Ознаки закоханості у знаків Зодіаку

У кожної закоханої людини існує особливий спосіб виразити себе, показати свої емоції та привернути увагу об’єкта свого обожнювання. Чого очікувати від свого обранця, і як він проявлятиме свої почуття? На це запитання допоможе відповісти астрологія!

Овен

Закоханий Овен буде активно ставити запитання про те, що його хвилює. У більшості випадків Овни моментально відчувають брехню: вони бачать, що люди видають за себе не тих, ким насправді є. Самі ж Овни ніколи не стануть прикидатися. Якщо їм щось не подобається, вони одразу озвучать це!

Телець

Він говоритиме про важливі речі, якщо ви для нього щось значите. Ймовірно, вас це здивує, якщо Телець захоче серйозно обговорити якісь питання відразу після першого побачення. Просто вислухайте його і дайте йому відкритися.

Близнюки

Близнюки будуть розпитувати вас про ваше минуле життя і вести довгі філософські розмови. Якщо вони щиро зацікавлені вашим життям і вашим минулим, це означає, що ви їм дуже небайдужі.

Рак

Закоханий Рак завжди ділитиметься сумними моментами свого життя. У всіх нас є скелети в шафі, але якщо Рак розповідає вам про погані події зі свого минулого, це означає, що він дійсно хоче бути з вами. Йому здається, що таким чином у нього вийде зав’язати міцні стосунки.

Лев

Він одразу ж проявляє свою чуттєвість. Для всього світу Лев – харизматична і царствена особистість, але ви зрозумієте, що він у вас зацікавлений тоді, коли Лев опустить завісу величі і стане з вами просто тихою і вразливою людиною.

Діва

Закохана Діва страшенно нервує. Вам потрібно бути дуже терплячим із людиною цього зодіакального знака. Якщо ви побачите, що Діва нервує, переминається з ноги на ногу, плутано щось розповідає – знайте, що ви запали їй у душу.

Терези

Терези будуть питати вашої поради. Цим всезнайкам потрібно багато мужності, щоб визнати те, що вони в чомусь не розбираються. Тому, якщо Терези цікавляться вашою думкою, вони ніби натякають, що потребують вас. Вони б ніколи в житті не зробили цього, якби ви були їм байдужі.

Скорпіон

Він розповість вам про свої промахи в минулих стосунках, оскільки для нього дуже важливий набутий досвід. Якщо він визнає помилки, які зробив, то це означає, що він щиро зацікавлений у вас і не хоче більше повторювати такі промахи.

Стрілець

Буде обговорювати свої турботи і страхи. Веселий для всіх на світі Стрілець, але щирий і вразливий поруч із вами – це ознака того, що ви хвилюєте його серце! Стрілець збере всю свою сміливість у кулак, щоб поділитися з вами тим, чого він побоюється.

Козоріг

Він поділиться всіма своїми секретами. Дисциплінований і працьовитий Козоріг не завжди товариський. Але якщо він стає з вами відвертим або говорить про своє минуле, це означає, що ви для нього дійсно важлива людина!

Водолій

Буде зі співчуттям вислуховувати ваші душевні переживання. Сам Водолій завжди намагається уникнути будь-яких емоційних проявів. Тому, якщо він слухає вашу несамовиту історію і дає поплакати у себе на плечі – ви багато для нього значите.

Риби

Закохані Риби складатимуть вірші, писатимуть картини і присвячуватимуть їх вам. Ці мрійники і романтики самовиражаються у творчості. Риби схильні жити у світі фантазій, дозволяючи увійти туди тільки найважливішим для них людям.

Оригінал