Вредні жіночки по знаку Зодіаку

Як ви вважаєте, ви у всьому приємна леді чи все ж таки у вас присутня вредність і незговірливість? З вами легко або ж ви можете доводити оточуючих до сказу? Що про це може сказати ваш знак зодіаку?

Овен

Овен – один із найупертіших знаків, який обожнює контроль над оточуючими. Однак ця якість не заважає хорошій дружбі, якщо до леді-Овна знайти правильний підхід. Головне, в жодному разі її не зраджувати і не обманювати, тому що в плані злості й помсти їй практично немає рівних.

У Овна ще й немає почуття міри в негативних емоціях. Вона зробить усе можливе, щоб знищити своїх ворогів найшвидшим, найжорстокішим і найбезжаліснішим способом, який вона тільки знайде. Не обманюйте себе її маскою хорошої людини, тому що леді-Овен – це справжня королева маніпуляцій.

Рак

Якщо леді-Рак вам не довіряє, то вона стає бомбою уповільненої дії. Цей знак дуже депресивний і песимістичний, але коли у неї з’являється план, то леді-Рак, як правило, буде вельми винахідливою і переконливою. Її помста має епічні масштаби, але помста ця тиха і прихована.

Раки – дуже підозрілі люди, які в усьому бачать тільки погане, тому будьте з ними напоготові. Якщо леді-Рак вам довіряє, то вона буде дуже відданим, турботливим і люблячим другом або партнером.

Лев

Найпозитивніший аспект Лева в тому, що цей знак не любить інтриги. З іншого боку, леді-Лев не зупиниться у своїй боротьбі з тими, хто хоч якось гладить її проти шерсті. Вона має дуже егоцентричний характер і щиро вважає, що завжди і в усьому права. Ця впевненість робить Левицю страшним противником у будь-яких сварках або дискусіях, якщо ви їй суперечите. Крім того, вона ще винахідлива і до біса вперта.

Діва

Хоча Діви – це сором’язливі, інтровертні та добродушні люди, але вони не терплять, коли їм наступають на хворий мозоль. Якщо Діву розлютити, то вона перетвориться буквально на грудку концентрованого зла.

У цей момент у неї проявляється її наполеглива, критична і абсолютно жорстока сторона натури, здатна розтоптати всіх, хто стоїть у неї на шляху. Ви ніколи не повинні недооцінювати жінку цього знака, оскільки вона вміє бути дуже хитрим і майстерним супротивником.

Скорпіон

Особистість дами цього знака дуже добре характеризується саме скорпіоном як твариною. Леді-Скорпіон може бути найвірнішим другом і найпристраснішою партнеркою, але водночас найагресивнішим і найжорстокішим ворогом, з якими ви тільки можете зіткнутися. Крім того, не забувайте, що вона вкрай ревнива і холоднокровна у своїй помсті. Якщо ви її чимось образили, то у вашому списку ворогів вона посяде впевнене перше місце.

Риби

У леді-Риби присутня подвійність: вона здається хорошою і співчутливою людиною, яка постійно поспішає всім на допомогу, але вона ще й може стати потужним джерелом песимізму у вашому житті. Оскільки жінки цього знака схильні більше турбуватися про інших, то вам із нею буде нелегко, а стосунки дуже швидко ризикують зайти в глухий кут. Леді-Риби чудово вміють змусити оточуючих відчути себе найгіршими людьми у світі – і все тільки тому, що вони не вміють (і не хочуть) керувати своїм власним життям.

Оригінал