Гороскоп на 2 грудня

Овен ♈

Хтось із Вашого оточення сьогодні стане дуже важливою персоною, але у Вас є те, без чого йому не пройти далі цим шляхом. Постарайтеся якомога вигідніше, так би мовити, продати ці знання. Нічого поганого в цьому немає. Адже вам теж потрібно рухатися, зокрема, вгору кар’єрними сходами, а тому доводиться укладати різного роду союзи, вигідні насамперед для вас.

Телець ♉

Місяць і Марс позитивно впливатимуть на Ваші кар’єрні прагнення. Тобто Ви спокійно можете влаштовувати браваду перед кимось, від кого залежить Ваше просування кар’єрними сходами, і це принесе свої плоди. Ваша активність окупиться з лишком, і Ви, нарешті, зможете отримати оплату своєї праці, яка без применшень зможе називатися гідною. Сміливість міста бере! Пам’ятайте про це.

Близнюки ♊

Сьогодні Ваш ентузіазм буде на піку потужності завдяки впливу Місяця і Марса. Світила також істотно розширять Ваш кругозір, а це значить, що перед Вами відкриється багато нових захопливих шляхів розвитку. Вам доведеться буквально вирвати себе із зони комфорту, але воно того варте. Ідіть вперед цим шляхом і подивіться, що вийде. Вам такі зміни припадуть до душі.

Рак ♋

Сьогодні світила впливатимуть на романтичну сферу вашого життя, а це значить, що в ньому відбудуться якісь зміни. Цілком імовірно, що ваші стосунки з другою половинкою вступлять у нову фазу, яка принесе небачене задоволення вам обом. Однак багато що залежить від Вас, оскільки на цей момент саме Ви є локомотивом змін. Тільки Вам під силу зняти всі інтимні та емоційні бар’єри.

Лев ♌

Сьогодні вам варто приділити особливу увагу романтичній сфері вашого життя і стосункам з коханою людиною. Відкрийте свої розум і серце для формування нових зв’язків, які зроблять ваш союз ще міцнішим. Але при цьому Вам варто пам’ятати, що стосунки – це гра не в одні ворота, а значить докладені зусилля повинні давати віддачу. Покажіть серйозність своїх намірів, і Вам напевно відплатять тим самим.

Діва ♍

Навіть якщо пошук кохання посідає не перше місце у списку Ваших справ, зірки все одно будуть на Вашому боці. Тож чекайте якоїсь несподіваної зустрічі, яка може перевернути ваше життя з ніг на голову. Може йтися не тільки про романтичні стосунки. Професійна сфера вашого життя теж може змінитися на краще завдяки впливу світил, тож чекайте на удачу.

Терези ♎

Сьогодні Місяць і Юпітер завершать тихе обговорення вашого подальшого життя. Предметом їхньої розмови може бути ваша нова дієта або походи в тренажерний зал. Уважно вивчіть інформацію, що надходить до вас, а далі дійте за ситуацією. Можливо, Вам варто подумати про те, щоб почати тренування разом зі своїм приятелем або ж завести знайомство з тим, хто зможе постачати Вам свіжі овочі.

Скорпіон ♏

Девізом цього дня стануть слова “екстравагантний” і “блискучий”. Сьогодні Місяць і Юпітер покращуватимуть Ваше дозвілля, задоволення, а також потуратимуть Вашій внутрішній дитині. До того ж у повітрі витатиме кохання. Однак будьте обережні в плані веселощів, адже в якийсь момент ви не зможете розрахуватися за покупки, оскільки на вашій банківській картці не залишиться грошей. І все через те, що Ви надто вже захопилися розвагами.

Стрілець ♐

Всесвіт сьогодні виявлятиме великий інтерес до ваших найцінніших емоційних зв’язків, незалежно від того, чи йдеться про вашу другу половинку, близьких друзів, рідних, чи про всіх перерахованих вище. Найімовірніше, Ви будете абсолютно щасливі у своїй оселі й зможете наповнити її веселощами та сміхом, який лунатиме з вуст найдорожчих у світі людей. Загалом, на Вас чекають розваги, і для них не обов’язкові їжа та напої. Найцінніше – це хороша компанія.

Козоріг ♑

Сьогодні Місяць приєднається до Юпітера, щоб вплинути на ідеї та спілкування. Тож навіть не думайте зашторити вікна і дивитися на навколишній світ крізь вузьку щілину. Замість цього виходьте на вулицю і зрозумійте, що світ прекрасний. На вас чекають дивовижні знайомства і зустрічі. Багато людей стануть для Вас справжнім відкриттям, тож не втрачайте часу дарма. Весь світ чекає на Вас!

Водолій ♒

Місяць у Вашому знаку допомагає Вам більше і краще піклуватися про себе, при цьому роблячи інших людей щасливими. При цьому він з’єднується з Марсом, додаючи палива Вашим творчим здібностям і талантам. Якщо Ви раптом думаєте, що не вмієте малювати або у Вас зовсім немає слуху, це може бути тільки тому, що Ви не доклали достатньо зусиль, щоб навчитися того чи іншого. Але сьогодні у Вас є шанс.

Риби ♓

Сьогодні Місяць посилюватиме ілюзії, з’єднуючись із вогненним Марсом. Таким чином, триматися в реальності може виявитися дуже складним завданням. Але це ідеальний час, щоб зануритися у свій внутрішній світ і розібратися з якимось емоційним багажем, який давно не дає вам спокою. Так Ви зможете позбутися того, що заважає Вам жити, хоча його причини можуть бути приховані в глибині часів – у Вашому дитинстві.