Шлях до серця знаків Зодіаку: як його знайти?

Мабуть, вам знайома ситуація, коли вам хтось дуже подобався (як друг або як потенційний партнер), але ви обмежилися ввічливим привітанням. Щоб не повторити ту саму помилку наступного разу, дуже важливо знати, коли ця людина народилася. Це підкаже вам, які методи можна використовувати для того, щоб стати частиною її життя.

Овен

Представники цього знака – незалежні та природжені лідери. Ось чому вам не варто обмежувати Овна або повчати його, що і як потрібно робити. Замість цього постарайтеся щиро сміятися над його жартами і відзначати його дотепність. Завдяки вашому захопленню Овен процвітатиме. Якщо на додачу до цього ви навчитеся встигати за його швидким темпом життя, він буде дійсно щасливий.

Телець

Люди, народжені під цим знаком, вирізняються впертістю, гіперопікою і часто виявляють підвищену обережність у присутності незнайомих людей. Але ви зможете зруйнувати всі стіни, які Телець вибудував навколо себе, якщо посміхатиметеся, жартуватимете і поводитиметеся з ним невимушено. Тельцю подобаються веселі й не надто нав’язливі люди, а всі, хто може його розсмішити, автоматично завойовують його симпатію.

Близнюки

Вони надзвичайно мудрі та дотепні, тому завжди оточені людьми, які борються за їхню увагу. Вашим козирем у цій боротьбі за серце Близнюків може стати його бажання, щоб не ви його розважали, а він вас. А якщо ви зумієте змусити його розсміятися, то він ваш. Якщо ваші думки перебувають на одній хвилі, ви двоє будете невичерпним джерелом оптимізму одне для одного. І тоді вам точно не знадобиться присутність кого-небудь ще.

Рак

Представники цього сузір’я вирізняються не тільки вірністю і надійністю, а й надчутливістю і темпераментністю. А оскільки в цій людині поєднуються відразу два боки однієї медалі, то ніколи не знаєш, як вона себе поведе. Якщо ви переконаєте Рака покластися на вас і будете слухати його без осуду, коли він виходить із себе, він буде вражений вашою здатністю впоратися зі швидкістю його перепадів настрою.

Лев

Леви занадто впевнені в собі, що робить їх дуже самозакоханими. Почніть сміятися над Левом і тим самим підпишете собі смертний вирок. Але якщо ви будете лестити йому, постійно підкреслювати його позитивні риси і захоплюватися ним, то він захоче, щоб поруч із ним була людина, з якою він завжди почувається особливим.

Діва

Ніколи не знаєш, що спрацює у стосунках із Дівою. Річ у тім, що ці люди надто незалежні й люблять усе аналізувати. Наприклад, якщо їм не подобається, як ви тримаєте ложку, представники цього знака можуть за це вас “списати”. Але якщо ви будете уважно їх слухати, не звертаючи уваги на будь-які можливі помилки, ви їм одразу і дуже сподобаєтеся. Дівам дуже важливо почуватися важливими, і якщо ви в цьому досягнете успіху, то вони вас уже не відпустять.

Терези

Це, напевно, найдоступніший знак Зодіаку, тому що вони завжди відкриті для всього нового і незвичайного. Терези позбавлені упереджень, і якщо хтось когось вважає дивним, то представники цього сузір’я візьмуть таку людину під своє крило, оскільки глибоко всередині Терези теж не такі як усі. Тому не бійтеся показати Терезам своє справжнє “я”. За це вони оцінять вас ще вище.

Скорпіон

Людям, народженим під цим знаком, найкомфортніше бути з тими, хто схожий на них. Якщо ви покажете Скорпіону-жінці всю свою пристрасть і вірність, це її дуже вразить. Вона безумовно оцінить вас по заслугах, адже всі Скорпіони це надзвичайно віддані друзі та партнери. Але вам безумовно не варто погоджуватися з усім, що вона говорить, інакше на вас чекають проблеми.

Стрілець

Представники цього знака дуже креативні та сповнені енергії, що, мабуть, найкраще пояснює їхню авантюрну натуру. Якщо ви запропонуєте взяти участь у реалізації їхніх божевільних ідей, отримуватимете від цього задоволення і проявите себе в ролі відповідного партнера, то займете в серці Стрільця особливе місце.

Козоріг

Козороги можуть бути як терплячими і вірними, так і недовірливими і зарозумілими. Вони знають про свої здібності, а тому якщо вирішать щось зробити, навіть не намагайтеся їх відмовити, посилаючись на неможливість поставленого завдання. Щоб завоювати серце Козорога, досить просто погоджуватися з його думкою і уникати будь-яких суперечок.

Водолій

Вони розумні, у них чудове почуття гумору і вони високо цінують людей, здатних змусити їх думати. Щоб скоріше завоювати серце жінки-Водолія, необхідно обговорювати з нею різні теми так, щоб це здавалося їй цікавим. Тут підійде навіть легка суперечка – головне змусити її мозок працювати на межі своїх можливостей.

Риби

Це найчутливіший знак Зодіаку. Його представники завжди віддані людям, але при цьому схильні до безпричинного прояву жалості до себе. Якщо ви будете уважними і ніжними з жінкою-Рибою, вона ніколи цього не забуде. А якщо вам вдасться ще й підтримати її в скрутну хвилину, надавши їй сил за допомогою своїх компліментів, то вона побачить у вас людину, з якою більше ніколи не захоче розлучитися.

Оригінал