Слабке місце кожного знака Зодіаку

Кожна людина має як сильні, так і слабкі сторони. Сильні якості заведено виставляти напоказ, пишатися ними, тоді як про слабкі місця людина намагається замовчувати. Але замовчуючи наявні проблеми неможливо підвищувати власний рівень і рухатися до своєї мрії!

Навпаки, знаючи свої мінуси, можна спрямувати всі зусилля на те, щоб перетворити слабкості на справжні переваги. Давайте дізнаємося, які слабкі місця мають представники знаків Зодіаку і що можна зробити, щоб позбутися від них?

Овен

Особи даного знака занадто гарячі та самовпевнені, що дуже заважає їм у повсякденному житті. Активні Овни не бояться брати на себе відповідальність, але ще важливіше, що це цілеспрямовані особистості, які не стоять на місці і завжди шукають шляхи розвитку. Вони могли б досягати найвищих цілей, якби навчилися слухати мудрих людей і не відкидати слушні поради, які дають знаючі люди. Більш того, Овнам не завадило б навчитися стримувати свої пориви та думати про наслідки, перш ніж кидатися «грудьми на амбразуру».

Телець

Тельців відрізняє повільність. Цим людям потрібен час на розгойдування, потрібно все обміркувати та зважити, перш ніж ухвалити рішення та почати діяти. Ось тільки до цього часу мети, наміченої Тельцем, досягає вже хтось інший, а ця людина залишається не при справі. Але це не найбільша проблема. Тельці – надто недовірливі створіння і думають про себе гірше, ніж є насправді. Підопічні Венери завжди сумніваються у своїх силах і здібностях, хоча їхній потенціал досить високий для досягнення найграндіозніших цілей.

Близнюки

Активних та контактних Близнюків губить те, що вони абсолютно неорганізовані. Ці особи зовсім не вміють розставляти пріоритети і люблять відкладати справи в довгу скриньку, тоді, коли ними потрібно займатися тут і зараз. Мало того, представники стихії Повітря постійно намагаються уникнути відповідальності і перекласти її на іншу людину. Навколишні знають про ці проблеми Близнюків, а тому не надто довіряють їм, коли справа стосується справді серйозних речей. Загалом, ставши серйознішими, відповідальнішими і організованішими, ці люди могли б отримати масу корисних переваг.

Рак

Уразливим місцем представників знака Рак є низька самооцінка. Ці люди можуть вважати, що вони не варті коханої людини, не витримають конкуренції з колегами або не впишуться до компанії друзів. Раки дуже страждають через такі зневажливі думки, нехай і намагаються не показувати цього. До того ж представники даного знаку – відомі панікери. Все нове і незвідане викликає у них страх і напад паніки, що також не додає успішності в житті. Насправді ж Раку достатньо повірити в себе і стати сміливішим, тоді і життя здасться йому радіснішим.

Лев

Кожну людину можна звинуватити в егоїзмі, але Леви виставляють свій егоїзм напоказ. Цим особистостям потрібно тільки найкраще, і начхати, як при цьому почуваються оточуючі. Очевидно, що впевненість у своїй унікальності відштовхує від цих людей справжніх друзів та корисні знайомства. Але є у Левів і інша проблема. Ці люди справді дуже самозакохані і горді. Вони цілком серйозно вважають себе кращими за інших, а тому можуть дозволити собі різкі та образливі висловлювання на адресу інших людей. Але якщо Леву своєчасно дати відсіч, ця людина усвідомлює, що була неправа і навіть вибачиться.

Діва

Діви – ідеалісти, які знають, як зробити цей світ кращим. Ось тільки покращуючи світ навколо себе день за днем, підопічні Меркурія не забувають критикувати всіх довкола. У навколишніх людях Дівам не подобається буквально все: їхній смак, стиль життя, ставлення до роботи та дітей. Вони готові вчити життя буквально всіх навколо, ось тільки люди, знаючи про таку особливість характеру Дів, намагаються обминати цих представників стихії Землі. До слабких місць Дів можна віднести і те, що ці люди трудоголіки, які зовсім забувають про відпочинок, за що на старості незмінно розплачуються.

Терези

Терези надто добрі та наївні, і в цьому їхня головна слабкість. Обвести таких осіб навколо пальця нічого не варте. Про це чудово знають шахраї різних мастей і часто користуються довірливістю Терезів. А ще представники стихії Повітря постійно сумніваються перед тим, як ухвалити те чи інше рішення. Ці метання не додають авторитету Терезам, та до того ж заважають їм досягати успіху в житті. Нарешті, бажання уникати конфліктів штовхає Терезів на замовчування проблем, які зростають, наче снігова куля, і одного разу боляче б’ють по представниках даного знаку.

Скорпіон

Скорпіон дуже агресивний і мстивий знак, що є слабкістю цієї людини. Він болісно сприймає критику і зовсім не терпить агресії у свій бік. У відповідь Скорпіон почне мстити, причому бажання помсти захоплює цю людину з головою, позбавляючи сну і заважаючи розвитку. Керовані кривавим Марсом особистості й самі усвідомлюють, що це їхній недолік, але нічого вдіяти зі своєю агресією не можуть. А ще Скорпіони болісно ревниві та у всьому намагаються розглянути зраду. Можливо, така поведінка – бажання приховати свою слабкість.

Стрілець

Імпульсивність Стрільців можна зарахувати до основних їхніх слабкостей. Бажаючи у всьому досягти успіху, спритні представники Юпітера беруться за найсумнівніші справи, не прорахувавши наслідків. У результаті Стрільці нерідко потрапляють у погані історії, через що чимало страждають. Хочеться побажати їм більше витримки та терпіння, а ще навчитися аналізувати ситуацію перед тим, як починати діяти. Ще одним недоліком Стрільців є той факт, що ці інфантильні особистості зовсім не вчаться на своїх помилках, щоразу наступаючи на ті самі граблі. І з цим, здається, нічого вдіяти не можна.

Козоріг

Козороги – замкнуті та недовірливі особистості, що створює їм чимало проблем у житті. Через таку особливість характеру Козороги позбавляють себе такої необхідної підтримки і не мають необхідних для розвитку зв’язків. Зате вони працюють самі, причому працюють не покладаючи рук. Але й це сумнівний привід для гордості, адже у бажанні заробити на безбідне життя Козороги забувають про відпочинок та розваги, перетворюючи своє життя на тяжке існування. Не дивно, що представники стихії Землі частіше не задоволені тим, як складається їхнє життя. Цим особам потрібно стати більш відкритими та навчитися радіти з того, що мають.

Водолій

Максималісти по життю Водолії дуже категорично сприймають цей світ, не визнаючи напівзаходів. Людей, які не відповідають їхнім уявленням про ідеальний світ, Водолії просто викреслюють зі свого життя. Ось тільки їхня логіка в результаті приходить до розуміння, що підопічні Урана самотні в цьому світі. Усвідомивши це, Водолії замикаються в собі, втрачаючи друзів, потрібні зв’язки та колишні цілі у житті. Особи даного знака, які приходять у цей світ з метою допомогти всьому людству, в результаті розчаровуються в ньому та відгороджуються від людей. Незрозумілість навколишнім світом і стає їхнім головним недоліком.

Риби

Риби надзвичайно талановиті, і могли б робити своє життя таким, як уявляють собі його в найдивовижніших фантазіях. Але їх губить слабка воля, зневіра в собі та звичка плисти за течією. Таке різноманіття слабкостей в одному знаку зустрічається рідко. Але Риби непогано адаптуються до цього стану і навіть насолоджуються, коли впадають у меланхолію або скаржаться на долю. Ось тільки щастя їм це не дає. Таким людям треба спробувати взяти відповідальність за долю у свої руки. Можливо, їм сподобається і вони стануть воістину щасливими людьми.

Оригінал