Гороскоп на 18 березня

Овен ♈

Схоже, Ваша популярність зростає. Утім, у цьому немає нічого дивного, адже останнім часом про Вас поширилася слава як про справді хорошого друга. Вам надходитиме безліч найрізноманітніших запрошень, і Ви маєте повне право вибрати найкращі з них. Вам надається чудова можливість розширити своє коло корисних знайомств. Переконайтеся, що у Вас є всі необхідні Вам номери телефонів.

Телець ♉

Багато хто думає, що Ви зациклені на матеріальних цінностях, але Ви-то знаєте, що це не так. Вам відомо, що для по-справжньому щасливого життя одних грошей недостатньо. Саме тому сьогодні Вам варто прислухатися до того, що говорить Вам Ваше серце. Дозвольте йому керувати Вашими фінансами. Якщо Вам захочеться залишити офіціантові значні чайові або виділити кругленьку суму на благодійність, дозвольте собі зробити це. Подібною щедрістю Ви зможете віддячити Всесвіту за те, що у Вас є.

Близнюки ♊

Щедрість є основною Вашою рисою, і Ви повинні цінувати її та розвивати. Однак сьогодні Вам необхідно протистояти Вашим звичним бажанням дати в борг другові, виконати домашні обов’язки за когось із рідних або дозволити колезі не виконувати свої зобов’язання. Дозволяючи людям занадто багато, рано чи пізно Ви можете зіткнутися з певними проблемами. Ваші внутрішні резерви не безмежні, і якщо Ви не пригальмуєте, то ризикуєте видихнутися. Подумайте хоч трохи про себе.

Рак ♋

Схоже, Ви дуже пишаєтеся собою і своїми досягненнями. У світлі останніх подій це цілком обґрунтовано. Ви сповнені впевненості у своїх силах і готові до нових звершень. Хтось із Вашого оточення, до кого Ви завжди ставилися з особливою повагою, сьогодні виявить до Вас небувалу довіру і навіть звернеться до Вас по пораду в розв’язанні проблеми, що виникла в нього. Можливо, це свого роду перевірка, і ви її пройдете. Говоріть упевнено і переконайтеся, що ця людина розуміє, наскільки ви задоволені її довірою.

Лев ♌

Незважаючи на вмовляння Всесвіту поберегти сили, ви розумієте, що у вас накопичилося дуже багато справ, і ви просто не можете не приділити їм увагу. Ви дуже амбітні, і це дуже гарна риса, проте Вам необхідно правильно розставити пріоритети, щоб не видихнутися до того, як дістанетеся до по-справжньому важливих речей. Можливо, Ви зможете делегувати частину своїх обов’язків іншим людям. Настав час скористатися перевагами тривалого партнерства.

Діва ♍

Ніхто не може залишатися завжди на самоті – саме тому Вам, як і всім іншим, так необхідне спілкування. Інші люди підживлюють Вас, даючи змогу генерувати все нові й нові ідеї. Однак для того, щоб вибудувати по-справжньому глибокі стосунки, простого спілкування замало – необхідна абсолютна довіра. Ризикніть сьогодні, щоб довести особливій для Вас людині, що Ви готові їй довіритися. Зруйнуйте стіни, які збудували навколо себе, і позбудьтеся самотності, що гнітить вас.

Терези ♎

Незалежно від того, як ви почнете цей день, закінчиться він не на найвищій ноті. Імовірно, на цей момент Ви сповнені енергії, однак це зовсім не означає, що її вистачить на все те, що Ви там собі напланували. Утім, у Вас усе-таки є можливість з усім розібратися – для цього Вам варто звернутися по допомогу до оточуючих. Тільки не забувайте, що в цій співпраці Ви всього лише партнер, а не начальник. Не надто тисніть на тих, хто зголоситься вас розвантажити.

Скорпіон ♏

Схоже, хтось із Вашого оточення поклав око на те, що належить Вам. Бережіть своє майно і ще ретельніше охороняйте свої ідеї. Очевидно, хтось спостерігав за Вашим робочим процесом, і тепер хоче взяти ситуацію у свої руки і все переінакшити. Ви доклали занадто багато зусиль, щоб дозволити комусь вторгатися на Вашу територію. Не церемоньтеся з тими, хто не поважає Ваш особистий простір.

Стрілець ♐

Ви не можете весь час бути лідером, важливо навчитися відступати і передавати кермо влади комусь іншому, якщо ситуація того вимагає. Постарайтеся зрозуміти, коли варто відмовитися від своєї ідеї, коли прикусити язик і промовчати – у справі беруть участь впливові, але чутливі люди, а Ви ж не хочете їх зачепити. Ви можете тихо і спокійно продовжувати працювати над своєю метою. Не варто зациклюватися на чинах і званнях – це може лише загальмувати Вас.

Козоріг ♑

Ви сповнені впевненості у своїх силах і вкрай дисципліновані. Це ідеальний час для вирішення будь-яких проблем, тож час зволікань закінчився. На вас очікує поліпшення самопочуття, зміцнення матеріального становища і збільшення соціальної активності. Ви точно знаєте, чого хочете, і досягнете цього, за будь-яку ціну. Невдачі сьогодні просто неможливі!

Водолій ♒

Те, що вам справді зараз необхідно, так це хороший стимул. Ви знайдете його в новому досвіді, культурі, музиці, їжі або фільмах. Плутанина, що утворилася у Вас у голові, перемішає старі ідеї і допоможе Вам по-новому поглянути на те, що відбувається, і все набуде для Вас нового сенсу. Можливо, Вам не завадить порада когось з оточуючих. Не соромтеся ставити прямі запитання, якщо хочете почути що-небудь вартісне.

Риби ♓

Уважно прислухайтеся до всього, що навколо вас говорять. Хтось може сказати щось дуже корисне для вас. Це може дати вам ключ до вирішення проблеми або дасть привід зав’язати розмову з кимось, кого ви давно хочете дізнатися ближче. Коли ви почнете цю розмову, постарайтеся впливати більше на інтелект, ніж на емоції. Ця людина хоче поговорити про щось із такою розумною людиною, як Ви.