Три ознаки того, що хтось за вами сумує

Любов – одна з найзагадковіших і наймогутніших сил у Всесвіті. Відстань і час раз у раз намагаються занапастити її, але любов нікуди не зникає. Ми любимо наших друзів, партнерів, подружжя і членів сім’ї, незважаючи на те, скільки часу провели разом і як далеко вони живуть. І ми продовжуємо любити їх навіть після того, як вони покинуть цей світ.

Нижче наведено три вірні ознаки того, що близька людина сумує за вами:

Вона вам сниться

Сни існують у духовному вимірі, а не тимчасовому. Хоча в цій реальності й відбуваються незрозумілі речі, проте енергія, випромінювана любов’ю, проникає навіть сюди. Вона проникає у вимір сновидінь і набуває форми близьких вам людей. Ці бачення настільки чіткі, що уві сні ви разом можете займатися тим, що найбільше любите.

Такі сни викликають приємні та зворушливі почуття, хоча часом можуть розбити вам серце. Так чи інакше, але це всього лише нетривалі видіння, після яких ви прокидаєтеся в холодному поту і з відчуттям внутрішньої порожнечі.

Всесвіт спрямовує ваші рухи

Якщо двоє людей сумують одне за одним, їхні життя синхронізуються. У підсумку ви відвідуєте однакові місця або зустрічаєте одних і тих самих людей, які потім розповідають про вас. Іншими словами, у скрутну хвилину Всесвіт простягає вам руку допомоги.

Ви не контролюєте емоції

Посеред ночі і в найнесподіваніших місцях вам відчайдушно хочеться опинитися поруч. Ви не можете заспокоїтися, переслідувані відчуттям, ніби вам не вистачає важливого шматочка мозаїки. А ще ви не можете пояснити свою внутрішню порожнечу. Але ви відчуваєте її і ділитеся цим почуттям з оточуючими.

Оригінал