Як розлучаються знаки Зодіаку

Розставання — завжди боляче, якою б не була причина…

Овен

У представників цього знака Зодіаку зазвичай немає часу на довгі, а головне — порожні дискусії. Вони не терплять невизначеності і не відтягують розлучення в надії на диво. Планета-покровитель Овна Марс, тому вони дуже прямі й рішучі. Якщо їм щось не подобається, скажуть, якщо відносини мертві, не стануть їх реанімувати. Коли розуміють, що любов пішла і їх з партнером більше нічого не пов’язує, приймають рішення блискавично: прощаються і йдуть. Вдавати, що все добре, зволікати і коливатися, — це не в стилі народжених під знаком Овна. У них не так багато часу, щоб витрачати його на жаль і розмазування сліз. Овен швидко зцілюється і йде по життю далі.

Телець

Народжені під цим знаком Зодіаку більш чутливі у порівнянні з попереднім. Телець — великий гедоніст і трохи повільний у плані прийняття рішень. Він розриває відносини тільки тоді, коли вже не залишається жодних емоцій, коли йому погано і дискомфортно по-справжньому. Розлука для Тельця — це завжди боляче та сумно. Тому їм необхідний час для того, щоб відновитися і знову повірити людям.

Іноді Телець робить занадто поспішні висновки або, навпаки, довго думає над тим, що робити з відносинами. Це все емоції, які беруть верх, і тоді вже нічого не змінити. Представники цього знака ніколи просто так не прощаються і нічого не затівають, якщо відсутній більш ніж серйозний мотив. Якщо вони прощаються, значить терпінню просто настала межа.

Близнюки

Розрив відносин для народжених під цим знаком — не привід для того, щоб вступати в серйозні дискусії і тим більше щось комусь доводити. Вони знають, що життя — це чергування білих і чорних смуг. Сьогодні ти прощаєшся з кимось і сумуєш, а завтра закохуєшся і знову щасливий. Близнюки не витрачають дорогоцінний час свого життя на аналіз того, хто і в чому винен. Вони не шкодують ні про що й не дивуються, чому це з ними сталося. У вас може скластися враження, що представники цього знака бездушні і нічого не відчувають. Ні, вони просто дуже люблять життя, щоб витрачати його на те, що вже не повернеш.

Рак

Людям, народженим під знаком Рака, слід ретельно думати, перш ніж вступають у відносини. Річ у тому, що Рак дуже чутливий, тому будь-яке різке слово подібне удару ножем. Вони люблять дуже сильно і глибоко, але не кричать про це на кожному розі. Точно так само не показують, як боляче і нестерпно прощатися. Раки дуже погано справляються з розставанням і можуть надовго замкнутися в собі, не бажаючи нікого ні бачити, ні чути…

Лев

Представник цього знаку по природі переможець, тому буквально притягує до себе виключно хороші події. Ось чому вони приймають розставання досить холодна. Вони прикидаються, що розрив анітрохи не засмутив, адже «Лев ніколи не плаче». Насправді їхнє его не дозволяє пролити жодної сльозинки, хоча на душі кішки шкребуть.

Коли вони люблять, роблять це від щирого серця і потім все життя згадують свою першу любов. Цей знак вогню швидко зцілюється, навіть якщо серце розбите на дрібні осколки. Мало того, розрив не залишає в душі хворобливих шрамів. Все це — завдяки силі волі Лева. Він звик перемагати і про поразки вважає за краще навіть не згадувати.

Діва

Представники цього знака гороскопу замислені і меланхолійні, проте ніколи і нікому не покажуть своїх сліз. Зовні при розставанні вони — самий спокій. А ось що коїться на душі, знають тільки вони… Іноді для того, щоб зняти напругу, їм необхідно «випустити пар». Тому можуть і роздратовано сказати пару «ласкавих» слів на прощання. Однак виключно в «лікувальних цілях». А так вони досить філософськи переносять розлучення. Діва дуже багато працює, щоб відволіктися, а це найкращий рецепт для відновлення після хворобливого розриву.

Терези

Ви ні за що на світі не дізнаєтеся, чи боляче народженим під цим знаком, чи ні. Вони настільки переконливо грають безтурботність і байдужість, що гідні Оскара. Жінки цього знаку можуть бути дуже скритними, однак це не виключає того, що все прекрасно розуміють і прораховують.

Якщо вони бачать, що кохана людина не той, кого шукали, природно, засмучуються. Але сліз ви не побачите, хіба що це частина їхнього плану.

Скорпіон

Люди, народжені під цим знаком, залишаються у відносинах рівно до того моменту, поки вистачає терпіння виносити біль і розчарування. Якщо переступити межу, йдуть, не оглядаючись. Скорпіони приймають і миряться з тим фактом, що партнер не любить так сильно, як вони його. Вони відчувають це серцем. Їм не потрібні слова — все очевидно.

Для представників цього знаку Зодіаку немає середини — вони люблять дуже сильно, або точно так само ненавидять. Не виключено, що на прощання вони «нагодують» вас драмою і помстою, в яких є справжніми віртуозами.

Стрілець

Представники цього знака оптимістичні за своєю природою, тому можуть прощати досить довго. І не тільки прощати, вони щиро вірять і сподіваються, що все з часом налагодиться. Але як тільки відчують, що більше не можуть любити людину, з якою колись могли годинами гуляти і розмовляти про все на світі, прощаються. Для Стрільця нестерпна сама думка про те, щоб продовжувати стосунки, коли немає істинної близькості, коли поруч не твій найкращий друг і однодумець. Навіщо їм такі відносини? Адже світ повний чудес і цікавих людей!

Вони ніколи не мстять і не ображають колишнього партнера «на доріжку». Навпаки, ще довго згадують його з посмішкою на обличчі…

Козоріг

Козоріг не вимагає нічого від партнера — він просто спостерігає. Скромність є одночасно і чеснотою народжених під цим знаком, і недоліком. Річ у тому, що їхню стриманість багато хто приймає за холодність. Замість того, щоб озвучити, чого вони хочуть, або не влаштовує, зображують байдужість і холоднокровність.

Насправді представники цього знака — зовсім не такі, тому що планета-покровитель Марс — це пристрасть, це політ. Вони дійсно можуть багато дати своєму партнерові, якщо навчаться відкрито виражати свої почуття і бажання. Їхня холодність — це скоріше маскування. Саме до неї вдаються, коли розлучаються: спокійно і красиво.

Водолій

Народжені під цим знаком Зодіаку ніколи не розлучаються цілком і повністю. Для них відносини — це насамперед справжня і віддана дружба. І вона не вмирає після того, як Водолій припиняє зустрічатися з партнером. Це якраз той рідкісний випадок, коли колишні кохані залишаються кращими друзями на все життя.

Цей знак повітря швидко відновлюється після розриву, тому що не знаходиться під таким сильним впливом емоцій, як знаки водної стихії.

Вони зцілюються за короткий термін і продовжують бадьоро йти вперед по життю. Водолій — не з тих, хто буде плакати місяцями або читати любовні романи, з ностальгією згадуючи свій — невдалий.

Риби

Представники цього знака, на жаль, нерідко вступають у відносини з дуже поганими партнерами. Річ у тому, що для них важливо бути постійно закоханими. Нерідко вони задовольняються роллю коханки чи коханця, тому що партнер в шлюбі з іншою людиною. Але ж кохання…

Вони терплять і виносять все заради любові, як ніхто інший. Це пояснюється тим, що знаходяться під впливом піднесеної планети Венера. Ось чому люди, що народжені під знаком Риб, йдуть на розрив вкрай рідко. Навіть якщо відносини — м’яко кажучи, «трохи незвичайні». Так, вони люблять чужих дружин і чоловіків, що люблять тих, хто їх не любить. І має статися щось надзвичайне, щоб зважилися розлучитися. Хіба що — кинуть їх. Але вони це теж переживуть. Адже закохуватися можна нескінченну кількість разів!

Оригінал