Астрологи назвали 3 найрозумніші знаки Зодіаку. А ви належите до них?

Якщо ви захоплюєтеся астрологією, напевно вам хотілося б дізнатися, хто з зодіакального кола є найрозумнішим. Якщо вірити астрологам, таких знаків три. Те ж саме демонструють статистичні дослідження. Тож давайте дізнаємося, хто на світі розумніший за всіх!

1 місце – Близнюки

Почесне перше місце по праву дісталося Близнюкам. Їм протегує Меркурій, планета інтелекту. Саме завдяки йому у Близнюків гострий розум, вони реагують зі швидкістю світла, помічають найдрібніші деталі і завжди прагнуть до знань.

Меркурій є посередником між речами та людьми. Завдяки його заступництву Близнюки вміють ясно викладати свої думки, доносити і сприймати інформацію від людей.

У Близнюків з дитинства спостерігається потяг до отримання освіти. Вони легко засвоюють матеріал і трансформують в авторські інформаційні конструкції. Меркурій наділяє Близнюків приголомшливою пам’яттю, швидким уловлюванням матеріалу і логікою. У більшості випадків у Близнюків математичний склад розуму.

2 місце – Діва

Дівам, як і Близнюкам, протегує Меркурій. Сильні сторони Діви — розвинений інтелект, вміння аналізувати і увага до нюансів. Діву складно ввести в оману завдяки її практичності і помірному критицизму. Часто Діви з головою йдуть в науку і дослідження. Крім того, вони можуть бути прекрасними лікарями та медичними працівниками.

3 місце – Водолій

Водолію протегує планета Уран. З самого дитинства Водолії проявляють допитливий розум. Навколишні сприймають їх як незвичайних дітей, вони люблять все робити по-своєму. Водолії проявляють себе навіть при виконанні найбільш звичайних дій, винаходячи нові способи. Більшість Водоліїв добре розбираються в електроніці, стежать за новинками і люблять все найсучасніше. Часом здається, що це люди майбутнього. Водоліям подобається проводити експерименти — і наукові, і психологічні, і соціальні.

Оригінал