Як різні знаки Зодіаку зберігають таємниці

Дізнайтеся, кому ви можете розповісти свої секрети, а з ким варто бути напоготові.

Овен

Якщо ви довірили секрет Овну, постарайтеся надалі його сильно не засмучувати, тому що у відповідь він може повестися імпульсивно і розбовкати всі ваші таємниці. Це, звичайно, буде зроблено не зі злим наміром, а лише через його звичку спочатку робити, а потім думати. Але, звичайно, вам буде неприємно, якщо стануть публічними речі, які ви хотіли зберегти в секреті.

Телець

Тельці відрізняються стійким характером, але довіряти секрети їм можна лише тоді, коли ви впевнені, що вони згодні з усім, що ви розповідаєте. У решті випадків постарайтеся залишити свої секрети при собі. Інакше доведеться вислухати, як Телець переконує, що ви самі все це вигадали і ускладнюєте собі життя без жодної причини. Тому, перш ніж поділитися секретом, спитайте його, що він взагалі думає на цю тему.

Близнюки

Цей знак є втіленням балакучості, тому намагайтеся тримати свої таємниці від нього якнайдалі. При цьому Близнюки розповідають «свіжі новини» випадково, навіть не плануючи робити це. Наприклад, випиваючи філіжанку кави з тією людиною, яка зробить цю конфіденційну інформацію надбанням громадськості. Тому будьте обережні, коли довіряєте секрети Близнюкам.

Рак

Раки – толерантні люди, які вміють зберігати таємниці. Але якщо не хочете змусити їх сумувати, постарайтеся не розповідати їм якісь особливо сумні речі. Хоча Раки завжди будуть готові запропонувати своє плече, втішити, обійняти, випити з вами чаю – тобто зроблять все, що в їхніх силах, щоб допомогти вам. Загалом ви можете завжди розраховувати на Рака, тому що він, якщо відчуває до вас симпатію, ніколи не розкриє того, що ви йому розповіли.

Лев

Не варто довіряти представникам цього знака ті секрети, які можуть спокусити їх похвалитися цією інформацією чи щось довести іншим людям. Однак якщо секрет стосується тієї особи, яку Лев не любить або з якою перебуває у протиборстві, то «секретний союз» з вами може бути цікавим як вам, так і йому. Якщо ви за допомогою інформації зможете допомогти йому перемогти цю людину, то він обов’язково прийме вашу сторону.

Діва

Діва зберігатиме довірену інформацію доти, доки ви будете продовжувати спілкуватися з нею. Але варто вам розірвати стосунки, як вона почне згадувати все, що ви їй розповіли. І не закриє рота доти, доки не вибалакає все, що знає про вас. Тому відкривати душу Діві можна лише в тому випадку, якщо ви досить довго перебуваєте з нею у добрих стосунках і плануєте далі продовжувати спілкуватися.

Терези

З них виходять добрі друзі, але знайте, що за певних обставин вони починають замислюватися, а чи не розповісти їм секрети, які довірили близькі люди. Тому, хоч би які вони привабливі, з ними краще тримати рот на замку. Вони із задоволенням розповсюджують веселі історії про своїх друзів, і, зрозуміло, із найкращих спонукань.

Скорпіон

Ходячий секрет – це друге ім’я Скорпіона. Він продовжить зберігати довірену йому таємницю, навіть якщо його катуватиме сама інквізиція. Він розуміє важливість збереження секретів, тому що сам має їх у величезних кількостях. Скорпіон знає, що коли інформація стає публічною, вона втрачає свою важливість та привабливість. Тому не соромтеся довіряти представнику цього знака все, навіть теорії змов, адже він до останнього прикриватиме вашу спину.

Стрілець

Стрільці були б чудовими друзями, якби не їхня вроджена балакучість. І якщо довірені їм таємниці вони починають розкривати за випивкою, їх вже не зупинити. У такому разі вони починають розповідати про всі речі, які тільки можуть згадати, і про всіх людей, які коли-небудь і щось їм довіряли.

Козоріг

“Сірий кардинал” гороскопу. Козороги – це справжні володарі тіней, які мають неймовірну проникливість, яка дозволяє їм дізнаватися навіть про великі таємниці. Козоріг знає, як отримати вигоду із секрету, тому в обмін на його мовчання вам доведеться влаштувати йому зустріч із людиною, яка, наприклад, допоможе йому отримати потрібну роботу. Але всю інформацію про власні фінанси він зберігає під найбільшим секретом.

Водолій

Якщо ви хочете, щоб Водолій зберіг щось у таємниці, ви повинні розповісти йому щось надзвичайне. У решті випадків він просто посміється з вашої потреби вважати секретом звичайні речі. На першій же зустрічі друзів він розповість усе, що ви йому довірили, супроводивши своє оповідання купою дотепних зауважень.

Риби

Щодо Риб можна не переживати. Тому що вони часто просто забувають довірені їм секрети, але якщо й запам’ятовують розказану таємну інформацію, то зберігають її назавжди. Адже Риби – це дуже загадкові істоти, тому до людей, які мають таємниці, вони ставляться з особливою теплотою. Однак ніколи не довіряйте їм того, що суперечить їхній чутливій натурі.

Оригінал