Ідеальна професія для кожного знака зодіаку

Очевидно, щоб відчувати себе комфортно і стати по-справжньому щасливою людиною, важливо знайти справу свого життя.

Але як не зробити помилку, коли навколо різноманіття професій? Підібрати справу до душі, складом характеру і темпераменту допоможе гороскоп професій.

Вибір професії – одне з ключових рішень, яке людина приймає в житті. Роботі ми присвячуємо третину свого часу, а значить від того, добиваємося ми успіхів на професійній ниві і отримуємо задоволення від роботи, залежить не тільки фінансовий добробут, а й внутрішня гармонія.

Овен. Неймовірно активним представникам знаку Овен підійде професія, що передбачає постійні поїздки, переміщення і подорожі.

Важливо, щоб представник даного знаку не був обмежений рамками офісу або підприємства, адже в замкнутому просторі він почне згасати.

Крім того, Овен досить амбітний, а значить, йому необхідна професія, в якій є можливість кар’єрного росту.

З огляду на все вищесказане, а також прекрасні аналітичні та ораторські здібності підопічного Марса, йому більшою мірою підходить професія бізнесмена, політика або військового.

Телець. Даний знак у більшості обивателів асоціюється з неймовірною працьовитістю і упертим характером. Дійсно, Телець любить працювати руками і дотримується правила «Якщо хочеш зробити щось якісне, зроби це сам».

При цьому особи даного знаку не прагнуть стати управлінцями і не дуже люблять залишати насиджене місце. У будь-якому випадку, знайшовши себе в улюбленій справі, ця людина виростає  справжнім професіоналом, якого цінують і поважають за працьовитість і високу якість.

Упертим Тельцям варто спробувати знайти справу всього свого життя в робітничих професіях, стати фермером або ремісником.

Близнюки. Неймовірно контактні особи, Близнюки з легкістю заводять нові знайомства і втираються в довіру буквально до будь-якої людині. Це їхній головний козир, який обов’язково потрібно використовувати у виборі професії.

Крім того, особи даного знаку ненавидять сидіти на одному місці і прагнуть відкривати для себе щось нове. А це величезний плюс, що дозволяє Близнюкам знайти потрібну професію навіть за кордоном.

Підопічним Меркурія варто спробувати себе в сфері дипломатії, стати торговим агентом, перекладачем або журналістом. В принципі, будь-яка професія, де потрібно встановлювати контакти з людьми, буде вдалою для Близнюків.

Рак. Раки не люблять залишати зону комфорту, а тому частіше вибирають для себе осілу професію, працюючи в одному офісі і з тим же колективом протягом десятків років.

Дані представники стихії Води не претендують на управлінські посади, швидше за уникають їх, побоюючись підвищеної відповідальності. Однак на своєму терені вони справжні професіонали, на яких можна покластися, адже Раки завжди працюють на совість.

З представників знаку Раків виходять прекрасні бухгалтери, працівники інженерних професій, вихователі, а також представники кулінарного мистецтва. А ще Ракам варто спробувати себе в світі моди, адже у цих людей приголомшливий смак.

Лев. Леви – цілеспрямовані особистості, які прагнуть до слави і популярності. Їм, по суті, не має значення, яким способом домагатися загального визнання. Їм найлегше добитися цього через телебачення і естраду, Леви шукають своє покликання саме там.

Однак, з огляду на лідерські якості представника даного знака, його практичний розум і здатність домагатися своїх цілей,  Леви непогано зможуть керувати  великим підприємством або навіть країною.

Лев може стати відмінним актором, співаком і телеведучим. Ця людина здатна зробити кар’єру менеджера вищої ланки, а то і увійти в державний апарат, ставши політиком.

Діва. Особистості даного знаку славляться математичним складом розуму і відмінною пам’яттю, завдяки чому в будь-якій професії знаходяться на перших ролях.

До них завжди звертаються за порадою і проханням про допомогу, а тому Діви, навіть не проявляючи особливого завзяття, здатні дорости до посади великого керівника.

Правда, якщо їм доведеться стати керівником, це буде вимушений захід, адже підопічні Меркурія не надто амбіційні і більше воліють мати тиху, скрупульозну роботу, результат якої буде залежати від них самих.

Чіткий розум дозволяє Дівам стати відмінними фармацевтами, займатися науковими дослідженнями або працювати в інспектуючих органах.

Терези. Урівноважені Терези звикли будь-яке питання вирішувати за допомогою переговорів. У них дивним чином виходить домовитися з будь-якою людиною, причому, на вигідних для себе умовах. Це надзвичайно педантичні особистості, у яких добре розвинена аналітична частина мозку. Вони завжди тверезо оцінюють всі «за» і «проти», перш ніж прийняти рішення, а тому вкрай рідко помиляються. При цьому Терези чудово розбираються в мистецтві.

Особистості даного знаку можуть зробити відмінну кар’єру, якщо стануть дипломатами. Вони не загубляться, якщо вирішать спробувати себе в сфері юриспруденції. Нарешті, з Терезів можуть вийти відмінні реставратори або мистецтвознавці.

Скорпіон. Представники знаку Скорпіон – особистості безкомпромісні, які завжди досягають поставлених перед собою цілей. Це відмінні управлінці, які мають організаторські здібності.

Скорпіони шукають професії, які дозволяють їм постійно отримувати адреналін, ризикувати, але досягати вершин. 

З огляду на характер Скорпіонів, вони можуть зробити запаморочливу кар’єру, ставши військовими. Їм підходить професія каскадера або рятувальника. У той же час особи даного знаку можуть проявити себе в сфері побутових послуг.

Стрілець. Стрільці з юних років мріють про запаморочливу кар’єру, славу і забезпечене життя. У досягненні своїх цілей цим людям допомагає прекрасна витримка, комунікабельність, а також різноманіття зв’язків і знайомств. Саме завдяки зв’язкам Стрільці найчастіше і знаходять роботу своєї мрії.

Підопічні Юпітера можуть стати знаменитими спортсменами, знайти себе в журналістиці або в кіноіндустрії. А взагалі, з огляду на різнобічні інтереси і зв’язки, представники знаку Стрілець можуть стати, як кримінальними авторитетами, так і суддями.

Козоріг. Козороги – справжні кар’єристи, які мріють про керівну посаду. І заради своєї мрії вони готові працювати день і ніч. Володіючи упертим характером і відмінною силою волі, ці особистості заражають своєю енергією буквально всіх навколо, утворюючи команду, здатну виконати будь-яке завдання.

До того ж Козорогів відрізняє підвищене почуття справедливості, яке допомагає цим людям підтримувати репутацію чесної людини.

Козороги не загубляться в будь-якій професії. Ці особистості вимогливі до себе і в будь-якій сфері стають справжніми професіоналами. З підопічних Сатурна виходять відмінні ювеліри, адвокати і судді, талановиті архітектори і потужні управлінці будь-якої ланки.

Водолій. Водолії – волелюбні особистості, які ніколи не стануть терпіти рамок. Їм не до вподоби робота в задушливому офісі або в стінах підприємства, і при цьому рухає бажання подорожувати і знайомитися з новими людьми.

Правда, Водолії не можуть довго займатися однією справою, а тому нерідко кидають роботу на півдорозі, якщо вона здається їм занадто нудною. Особистостей даного знаку відрізняє любов до винахідництва і схильність до технічних наук.

Водолії можуть проявити себе в якості талановитих конструкторів, програмістів і інших представників IT-сфери. До того ж, ці особи сильні в філософії, а тому можуть стати викладачами гуманітарних наук і навіть релігійними проповідниками.

Риби. Риби – творчо обдаровані особистості, які мріють прославитися, склавши пісню, написавши книгу або знявши популярну кінокартину.

Ці особистості звикають до одного місця, і якщо вже вибрали професію, залишаються вірними їй до кінця. Риби схильні займатися ремісництвом, можуть відкрити власний бізнес, яким будуть займатися поодинці або малою групою людей. Невеликий сімейний бізнес – саме те, до чого в душі прагне кожен підопічний Нептуна.

Риби можуть спробувати себе в якості режисера, письменника, музиканта чи автора пісень. Їм підвладна журналістика, вони не загубляться в світі моди, а при бажанні, стануть популярними астрологами або хіромантами.

Джерело