Як мстить кожен знак Зодіаку? І з ким треба бути особливо обережним

Овен

Щоб Овен почав мстити, потрібно насправді дуже сильно постаратися. Домогтися від нього цього можна так: наполегливо і планомірно діставати день за днем, роблячи те, що цей знак зодіаку категорично просив вас не робити і своїми словами, і своїми діями. А діями він своє невдоволення демонструє досить рішуче. Як відомо, це знак вогненний, активний і, можна навіть сказати, агресивний. Він не з тих, хто таїтиме образу в собі. Найімовірніше, розплата буде швидкою і, можливо, болючою. Але зате ви будете впевнені в тому, що він не тримає камінь за пазухою. Тому що цей камінь він у вас уже кинув.

Якщо ж підриваєте його авторитет в очах тих, хто для нього важливий, будьте готові до того, що відсіч вам дадуть досить рішучу. При цьому Овна зовсім не буде гризти почуття провини. Він же вас попереджав? Попереджав! До того ж, можливо, навіть засвітив кілька разів по фізіономії або як мінімум дав хороший попереджувальний поштовх. Після цього ви вирішили продовжувати? Самі винні! Тепер будьте готові не до помсти, а… до самооборони! Так, саме так він це й сприйматиме. При цьому діятиме непохитно і рішуче, як танк. Домагатися того, щоб кривдник переїхав в інше місто або щонайменше в інший район, змінив місце роботи і коло спілкування для вогняного баранчика стане справою першої важливості. Загалом, краще не доводити до цього, краще не доводити!

Телець

Телець – це вочевидь не той знак, який буде знущатися з вас через усілякі дурниці. Усі рішення в нього мають зважений характер, і про те, щоб витравити вас звідкись, він теж думатиме ґрунтовно. Тож вам доведеться постаратися, щоб вивести його з себе. Взагалі-то, навіть у природі можна помітити, що бики – спокійні тварини, але, будучи розлюченими, можуть змести все на своєму шляху. Так і представники цього знака. Оточуючі зазвичай знають, що думка цього персонажа коштує чимало. Він не робить поспішних висновків і суджень. А також у колі свого спілкування він є свого роду лідером – може бути неформальним, але проігнорувати це лідерство не можна. Тому, довівши тельця, будьте готові до того, щоб стати ізгоєм. Перебування в суспільстві може стати для вас настільки неприємним, що, найімовірніше, ви навіть захочете це суспільство змінити. А все тому, що в якийсь момент ви вирішили, що діставати цю спокійну людину можна безкарно. Тельці мають вагу й авторитет, зокрема й в очах начальства. Тому справа може дійти навіть до звільнення. Ну а в сімейних стосунках результатом може стати розлучення. вас такий підсумок не влаштовує?

Змушені попередити – відновити гарну думку тельця про того, хто “провинився”, буде непросто. У своїх поглядах вони зазвичай стійкі. Утім, у цього є і зворотний бік – щоб переконати його в тому, що на гарне ставлення ви не заслуговуєте, теж знадобиться якийсь час. Можливо, тривалий, хоча за серйозної наполегливості він може бути значно скорочений. Загалом повернути його довіру і змінити думку про себе на більш сприятливу можна, але на це знадобиться дуже багато часу. Мало хто на це здатен, тільки якщо стосунки з цією людиною або перебування в цьому товаристві реально дуже дорогі для вас.

Близнюки

Мало хто сприймає цей знак всерйоз, зокрема і як месників, і даремно. Можливо, вони і не такі сильні в бійці, як Овни, але ось зате словом, як правило, володіють відмінно – письмовим, усним, а то й обома цими варіантами. Але ж іноді слово жалить болючіше і здатне завдати більше шкоди, ніж бійка! Адже синяк мине вже за місяць, а плітки, які рознесе про вас Близнюк, житимуть ще дуже довго і, можливо, переживуть вас самих. При цьому правду вони так майстерно переплітають із брехнею, що не повірити їм просто неможливо! Можливо, вони й самі вже вірять у те, що ви справжнісіньке чудовисько, і цю тверду переконаність передадуть іншим.

Також це фахівці з використання в помсті всіляких сучасних технологій, таких як віруси, наприклад. Тож, насоливши цьому знаку, відкривайте листи від нього з побоюванням. Завдяки сильному Меркурію він є майстром комунікацій. Листи, форуми, усне мовлення, а може навіть і засоби масової інформації – все це буде використано для того, щоб потопити противника. Утім, вони незлопам’ятні, і, насоливши вам перед сніданком, в обід дивуватимуться, що це ви так кип’ятитеся, адже самі вони вже все забули і пропонують вам вигідну справу. До речі, через свою цілковиту незлопам’ятність Близнюки можуть абсолютно не зрозуміти інших, коли вони ображаються на них. “Ти чого?, – можуть запитати вони абсолютно невинно, – адже посварилися ми вранці, а зараз уже обід!”. З одного боку, це, звісно, гарна якість, особливо з погляду тих, хто не вирізняється бездоганною поведінкою та бездоганними манерами. Адже хто ще пробачить таких людей і зможе зберігати з ними тривалі стосунки, як не легкі за характером Близнюки?! З іншого боку, чутливих людей може зачіпати те, що їхній близький Близнюк з такою легковажністю ставиться до ран, які їм завдає. Тож те, як ви дивитиметеся на такий підхід, залежить від того, що для вас самих найважливіше у стосунках.

Рак

Цей знак воліє тиснути морально. Утім, якщо цей засіб не діє, то задавити вас фізично він буде теж не проти. При цьому помста буде виконана без зайвих слів, але, швидше за все, вона буде серйозною і навіть тотальною. Ті, що тиснуть на вас почуттям провини, поводяться дуже по-рабськи! Утім, не варто думати, що це всього лише тихе створіння, яке тільки й здатне, що ображатися. Так, неприємно, але і що з того? Якщо цей знак вирішить, що ви його серйозно зачепили, будьте готові до помсти безжальної і нещадної. При цьому, як і Овна, совість його мучити не буде. Адже ви ж його образили! І не варто думати, що, помстившись, він знову буде з вами як не бувало спілкуватися. Найімовірніше, він викреслить вас зі свого життя. Раз і назавжди. І це-то і буде його найстрашнішою помстою. Причому ігнорувати вас він буде навіть у тому разі, якщо ви матимете життєву потребу в його допомозі або навіть на колінах благатиме пробачити всі колишні образи. Він спокійно дивитиметься на ваші муки з таким виглядом, начебто його вони абсолютно не стосуються – і адже вони насправді його не стосуються, тому що стосунки для нього було перервано в той самий момент, коли він вирішив, що з нього вистачить.

До речі, складність у стосунках із Раком полягає ще й у тому, що про свої претензії він зазвичай не говорить. Ви повинні про них здогадатися, ось так. А оскільки далеко не всі володіють даром ясновидіння, то і припинити спілкування з вами він може абсолютно раптово. Раптові звільнення, непередбачувані і, здається, нічим не обумовлені повідомлення про розрив – це все про Рака. Якщо в нього були якісь очікування, які ви мали нахабство не виправдати, то для Рака це цілком серйозна підстава для того, щоб образитися і почати мститися. А вам залишиться тільки дивуватися, що ж ви такого зробили.

Лев

Чесно кажучи, складно уявити, навіщо злити Лева. Жодна людина при здоровому глузді й розумі не робитиме цього свідомо. Утім, таке може статися і ненавмисно – наприклад, ви його обдурили (що, втім, рідко буває випадково) або публічно підірвали його авторитет. У цьому разі, поки не пізно, краще вибачитися в найщиріших виразах. Ну а якщо вже пізно, готуйтеся. Він не зупиниться ні перед чим. Найм’якша форма, на яку можна розраховувати, – демонстрація вашої нікчемності. Ні, він не розпускає плітки, як близнюк. Він просто дає зрозуміти оточуючим, що ви – ніхто, і звати вас – ніяк. Причому, якщо потрібно, надасть докази. А головним доказом буде він, який робить усе краще, ніж ви, та й узагалі, загалом він кращий. А люди Леву вірять, між іншим. Адже він – цар звірів і користується незаперечним авторитетом. Ну а у важчих випадках у хід піде все, аж до залякування вас якимись темними особистостями і доведення до параної.

Право ж, краще навіть не провокувати гнів Лева. Утім, можна й повернути собі прихильність цього знака, і, до речі, зробити це не так складно. У всякому разі, значно легше, ніж у стосунках з упертим Тельцем, думку якого практично неможливо змінити! Просто якомога щиріше, зі справжнім каяттям (можна навіть зі сльозами на очах) визнайте свої помилки, покайтеся, прославте мудрість і прозорливість Лева, і всі ваші промахи будуть прощені. Особливо високу ефективність ваші дії матимуть, якщо ви почнете співати йому або їй дифірамби публічно. Усі Леви неймовірно марнославні, і, найімовірніше, ваші проступки в очах цього знака після такої поведінки стануть зовсім незначними.

Леви схильні протегувати іншим, тому не соромтеся зізнатися в тому, що потребуєте їхньої допомоги – вони із задоволенням не тільки допоможуть вам, а й багато чого пробачать. Все ж таки вони дуже великодушні. Тільки не здумайте користуватися цим. Якщо вони помітять, що ними маніпулюють, то лев’ячий рик і його напад будуть навіть ще страшнішими, ніж першого разу.

Діва

Довести Діву до сказу вам, напевно, буде значно складніше, ніж зробити це з тим же Овном або Левом. Але якщо людина вирізняється особливим талантом і їй все ж вдалося зробити це, приготуйтеся до чогось особливого. Цей знак усі знають як винятково педантичний, але мало хто розуміє, що в певних ситуаціях він стає ще й винахідливим. Наприклад, японські методи тортур – заливати у воду вуха – абсолютно явно перебувають під впливом Діви, як, утім, і сама Японія. Бюрократи, народжені під цим знаком, не будуть із вами лаятися. Просто вони зроблять так, що документи свої ви не отримаєте. Ні за що. І ніколи. Або отримаєте їх через такий термін і пройшовши через такі муки, що руки у вас будуть трястися, і ви дасте собі зарок ніколи більше не кривдити Дів. Помста їхня неявна, але вкрай малоприємна. Тільки через роки ви можете зрозуміти, що загалом над вами дуже серйозно познущалися.

Якщо ж Діва приваблива, то вона може обплутати вас своїми чарами, закохати в себе і… нічого. Так і будете мучитися і страждати. А вона (або він) буде цим насолоджуватися. Також типова Діва може обдати вас своєю холодністю. І якщо на роботі, наприклад, це буде не так неприємно, то в особистих стосунках може викликати масу негативних емоцій. Відмова в сексі, в особистих зустрічах, близькому дружньому спілкуванні – всі ці заходи здаються не такими вже й агресивними, але водночас вони можуть стати вельми чутливими і навіть принести більше страждань, ніж звинувачення, кинуті в обличчя. Типова Діва може стримано відмовчуватися, нагнітати обстановку і мстити по-тихому. Наприклад, якщо це ваша дружина, вона може “забути” попрасувати ваш костюм у понеділок вранці. Або ж вона може “забути” про те, що у вас призначена зустріч. Загалом, здавалося б, дрібниці, але з часом ці дрібниці можуть завдати дуже багато занепокоєння. Тож врешті-решт доведеться просити у стриманої Діви вибачення і, можливо, згодом вона вас пробачить. Тільки не робіть тієї ж самої провини вдруге і вже, звісно, втретє. Аналітичний розум Діви підкаже їй, що десь її обманюють, і, найімовірніше, прощення вкотре ви не дочекаєтеся.

Терези

Хоча представники цього знака вельми образливі, боятися їхньої помсти всерйоз не варто. Утім, ні, вони можуть завдати болю, відбивши у вас предмет зітхань. Не варто забувати, що, врешті-решт, вони вкрай чарівні, тому великої складності для них це не становитиме. Загалом вони можуть бути дуже високої думки про свою мстивість, але збоку вона виглядає досить кумедно. Насправді об’єкт їхньої помсти може навіть не помітити того, що проти нього спрямована якась агресія – якщо, звісно, він досить товстошкірий. Для чутливіших натур невдоволення цього знака може бути більш явним, але і їм вони не зможуть заподіяти великої шкоди. Загалом назвати їх великими месниками ніяк не можна. І все ж, якщо вони в чомусь досягнуть успіху, то навряд чи втримаються від спокуси уразити вас цим. А успіху вони досягають досить часто, тож, найімовірніше, своєї мети вони досягнуть.

Також вони можуть відкрито в обличчя пред’являти претензії. Для деяких людей це може бути досить неприємно, але все ж назвати такі дії помстою не можна навіть з дуже великою натяжкою. Якщо ж ви, незважаючи на миролюбність цього знака, продовжите його діставати, найімовірніше, він просто постарається триматися від вас подалі. Розбити противника своїми доводами – для них спосіб перемогти його. І, найімовірніше, якщо свої аргументи він вважає досить переконливими, то буде повністю задоволений. А кривдник унаслідок своїх агресивних дій, найімовірніше, просто втратить можливість спілкуватися з цим приємним у всіх відношеннях і цікавим знаком.

Скорпіон

Мстивість Скорпіона стала язичницькою притчею. Якщо жити вам хочеться довго і, бажано, щасливо, то краще з цим знаком поводитися чемно. Повірте, він не задовольниться якоюсь дрібницею у відповідь, а образу триматиме довго. Усе, що ви йому зробили, він поверне, і з відсотками. Можливо, великими. Варто зауважити, що залазити у сферу, яку Скорпіон вважає своєю, вкрай небезпечно.

Ви вирішили дати йому пораду, про яку він не просив? Прокоментували його роботу, про що він знову ж таки не просив? Хотіли зробити йому як краще, а він про це дізнався? Ну що ж, благими намірами викладено шлях до скорпіонової помсти. Краще не треба. Він і без вас знає, як йому працювати, спілкуватися зі своєю другою половинкою і начальством, виховувати дітей. І таких охочих йому допомогти, нехай навіть із благими намірами, він жалитиме, жалитиме і ще раз жалитиме. До речі, без жодних сумнівів він жалитиме своїх близьких. Причому робитиме це ефективно, бо знає їхні слабкі місця. Побачивши це хоча б один раз, сторонні розумні люди зроблять правильний висновок: “Якщо вже він до близьких такий безжалісний, то чого ж чекати іншим?”. І не будуть ображати Скорпіона даремно. Ну а тим, хто не зробив розумних висновків, доведеться отримати моральні та фізичні травми, які Скорпіон, повірте, постарається зробити якомога глибшими.

Стрілець

Мстять Стрільці безсистемно, можна навіть сказати, безладно, і завдяки цьому від їхньої помсти легко можна втекти. Але тільки не в тому разі, якщо це ваша мати, начальник, дружина або чоловік, а також друг. Тут, найімовірніше, буде зібрано весь колектив або сім’ю, після чого вас публічно соромитимуть і викриватимуть. А вам буде соромно. Якщо ж зібрати чесний народ не представляється можливим, на вас, найімовірніше, махнуть рукою. Тільки якщо Стрілець не бюрократ, а вам не потрібен якийсь папірець. У такому разі цей папірець кривднику дорого обійдеться. І він ще не раз докорить самому собі за те, що чимось зачепив Стрільця. Утім, не можна не визнати того, що, незважаючи на свою непрактичність у справі помсти, знак цей досить злопам’ятний. Тож, коли випаде нагода, він відіграється. Тому не дивуйтеся, якщо через десять-двадцять років вам повернуть усі ті неприємності, які ви завдали Стрільцю.

Козоріг

На Заході Козорога зображують як козлика, а ось на Сході той самий знак – літаючий крокодил. І люди там знають, що дістати Козорога, звісно, можна, але навіщо? Якщо тільки захотілося зіпсувати собі життя остаточно і безповоротно. Зазвичай представники цього знака не розмінюються на дрібні образи. У них є більш серйозні життєві завдання, ніж займатися помстою з приводу і без – будувати кар’єру, облаштовувати побут, заробляти гроші. Тому на ваші дурні випади вони просто не звертатимуть уваги. До певного моменту. Але, коли цей момент настав, знайте – дії у відповідь будуть виваженими, серйозними і ґрунтовними. Він може мстити так само збочено, як і Діва, але в значно більших масштабах. При цьому не можна сказати, що він злиться, зовсім ні. Просто він не хоче, щоб ви перебували там само, де й він, спілкувалися з тими самими людьми, що й він, працювали в тому самому місці, що й він, а, можливо, щоб навіть ходили в ті самі магазини.

Важелі впливу в нього є скрізь, тому уникнути відплати навряд чи вдасться. Краще відступати, і якомога швидше. До речі, Козорогу якийсь персонаж може просто не сподобатися. Ну ось просто так. Можливо, той підходить до справи не так ґрунтовно, як він сам. Або щось іще. У цьому разі буде вжито тих самих заходів із виживання, хоча формально це і не буде помстою. Загалом, змінюйтеся або йдіть, тому що цей знак від свого не відступиться.

Водолій

Водолій абсолютно не мстивий знак, але це зовсім не означає, що діставати його можна безкарно. І якщо у вас погані наміри щодо Водолія, то радимо подумати десять разів про те, чи варто їх реалізовувати, тому що ви самі ж постраждаєте від своїх намірів. А він, Водолій, буде в цьому абсолютно не винен. Можливо, навіть пожаліє вас, бідненького. Більшість представників цього знака мають відмінне почуття гумору. І, найімовірніше, над вашими інтригами та іншими дурницями він просто сміятиметься, заражаючи цим сміхом усіх оточуючих. Тож дуже ймовірно, ви ж зрештою і опинитеся виставленими в дурнях. Причому він цього зовсім не хотів. Просто для нього це природна манера поведінки, тож справжньою помстою це навряд чи можна назвати.

Загалом цей знак настільки нестандартний, що зробити йому справжню капость у вас навряд чи вийде. І пам’ятайте – ця капость, найімовірніше, обернеться проти вас же, як це відбувалося з грабіжниками фільму “Сам удома”. Напевно герой Макколея Калкіна – типовий Водолій. Начебто він нікому ніякого зла не хоче, але в кінцевому рахунку всі лиходії отримують від нього по заслугах.

Риби

Справжні Риби мстять довго, нудно, наполегливо, різноманітно, і при цьому вам навряд чи зможете звинуватити їх у відкритій помсті. Вони можуть ще, чого доброго, повторно образитися на вас за подібні звинувачення. Оскільки Рибки замикають коло знаків зодіаку, вони можуть поєднувати в собі і злопам’ятність Стрільця, і гіпертрофовані відповідні дії Скорпіона, і використання чуток Близнюками, і демонстрацію власної зверхності Лева, і послідовність Козорога. Ось тільки запальність Овнів і добродушне висміювання Водоліїв – це, мабуть, не про них. При цьому Риб не варто боятися, якщо образа невелика або якщо ви для них людина, загалом-то, стороння. У цьому разі ваш вчинок, навіть не дуже приємний, вони, найімовірніше, швидко забудуть. А ось якщо ви підібралися до нього близько і вас пов’язують певні стосунки, то образити представника цього знака можна сильно і глибоко. Причому не можна сказати, що він просто так уже горить жагою помсти. Швидше, буде справедливо зауважити, що він насправді глибоко поранений.

Риби дуже чутливі. І це виражатиметься в його діях у відповідь. Він скаржитиметься на вас усім і вся, причому робитиме це вкрай переконливо. Зрештою його жалітимуть, а вас – вважатимуть якщо не виплодком пекла, то в усякому разі чимось дуже близьким до цього. Плакатися цей знак вміє як ніякий інший, а все тому, що робить це щиро. Причому йому навіть не обов’язково посилатися на якісь конкретні факти, адже він і без того робить це переконливо. Ну і, звісно, роблячи вам дрібні (або навіть не дуже дрібні) капості, Риба згодом робитиме круглі риб’ячі очі й стверджуватиме, що вона просто виконувала свою роботу/борг. Особливо це стосується різних паперових, бюрократичних справ.

До речі, небезпека полягає в тому, що ви можете вирішити, що Риба вас давно і щиро пробачила. Але в реальності це може бути зовсім не так. У результаті представник цього знака надасть вам таких порад і з таким доброзичливим виглядом, що ви їх дослухаєтесь, а потім будете за голову хапатися. При цьому Рибці ні в чому не можна буде дорікнути, тому що вона попереджала вас про можливі наслідки, і ви зробили свій свідомий вибір, у чому ні в кого з оточуючих не буде жодних сумнівів.

Оригінал