Як треба просити пробачення у різних знаків Зодіаку

Вибачаючись перед різними знаками зодіаку треба застосовувати різний підхід.

Овен

Дозвольте йому сказати те, що йому хочеться сказати, а потім зробіть великий жест, що доводить, як багато він для вас означає.

Овен розуміє, що відносини не завжди безхмарні. Він може швидко розсердитися і дати волю гнівові. Але якщо причина сварки не була абсолютно жахливою, то йому достатньо буде просто вилити почуття і випустити пар. Як тільки Овен заспокоїться, просто зробіть якийсь благородний жест, який доведе, наскільки він вам доріг. Це досить пом’якшить його серце, щоб все стало як раніше.

Телець

Ви повинні визнати, що він правий. Крапка.

Народжені під цим знаком, відрізняються впертістю і часто не вірять в те, що можуть в чомусь помилятися. Якщо Телець дійсно виявився неправий, ви повинні почекати, поки він це зрозуміє. Але якщо причиною сварки стали ви, то єдиний шлях до прощення це визнати свою провину. Ви повинні визнати, що Телець мав рацію, не згадуючи нічого про своє бачення ситуації.

Близнюки

Ви повинні серйозно поговорити, не вдаючись до захисної реакції.

Близнюки люблять спілкуватися, і конфлікти вони воліють вирішувати теж за допомогою спілкування. Звичайно, під час розмови можна легко відволіктися на щось інше і піти від теми, але якщо ви зможете сісти, пояснити Близнюкам свою точку зору і щиро сказати, що вам шкода, то вас, швидше за все, відразу пробачать. Вони розуміють, що крім білого і сірого є і інші кольори, тому готові поставити себе на ваше місце. Але це не звільняє вас від відповідальності.

Рак

У вас піде дуже багато часу на те, щоб помиритися.

Емоційно Раки дуже прив’язуються до людей, тому якщо хтось завдає їм біль, страждають вони дуже довго. Вони можуть хотіти пробачити вам, але зробити це їм вкрай складно. Щоб отримати заповітне прощення, вам доведеться не раз запевнити скривдженого Рака в любові і невимушеності вчиненого, а також перепросити. Все це потребує чимало зусиль, але це єдиний спосіб повернути колишню довіру.

Лев

Доведіть, що це була одноразова помилка і що вона не варта того, щоб розривати відносини.

Леви з розумом підбирають собі коло спілкування, тому якщо хтось завдає їм болю, це може викликати у них сильне розчарування. Вони зляться, що близька людина могла їх засмутити, і картають себе, що не передбачали цього. Що ж стосується малозначних проблем, то Леви просто не звертають на них увагу. А якщо ви шукаєте у них вибачення за щось більш серйозне, то повинні довести, що такого більше не повториться і що не варто розривати відносини через те, що сталося. В кінцевому підсумку Лев погодиться з вами, і це найкраще, що може з вами статися.

Діва

Ви доводите, що змінилися, і намагаєтеся бути кращими.

Попри свою репутацію критиків, Діви зовсім не холоднокровні особистості. У тому, що стосується прощення, вони віддають перевагу у всьому розібратися, а не спалювати всі мости. Але вони терпіти не можуть відмовок. Єдиний спосіб заслужити прощення Діви це показати їй, що ви змінилися або працюєте над проблемою. Якщо ж вона не побачить у вас цих змін, на довіру можете не сподіватися.

Терези

Ви обговорюєте з ними проблему і берете на себе ініціативу щодо її вирішення.

Терези ненавидять конфлікти, воліючи швидше зам’яти справу. Але якщо ситуацію не можна ігнорувати, добитися прощення може бути непросто, особливо якщо Терези відчувають, що постійно вас прощають. Візьміть на себе ініціативу і почніть обговорення проблеми, покажіть, що хочете зробити все правильно. І якщо ви не негідник, то вас, швидше за все, пробачать.

Скорпіон

Ви витрачаєте багато часу на повільне відновлення довіри.

У випадку зі Скорпіоном прощення гарантувати не можна. Тут немає якогось швидкого способу, тому що ці люди завжди побоюються, що їм можуть заподіяти біль. Як тільки це відбудеться, страх Скорпіонів стане ще сильнішим, і на те, щоб виправити ситуацію (якщо це взагалі можливо), у вас піде багато часу. Вам доведеться багато за що вибачатися і зрозуміти, що ваші вибачення не будуть прийняті відразу. Якщо ви хочете, щоб Скорпіон і далі залишався частиною вашого життя, вам потрібно запастися терпінням, щоб довести, що вам можна довіряти.

Стрілець

Дайте їм спокій, а потім вибачтеся.

Стрільці — особистості оптимістичні, але вони не підстилки. Вони не будуть миритися з чужими образами, особливо якщо вони безпідставні. Представники даного сузір’я схильні реагувати на кривдника дуже жорстко, і потребують у вільному просторі, щоб охолонути. Щоб пробачити комусь, їм потрібні щирі вибачення. Це прямолінійні і відкриті люди, які очікують таких же якостей і від вас.

Козоріг

Ви допускаєте, що вчинили неправильно, і повинні вибачитися.

Козороги дуже вперті і не звикли давати людям другий шанс. Але це не неможливо. Вони не залишають багато простору для маневру, виправдань і пояснень. Для них важливо те, що ви заподіяли їм біль, і тепер їм хочеться, щоб ви це визнали. Якщо ж ви не можете вгамувати свою гординю, Козороги не стануть більше витрачати на вас свій час.

Водолій

Треба дати їм вільний простір і час. Вони самі вирішать, чи можуть пробачити вам.

Народжені під знаком Водолія піклуються про стосунки, які у них є. Враховуючи, якими виборчими вони можуть бути, їх дуже зачіпає, коли хтось завдає їм болю. Водолії можуть демонструвати розуміння та бажання залишити минуле в минулому, але знання причин не завжди звільняє від страждань. Якщо ви хочете отримати від них прощення, обов’язково вибачтесь, дайте їм час і скажіть, що будете поруч, коли вони будуть готові поговорити. Водоліям потрібен час, щоб зцілитися і визначити, чи можуть вони продовжувати стосунки з вами. Не можна квапити їх з цим рішенням.

Риби

Ви щиро просите у них вибачення, а потім даєте їм час побути наодинці з собою, щоб розібратися зі своїми думками.

Як і у випадку з Водолієм, Риби — дуже розуміючі і жалісливі особистості. Вони схильні давати людям багато других шансів, тому що можуть поставити себе на їхнє місце. Головна проблема полягає в тому, що Риби відчувають безліч емоцій одночасно. І їм важко вирішити, чи дійсно вони повинні знову впустити когось у своє життя. Вибачення необхідні, як і час на обробку своїх почуттів до того, що відбувається, а не тільки до чужих почуттів.

Оригінал