно змагатися зі Скорпіонами. Ні, правда! Не шукайте проблем, просто говоріть правду. Вони винесуть найгіршу її частину, але щойно зрозуміють, що ви щось приховуєте, готуйтеся до біди!

Неважливо, в яку ситуацію ви потрапили і як сильно нашкодили Скорпіону. Він любитиме вас завжди. Але найменша ознака приховування може назавжди зруйнувати їхні почуття. Залишайтеся чесними як із собою, так і зі Скорпіоном. Так, вони будуть обурюватися, але не кинуть ніколи. А з часом почнуть поважати вас за те, що проявили сміливість свого часу. Але стривайте, вам справді потрібні кришталево чисті стосунки?

Стрілець: “…доти, доки ти не перестанеш давати надію”

Що потрібно зробити, щоб вивести з себе дітей Зевса/Юпітера? Елементарно! Для початку, досить змусити їх відчути смуток. І щойно вони зрозуміють, що від вас не можна чекати нічого доброго та обнадійливого, то вони самі розчинятимуться у вашому житті.

Тож робіть висновки! Стрілець завжди прагне до нових висот, а отже, їм потрібна підтримка. А хто може їм допомогти в цьому, якщо не любляча людина? Не вдавайтеся до відвертої критики. Робіть це м’яко і з розумом. Важкі ситуації бувають у всіх, але не потрібно опускати руки і дозволяти робити це Стрільцю.

Козоріг: “…доти, доки ти не здасися”

Це діти Бога часу – Сатурна/Кроноса. Вони дійсно добре вибудовують будь-які стосунки. Такі люди славляться своєю любов’ю до правди та щирості. Тому у стосунках із Козорогом потрібно обирати те, що краще для вас обох.

Якщо ви перестаєте боротися за щастя і за свої мрії, то Козоріг розчарується у вас. Потрібно розуміти, що це той знак, який звик дивитися на інших і заряджатися їхньою енергією. Якщо ви не подаруєте їм це, то вони підуть. Так, вони терплячі і можуть дивитися на це з боку багато років. Скористайтеся цим і знайдіть у собі сили виправити ситуацію. Подолавши всі труднощі, ви забезпечите собі найвірнішого і найнадійнішого партнера.

Водолій: “…доти, доки ти не зіллєшся із сірою масою”

Водолії люблять бачити в партнері унікальну особистість. Навіть найнезначніші деталі можуть надихнути їх на подвиги. Їм не потрібно бути об’єктом захоплень, вони самі готові обдаровувати цим близьких людей.

Тому не потрібно принижувати свою ціну та унікальність. Демонструйте свої найкращі якості, домагайтеся бажаного і намагайтеся лідирувати в усьому. Тоді ви на всі 100% будете впевнені в тому, що Водолій не кине вас ніколи. Не потрібно змінюватися. Будьте собою!

Риби: “…доти, доки ти не зруйнуєш мої мрії”

Риби дуже ніжні зі своїм партнером. Вони кохатимуть довго і з максимальною щирістю. Але щойно вони втратять можливість мріяти, або ви обдурите їхні очікування. То вони розчаруються в житті. Вони не люблять реалії, Риби живуть мріями. Тому знайдіть у собі сили надихати їх якомога частіше.

Чутливість Риб відома багатьом, хоч вони й виглядають часом холодними та безсердечними. Не потрібно боятися повертати їх на Землю, але й не перегинайте. Потрібно зрозуміти, що це їхній спосіб життя, з яким вони не будуть розлучатися. Поважайте їхні звички та мрії!

Оригінал